Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
363
...
686
>
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
10 октомври 2020
Хареса ми геншин. Има геройчета тип Арчър,ДПС меле и маг ,може да има и други видове по-напред но засега това съм видял. И всеки герой има елемент който управлява като огън,въздух,вода и тн. Тоест ако противник ти е огън моб,избираш си герой който управлява вода и го биеш по-лесно. Има айтем система и ти се падат тук таме. Има талант система и крафтинг,но и 2те системи още не знам точно как работят. Другото си е стандартно както всички рпг-та,взимаш куест ,цъкаш на минимална да ти покаже дестинация и изпълняваш. Засега ме задържа и ще продължа да цъкам.

Играта обаче има моменти на лаг,поне на пс4. Не знам как е на други платформи. Трябва да се оптимизира със пач. Ще трябва да я пробвам на тела да видим как ще е .

Като цяло е добра и си заслужава да се пробва.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 октомври 2020
@sauron93, много е добра играта и доста неща има дето да се правят. Може да цъкаме мулти като станеш АR 16

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 октомври 2020
Игрицата е брутално зарибяваща. Трябва да се свикне с всички валути и всичко, аз се старая да не харча нищо безразборно, че не знам какво ще ми трябва нататък. Повъртях ролетката с Wish-овете, получих няколко геройчета, които ме радват. Тая Ноел специално е ебаси животното, после има една пасивка, дето си пълни кръвта като се върти меча (с активиран щит). Чудя се дали само нея да не ъпгрейдна, не знам в тази игра дали няма да нърфват герои, ще е болезнено. Ама си е добър Genshin Impact, не се усеща, че е free-to-play, изглежда си като "нормална" игра. И да вкарам 30-40-50 лева в нея няма да ме е яд и грам, че и повече.

Аз я играя на PC-то обаче, има някакви спадове на моменти, като махнах vsync-а от Nvidia панела и форснах играта да ползва само мощното GPU на лаптопа се оправи на 90%. Има какво да се търси откъм оптимизация, ама на PC-то се ядва.

П.С. Искам да стигна 20 да видя какви ще са подземията там. Аз вече овършах почти цялата втора зона вече, ама само world level 17 съм.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
12 октомври 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 октомври 2020

Това видео ми попадна вчера и ме изкефи. Естествено не трябва да се приема буквално, ясно е, че човекът знае какво прави в Unreal Engine (поне на ниво работа с него и програмиране), но все пак показва какви неща може да направи човек в днешно време с енджините и огромното количество asset-и за тях, платени или безплатни. Обикновено ме вдъхновяват такива клипчета да навляза в Unreal Engine/Unity, ама ентусиазмът ми позалязва след това.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
14 октомври 2020
pseto написа
Това видео ми попадна вчера и ме изкефи. Естествено не трябва да се приема буквално, ясно е, че човекът знае какво прави в Unreal Engine (поне на ниво работа с него и програмиране), но все пак показва какви неща може да направи човек в днешно време с енджините и огромното количество asset-и за тях, платени или безплатни. Обикновено ме вдъхновяват такива клипчета да навляза в Unreal Engine/Unity, ама ентусиазмът ми позалязва след това.

Това направеното за седмица гаранция че е по-добра от д3

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 октомври 2020
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
15 октомври 2020
Локациите изглеждат готини за разлика от Одисей едни такива еднообразни.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
15 октомври 2020
Всичко много готино изглежда и все още трейлърите ми намаляват търпението. Проблемът е че излезнаха System requirements и не изглеждат никак добре. За ultra 1080p ти иска 2080 с r7 3700X. Миналите две игри ги играх на high-very high, за тази като гледам най-много до medium. Тези Ubisoft не се научиха да си оптимизират игрите.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
15 октомври 2020
да играта изглежда доста добре, ама и аз като видях за high какво иска......
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
15 октомври 2020
darkblue написа
да играта изглежда доста добре, ама и аз като видях за high какво иска......

*Laughs in console peasantry

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
15 октомври 2020
Що бе, за високи 60 кадъра е малко по-лакомо, ама за козолния експириънс с 30fps това си е под бюджетна конфигурация.

То въпросът е доколко са верни и наистина как ще е оптимизирано. На Одисеята ми се наложи смяна на видеокарта насред играта (старата изгоря заради токов удар) и обективно доста по-добра видеокарта, не ми даваше по-добър перформънс.

Ще видим като излезе, специално на Unisoft системните изисквания са като хвърляне на боб.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 октомври 2020
Изискванията на игрите не значат нищо. Не трябва дори и да ги поглеждате. Аз от 13 години вече не гледам какво пише освен от време на време за да се смея на лъжите.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
15 октомври 2020
Fifa https://9gag.com/gag/aP7d8Qq
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
15 октомври 2020
Charcharo написа
Изискванията на игрите не значат нищо. Не трябва дори и да ги поглеждате. Аз от 13 години вече не гледам какво пише освен от време на време за да се смея на лъжите.

Попринцип гледам изискванията като ориентир. Също ги сравнявам и с други игри, че да имам някаква представа, на какви графики ще я подкарам, че най-вече за Assassin's creed мие важно на по-високи настройки, защото е приятно в един толкова хубав и красив свят, просто да се шляеш, да гледаш пейзажи, да правиш странични неща и да разглеждаш света.
<
1
...
363
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.