Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
398
...
686
>
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
16 януари 2021
Моята класация за най добрите варианти :
1. Хакната конзола - невъзможно към момента
2. Комп + XBox контролер и си в играта - недостатъците са че компа трябва да е мощен, щото днешните абни игри и програми се правят правят от абни девелопъри. Тлъсти и мудни игри и програми, тлъсти и глупави програмисти.Та компа трябва да е бая скъп за да нямате проблеми. Мъката от дадените пари обаче се компенсира от радостта която ви обхваща когато видите торента грейнал в Замундата.
3.Трети вариант - PS5/XBoxSeries...и DLC та и Ремастери от по 160 лева - абсурд,не, благодаря .Не е за мен.
4. Моят текущ вариант - PS3, безплатна онлайн игра на любимите ми шутъри, събираме се по 100 000 човека понякога даже повече. Blac Ops 1/2 и Modern Warfare 2/3 .те това играем от време на време.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
16 януари 2021
bojosan написа
Моята класация за най добрите варианти :
1. Хакната конзола - невъзможно към момента
2. Комп + XBox контролер и си в играта - недостатъците са че компа трябва да е мощен, щото днешните абни игри и програми се правят правят от абни девелопъри. Тлъсти и мудни игри и програми, тлъсти и глупави програмисти.Та компа трябва да е бая скъп за да нямате проблеми. Мъката от дадените пари обаче се компенсира от радостта която ви обхваща когато видите торента грейнал в Замундата.
3.Трети вариант - PS5/XBoxSeries...и DLC та и Ремастери от по 160 лева - абсурд,не, благодаря .Не е за мен.
4. Моят текущ вариант - PS3, безплатна онлайн игра на любимите ми шутъри, събираме се по 100 000 човека понякога даже повече. Blac Ops 1/2 и Modern Warfare 2/3 .те това играем от време на време.

1.Ps4 и switch са хакнати отдавна. Бокса доколкото знам не е ама няма нужда ,нямат ексклузиви .

2. Не схванах много мисълта. Не е нужно да имаш контролер ако имаш пц. Че трябва да е силен компа е правилно.

3. Прав си скъпи са. Ама правиш си абонамент на пс5 за онлайн услуга и ще ти даде 15 хитови игри безплатно. Услугата струваше около 80 лв годишно на пс4 ,на пс5 не знам каква е цената.

4. Няма лошо


За мен най-добрият вариант е да имаш пц и пс едновременно. На пс-а си купуваш игрите ,докато на пц разцъкваш замундата да теглиш торенти . Така имаш най-доброто от двата свята.

Caprice
Мнения: 105
Цитиране
17 януари 2021
Значи първо опъваме тирантите и се правим на патрони, че сме си позволили конзола и там плащаме по 100 кинта за игри, може и повече, а в същото време си "берем" компютърните игри от замунда и даже се хвалим с това, нищо, че цените са по-ниски и постоянно има разпродажби с огромни намаления.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
17 януари 2021
Аз имам всичките.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
17 януари 2021
vldir написа
Аз имам всичките.

1+
Четирите варианта едновременно е най-добрия вариант
Mitko6000
Мнения: 1215
Цитиране
17 януари 2021
Caprice написа
Значи първо опъваме тирантите и се правим на патрони, че сме си позволили конзола и там плащаме по 100 кинта за игри, може и повече, а в същото време си "берем" компютърните игри от замунда и даже се хвалим с това, нищо, че цените са по-ниски и постоянно има разпродажби с огромни намаления.

Не всички конзолни игри са по 100 лв. Зависи изцяло от играта и кога е излязла. Освен това, не е казано, че трябва да се купуват чисто нови винаги. Има си сайтове за препродаване.

sauron93 написа

Не схванах много мисълта. Не е нужно да имаш контролер ако имаш пц. Че трябва да е силен компа е правилно.

Зависи какво играеш. Ако е някоя спортна или биткаджийска игра, по-добре да имаш контролер, че иначе си е изпитание да играеш с клавиатура.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
17 януари 2021
THE LEGEND...

IS BACK

https://youtu.be/omyoJ7onNrg

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 януари 2021
Ето така е по-добре:

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
18 януари 2021
https://i.imgur.com/k2qFDd5.jpeg

>Да продължавам ли?

Очаквах повече. Сега разбирам защо беше спрял да качва..

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
18 януари 2021
Hitman 3 прелоада потече.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 януари 2021
.be

Ретард е, но има право тук според мен.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
19 януари 2021
https://imgur.com/a/BOcD02h

- GTA Online
- Red Dead Redemption II
- Assassins Creed Origins, Odyssey, Valhalla;

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
19 януари 2021
JakePaulKOsConor написа
- GTA Online
- Red Dead Redemption II
- Assassins Creed Origins, Odyssey, Valhalla;

Стига със тия мемета. Не са смешни.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
19 януари 2021
https://i.imgur.com/3fVyWJm.png
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
19 януари 2021
https://youtu.be/FndjDVw72sg
Поредният трейлър за Atomic Heart. Таз игра от 2018 май чух за нея. Първото видео което изгледах беше някакъв Clown Trap и много се изкефих. Но играта е само и само и само трейлъри, но щом излизат още трайлъри, може би ще види бял свят някой ден. Надявам се тази година.
<
1
...
398
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.