Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
359
...
685
>
bo4i3333
Мнения: 24
Цитиране
06 септември 2020
Лудница
Значи сега на второ изиграването
Ще се постарая да поправя грешките
Общо взето тази игра я найстнина ненормална
Хората от Фром са не хора
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
07 септември 2020
Да, дефакто ако искаш да направиш всички краища нормално(без да копираш сейфове и т.н.) ти трябват няколко преигравания, като двата финала които споменах най-бързо се достигат. За другите ти трябват допълнителни стъпки. Но наистина, без да видиш стъпките, е много сложно да ги направиш. Не щото правиш нещо грешно, а щото са ги поприкрили. Поне аз не виждам как бих ги отключил освен може би случайно.

Иначе най-вече Миядзаки. Той е водещата сила. Затова и доста от феновете на Фром игрите от Demon's Soul до Секиро недолюбват ДС2, просто се усеща липсата му.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
07 септември 2020
Два контролера чупих за тази игра.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
09 септември 2020
Nathan Drake
Мнения: 54
Цитиране
09 септември 2020
Ако избереш да останеш на страната на OWL когато те попита следват две поредни битки с Ема и Ишин и играта свършва.Ако избереш да останеш с момчето(което мяза на женско) имаш цяло ново ниво плюс възможност да се върнеш в Хирата и да пребиеш Прайм OWl.В края ,ако си събрал всичко нужно че имаш три опции какво да дадеш на детето за всеки от трите края.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 септември 2020

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
11 септември 2020
Immortals-a съм я набелязал и ми е задължителна още откакто беше със старото име.

За принца макар да ми се щеше да са нови приключения, съм такъв болен фен, че и този римейк ми стана задължителен.

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
11 септември 2020
Immortals-a за мен е покупка на ден първи, има и безплатен преход за петицата.
Всичко друго на Юби ще е тотална леш, включително умрелия римейк на Принца на Персия- само Валхалата и Иморталса ме кефят
BloodDagger
Мнения: 255
Цитиране
11 септември 2020
Принцът за мен също ще е задължителен. Съдейки по коментарите и съотношението like-dislike на клипа, феновете не са доволни. Дано я полират повече до 2021. Усещам, че Юби опипват почвата с този римейк и се надявам след него да пуснат и такива на Warrior Within (любимата ми игра от трилогията) и Two Thrones, но най-вече ще се радвам ако възродят поредицата с продължение.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
11 септември 2020
Нещо я изтървах тази поредица с Принца. По едно време добрите хора от Юби пуснаха една от игрите free (май първата) и поиграх малко, но не ме зариби.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 септември 2020
https://www.sapphirenation.net/how-to-choose-the-correct-mb

Absolute mess е това да се обясни.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 септември 2020
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 септември 2020

Веднъж и Linus да е добър тука...

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 септември 2020
Изискванията за Cyberpunk 2077 ги има вече. Не че има значение, недейте да четете тези простотии.

Много са ниски иначе.

The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
18 септември 2020
Charcharo написа
Много са ниски иначе.
Същите като тези ,които обявиха март,доколото си спомням. Очаквано. Това е хубаво де. Повече хора,ще могат да поиграят без ъпгрейди.Също така пуснаха и ново видео,което показва града.
<
1
...
359
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.