Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
366
...
683
>
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
23 октомври 2020
70% от фактите ти са изсмукани от гъз(предполагам твоя) - ФАКТ.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
23 октомври 2020
Следя този канал от известно време. Ето и интервю с голямата легенда Шинджи Миками. Тук основно говорят за Resident Evil поредицата, но ще има и втора част тепърва.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
24 октомври 2020
TheAlpha534 написа
След почти една година зашитата на Red Dead Redemption е кракната.

Наистина ли чак досега играта я нямаше из торентите? Ти да видиш. Денувото си държи фронта, каквото и да го говорим, ама сигурно и Rockstar са вкарали нещо отгоре, за да се задържи толкова.

@Veluvian - тъкмо за понеделник сутринта това видео с предработното кафе.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
24 октомври 2020
Преди време гледах имаше пак някакви кракове, не знам дали са били фалшиви или не, но убеждаваха, че работят. И да иначе чак сега направиха читави кракове и ми се иска Асасина, който ще излиза след няколко дена, да го пробвам първо на кракната, но и той е с Denuvo защита, до колкото разбрах.
TheAlpha534
Мнения: 79
Цитиране
25 октомври 2020
Защитата не е Denuvo, а някаква специално направвена от Rockstar. Доколкото разбирам е била свързана по някакъв начин със Social Club, затова е отнело толкова време да се разбие.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 октомври 2020
Дано падчовешките идиоти от Rockstar си махнат DRMа от играта сега
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
25 октомври 2020
Надали ще го направят, даже и в следващите им игри ще го има, сигурно с подобрения.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
25 октомври 2020
Charcharo написа
Дано падчовешките идиоти от Rockstar си махнат DRMа от играта сега

Възможно е след като са я кракнали, ама се съмнявам. Take-Two и останалите студия под тях не прибягват до подобни ходове обикновено.

Тя играта нямаше ли технически проблеми? Май яко хейт имаше в Steam заради тях.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
25 октомври 2020
Charcharo написа
Дано падчовешките идиоти от Rockstar си махнат DRMа от играта сега

Рокстар е най-примерната компания. Не вадят разни длцта и експанжъни и постоянно да ти искат пари. Не вадят игра всяка година ,вадят веднъж на 5-6 години и доста години си поддържат игрите . Cd project red също много ги харесвам макар че те изкараха експанжъни за вещера 3,но бяха толкова добри че си заслужаваха. Така че това което говориш важи за ЕА и Активижън но не и за рокстар.

Рокстар можеха да изкарат няколко експанжъна за гта 5 и щяха да изкарат милиарди от тях но не го направиха. Вярно е че продават там някакви неща във онлайна но на кой му пука,разваля ли ти кефа от сингъла? Не. Купуваш веднъж и играеш лайтайм,не като убисофт да купиш играта веднъж и след 2 месеца ти искат още толкова пари за някакво ново съдържание.

Псе вярно е че имаше проблеми на пц версията заради тази защита,изхвърляше от играта и тн. Дори мен ме е изхвърляло няколко пъти като я цъках на пц и после ме връщаше 1-2 часа геймплей назад. Но не съм ги псувал,благодарен съм за всичко което са направили за гейминга а то е доста. Още от времето на гта 2 съм ги признал ,правят хубави игри и не се циганят като някои други компании.

Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
25 октомври 2020
sauron93 написа
Рокстар е най-примерната компания. Не вадят разни длцта и експанжъни и постоянно да ти искат пари. Не вадят игра всяка година ,вадят веднъж на 5-6 години и доста години си поддържат игрите . Cd project red също много ги харесвам макар че те изкараха експанжъни за вещера 3,но бяха толкова добри че си заслужаваха. Така че това което говориш важи за ЕА и Активижън но не и за рокстар.

Рокстар можеха да изкарат няколко експанжъна за гта 5 и щяха да изкарат милиарди от тях но не го направиха. Вярно е че продават там някакви неща във онлайна но на кой му пука,разваля ли ти кефа от сингъла? Не. Купуваш веднъж и играеш лайтайм,не като убисофт да купиш играта веднъж и след 2 месеца ти искат още толкова пари за някакво ново съдържание.

Рокстар си промениха практиката, главно заради модата на играта като услуга. Допреди 10 години, вадеха DLC-та за игрите си и обикновено, около година след премиерата на тяхна игра, пускаха GOTY издание с всички DLC-та. Честно казано, нямам проблем с експанжъните им, ако са направени добре, като Undead Nightmare и The Ballad of Gay Tony, например. От друга страна, тази промяна в практиката тотално уби качеството на мултиплейър режимите, които правят. Сравни мултито на GTA 4 и първия RDR с GTA и Red Dead Online. Вместо да се фокусират да създадат готини и забавни режими на игра, са се фокусирали здраво върху грайнд и микроплащания, защото това носи допълнителни приходи. Поне засега, това още не е стигнало сингъл кампаниите на игрите им, а там още са силни според мен.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 октомври 2020
sauron93 написа
Псе вярно е че имаше проблеми на пц версията заради тази защита,изхвърляше от играта и тн. Дори мен ме е изхвърляло няколко пъти като я цъках на пц и после ме връщаше 1-2 часа геймплей назад. Но не съм ги псувал,благодарен съм за всичко което са направили за гейминга а то е доста. Още от времето на гта 2 съм ги признал ,правят хубави игри и не се циганят като някои други компании.

Как може да са примерна компания точно пък Rockstar?

Хайде да гледаме обективни неща. Не Игпачкин обективност, а истинска. Ето ти какво трябва да направи един дев за да е перфектно пускана на играта:

- Без DRM. Няма "Ама" или "Но". Без.
- Vulkan/DX12. Тук Rockstar са добре.
- Linux версия.
- Modding tools + SDK. Това е важно.
- Добър HDR
- DXR/Vulkan-RT
- Dolby Atmos

Rockstar не правят игрите си така. Уви, няма перфектни игри, но има много, които са по-добре от RDR2.

Аз нямам против DLCтата и експанжъните. Стига цената и качеството да са добре... няма лошо. Даже е ПО-ДОБРЕ да има DLCта и експанжъни. Не знам защо извиняваш абсурдното ниво на доене на пари от Мултито на GTA V, причината играта да е толкова играна и популярна (макар, че не знам защо... мултито е много по-лошо от сингъла) и си против това да пуснат неща за сингъла.

Разбирай, не мразя Rockstar. RDR2 e ТОЧНО игра направена за мен. Просто има десетки по-примерни и по-добри и по про-консюмър компании от Rockstar.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
25 октомври 2020
Rockstar са много противни от както го направиха този GTA V online. Единственото, което правиш е да грайндиш и грайндиш за пари, че да си направиш бизнеси и чак тогава да получаваш някакви мизерни "заплати", докато не изграйндиш още, за да ги подобриш, а другата алтернатива е да даваш пари и точно там са налели всичките си ресурси, че да привлекат хората да си дават парите. Иначе нямам нищо против DLC-та, но не от сорта на скинове и козметични глупости, ами оръжия, екипировка и т.н, но най-вече експанжъни. DLC-тата примерно на The Witcher 3 са уникални, по-добри са от главната история и на всичкото отгоре добавят нови оръжия, умения, нови локации, B&W даже и цял нов регион голям колкото Velen. Нямам нищо против и rockstar да си бяха направили 2 читави DLC-та, а не да се занимават с малоумния им онлайн.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
26 октомври 2020
Рокстар са най-големите. Мултито е по желание, никой не ви задължава да го играете. На мултито сиг имам макс 30-40 часа, а сингъла съм го врътнал 3 пъти. Просто са добри и направиха читав онлайн, който се харесва на хората.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
26 октомври 2020
На какви хора се харесва "читавия" онлайн. За историята не можах да я изиграя, просто ми беше някак никаква, единственото което ми беше харесало е че на някои мисии, можехме и с трите персонажа да играем и всеки имаше роля в мисията. Иначе онлайна е трагедия, на всичкото отгоре не спират да го ъпдейтват, може да се преглътне, ако се играе с приятели, но сам да го играеш е само и единствено грайнд.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
26 октомври 2020
Charcharo написа
- Dolby Atmos

Дори аз нямам Атмос, дето съм запален и инвестирах бая пари в аудио преди 2г. Доста абсурдно условие за технология, която се ползва от 0,5% от хората сигурно. Колко геймъри ще инвестират цената на 2 плейстейшъна или 1 геймърско PC само за Атмос? Не за цялото озвучаване, само за Атмос при условие, че имат всичко останало като основа.
<
1
...
366
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.