Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
399
...
684
>
Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
20 януари 2021
Поне са геймплей трейлъри, а не "филмчета". И аз това заглавие го следя от няколко години насам и ми е доста интересно. Много як дизайн на интериор, оръжия, същества...
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
20 януари 2021
И аз много се надявам за играта. Силно се надявам да излезе таз година и да е нещо добро.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 януари 2021
https://videocardz.com/newz/european-commission-fines-valve-and-5-game-publishers-7-8-million-eur-for-geo-blocking-practises
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 януари 2021
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 януари 2021
Супер странно ми е да гледам Quake 3 с pixel art стилизация. Макар че някои може да си мислят, че така реално са изглеждали шутърите 1999-а. А Atomic Heart - интересен проект, ама нали миналата година имаше някакви спекулации, че има проблеми в разработката. Уволнения в екипа, рязане на механики, ала-бала. Не знам дали не е бил някой недоволен кадър, който просто хвърля критики, това също е възможно. Ще видим дали в близките месеци ще покажат нещо ново. Тези геймплей кадри май са почти всички от едната сцена, която видяхме май миналата година (дето завършва с някакъв бос накрая).
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 януари 2021
Това е Quake 1.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 януари 2021
Ха, интересно тогава. (Тоя Quake не съм го играл никога, почнах от двойката.)
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 януари 2021

Готвя се най-сетне за Ultra-Nightmare run.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
22 януари 2021
Здравейте! Някой от вас играе ли на Nintendo Switch Lite, да даде мнение за конзолата, че сериозно обмислям да си взема. На някой места прочетох, че не си струвало за 200 лв. по-ниска цена спрямо оригиналния Switch, но предполагам ще я ползвам сравнително рядко, предимно с ексклузивите, та ако LIte-a върши работа, няма да е голяма драма.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
22 януари 2021
BundyBari написа
Здравейте! Някой от вас играе ли на Nintendo Switch Lite, да даде мнение за конзолата, че сериозно обмислям да си взема. На някой места прочетох, че не си струвало за 200 лв. по-ниска цена спрямо оригиналния Switch, но предполагам ще я ползвам сравнително рядко, предимно с ексклузивите, та ако LIte-a върши работа, няма да е голяма драма.

Същата е като оригинала ,само че не се свързва към телевизор и екрана е 1-2 см по-малък. Като + на lite е че е със подобрена батерия ,някои от оригиналните имат проблеми със батерията. Общо взето ако няма да свързваш към тв ,взимай lite.

lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
22 януари 2021
Това не е ли deal breaker за конзола, която се води "парти"? Понеже и аз обмислям и един приятел, който има, каза: "задължително си вземи пълната версия, да не се минеш с lite".

Освен това 2 сантиметра не е малко, толкова е разликата между 15 и 17 инчов лаптоп, а суичът е още по-малък и процентно ще се усеща повече. Според мен всичките му там лайт у-ва са за хора, които постоянно са на път - да ги мъкнат по самолети и т.н.

BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
22 януари 2021
Преди време и аз обмислях дали да е Lite или пълната ревизия. В крайна сметка си взех пълната, поради следните причини:
1) Пълната ревизия също претърпя прекрит ъпдейт и новите стоки са с подобрена батерия.
2) 2 см. си е разлика. Примерно в The Witcher 3 дефаултният размер на HUD-a се усеща малък; не ми се мисли на Lite как ще е.
3) JoyCon-ите са яки . Дори и само за портативна конзола да я ползваш, пак е удобно да ги извадиш и да цъкаш така. Лично при мен като прекаля ми изтръпват дланите и изваждането на джойстиците помага. Да не говорим, че с тях може да се цъка и мултиплеър на някои игри.
4) Dock станцията също е готина. Аз през повечето време я използвам за зарядно.

Та съветът ми е, ако можеш да прежалиш още 200 лв., си вземи пълната ревизия.

Mitko6000
Мнения: 1207
Цитиране
22 януари 2021
lyubohar написа
Освен това 2 сантиметра не е малко, толкова е разликата между 15 и 17 инчов лаптоп, а суичът е още по-малък и процентно ще се усеща повече. Според мен всичките му там лайт у-ва са за хора, които постоянно са на път - да ги мъкнат по самолети и т.н.

Е теоретично пак могат да се свържат joy-con-и и да играят повече хора, но като цяло Lite си е за хора които искат изцяло портативна конзола. Кое е по-добре зависи от това къде ще се ползва предимно. Ако ще е само за пътувания и игра на публични места, може да се спестят 200 лв. Ако ще е пред телевизора, 200 лева отгоре за допълнителна хибридност и достъпност, може да не е най-лошата идея.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
22 януари 2021
Не си струва пестенето. Обмислях да си взема лайта, но се радвам, че не го направих. Връзването към тв и игра с приятели - сплит скрийн рейсър, спорта игра или файтъри си е нещо, което не подозирах колко ще ползвам.

Отделно ако влезеш по форуми и т.н. има камара теми на хора, оплакващи се от дрифт на джойконите. Аз слава богу до момента ядове нямам, но ако нещо стане трябва да пратя само проблемния джойкон на сервиз, ако е изтекла гаранцията мога и да си ги подменя, с лайта това е невъзможно.

Иначе да, смениха ги батериите и на големите. Ако купуваш от магазин, само гледаш да е червената кутия(старите са бели), щото съм виждал и от старите останали. Последно от старите мернах в Технополис в Сердика, та може и другаде да има застояли.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
22 януари 2021
Благодаря на всички за мненията, най-вероятно ще скоча на Lite версията аз, не друго, а размера най-ме блазни, все пак мисля да го ползвам само като пътувам, а в раницата всеки грам е от значение
<
1
...
399
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.