Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
364
...
686
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
15 октомври 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
16 октомври 2020
morgoth_srs написа
Fifa https://9gag.com/gag/aP7d8Qq

Законите на физиката < законите на скриптовете (във FIFA).

Peshp написа
Попринцип гледам изискванията като ориентир. Също ги сравнявам и с други игри, че да имам някаква представа, на какви графики ще я подкарам, че най-вече за Assassin's creed мие важно на по-високи настройки, защото е приятно в един толкова хубав и красив свят, просто да се шляеш, да гледаш пейзажи, да правиш странични неща и да разглеждаш света.

Charcharo е прав, че изискванията са много условни. В едни случаи са завишени - разработчиците си връзват гащите един вид. В други случаи зле оптимизирани игри не вървят на машини, на които теоретично трябва да хвърчат. Аз поне от цифра време изобщо не съм гледал изисквания.


А това видеото на Valhalla-та... тая женската Ейворка малко ме дразни как тича, ама гледам, че и в Одисеята е било така (там играх с Алексиос). Ама щом стандартната опция е да се играе и с жената, и с мъжа, така ще цъкам.

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
16 октомври 2020
darkblue написа

Toва не е ли GTA6 ? Със 100% сигурност няма да го играя, но и на 100% ще се продава супер. Особено като видях Анималс- ите. ГТА 5 ще асоциирам винаги с арогантното ми комшийче. Един тантурест бузан, който тогава беше пети клас. Беше си натъпкал устата с баничка и ме попита дали играя Житиай при което си спомням че докато ми разправяше с кого играе онлайн от устата му хвърчаха пръски и трохички от баничката.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
16 октомври 2020
Може и да копират малко от ГТА, няма лошо, нека се учат от най-добрите.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
16 октомври 2020
Играч, като гледам изобщо не копират "малко"
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
16 октомври 2020
От всичко видяно досега киберпънка си е направо ГТА в бъдещето. Някои много искат да я сравняват с Deus Ex сериите, но освен атмосферно, не виждам нищо общо.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
16 октомври 2020
Щото само GTA ползва мпс-та, нали? Те, Рокстарци открили и ФПС, нъл тъй, igra4? Баси, човек може да напише цял научен труд за вредите от конзолният гейминг само от вас двамата с bojosan....
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 октомври 2020
bojosan написа
darkblue написа

Toва не е ли GTA6 ? Със 100% сигурност няма да го играя, но и на 100% ще се продава супер. Особено като видях Анималс- ите. ГТА 5 ще асоциирам винаги с арогантното ми комшийче. Един тантурест бузан, който тогава беше пети клас. Беше си натъпкал устата с баничка и ме попита дали играя Житиай при което си спомням че докато ми разправяше с кого играе онлайн от устата му хвърчаха пръски и трохички от баничката.

GTA 1 ? понеже каза 5 клас, приличаш на 40г +, поне от този малък аватар така ми се струва.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
16 октомври 2020
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
16 октомври 2020
darkblue написа
GTA 1 ? понеже каза 5 клас, приличаш на 40г +, поне от този малък аватар така ми се струва.

Защо да не може петокласник да говори с възрастен. Но си представях ситуацията, както bojo я описва

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
16 октомври 2020
Да ви видим колко сте бързи : https://humanbenchmark.com/tests/reactiontime
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
16 октомври 2020
216 ms, но ако има значение съм с офисна безжична мишка за 20 лева, в края на работния ден в петък и очите ми парят вече от писане на шибани мейли и издаване на разни фактури и прочее.
LethianDream
Мнения: 2526
Цитиране
16 октомври 2020
Аз съм 350 ms с милият ми Razer
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
16 октомври 2020
202ms средно от петте. Рекорда ми беше 188, ама аз и не очаквах да съм с много бързи реакции
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
16 октомври 2020
180, като всеки път беше по-ниско, според мен човек свиква Аз съм доста бавен иначе, на CS винаги ми пукаха канчето
<
1
...
364
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.