Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
402
...
685
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 януари 2021
lyubohar написа
Charcharo написа
Jester наистина е лудак.

Аудиото не изглежда особено сериозно, ТВ е малък, а хаосът с кабелите няма да го коментирам дори

Това ако е хаос с кабелите, да не ти показвам какво съм постигал аз. За мен тези кабеляци са прилежно, почти прекрасно подредени.

А това за The Last of Us II се знаеше още преди премиерата. Не мисля, че някой е бил изненадан. Naughty Dog могат да пуснат буквално лайно в продажба и пак ще стане GOTY за западните медии.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
28 януари 2021
null

Защо ни е на PC след като самите вие не си я искате?
За сравнение, една RTS игра се продава повече на PC отколкото "Списъкът на Шиндлер" на PS4

bgrmammoth
Мнения: 28
Цитиране
28 януари 2021
sauron93 написа
За овце ,опа пеце няма ли да излиза

Не, няма да излиза за пеце!
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
28 януари 2021
bgrmammoth написа
sauron93 написа
За овце ,опа пеце няма ли да излиза

Не, няма да излиза за пеце!

Ини файлове ,модове,драми ,фпс и графика,сълзи и сополи

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
28 януари 2021
Във FanFiction.net ще намеря по-добре написани истории.

Това дори не е тролене. Реално TLOU2 има добър сюжет въпреки проблемите си... за игра... но има лудаци доста по-талантливи в онзи сайт.

BloodDagger
Мнения: 255
Цитиране
28 януари 2021
igra4 написа
https://games.dir.bg/novini/the-last-of-us-2-se-prevarna-v-nay-nagrazhdavanoto-zaglavie-v-istoriyata-na-geyminga

Интересното покрай това е, че като излезе новината, че TLoU 2 е 6 награди зад Вещера, няколко часа по-късно магически се сдоби с още 7 награди . Не бих казал, че е неочаквано, защото през 2015 имаше много силни заглавия, докато през 2020 за мен няма игра над 8/10 и наистина няма как друго да вземе готи. Дори и CP2077 да беше в отлично състояние, тя излезе декември и съответно щеше да мине под радара. Просто казано: посредственa година и посредствено GOTY.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
28 януари 2021
Наскоро гледах сравнение между валхала и уичър 3,еми уичъреца е дърво до валхалата, движения всичко. Явно заради сторито се харесва и щото е мейнстрийм, едва ли не е елитно да кажеш че харесваш уичърец, нещо подобно с халфеца 2.
lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
28 януари 2021
Rostik79 написа
Любо просто те бъзикна, но ти както всеки път се хващаш

По принцип да; но не, че не ги мисля тия неща Колони с вградени усилватели няма как да са много сериозни, освен когато говорим за отделен събуфер. От аудиофилска гледна точка, не от геймърска Атмос има смъсъл поне с 4 колони (тук виждам 2, може да има и 2 задни). Рисийвърът е хубав. Телевизорът е малък, освен ако не стоиш на 50см от него; иначе е хубав

Едит: сега разгледах колоните малко по-сериозно. Изглеждат доста хубави по параметри и съдейки по цената и ревютата; но все пак не разбирам защо човек не би си взел за същите пари маркови изправени колони с по два 6-инчови баса всяка и един самостоятелен 12-инчов събуфер. Колкото и да са добре направени, няма как да конкурират 12-инчов събуфер, който е направен само за това. Освен това усилвател и захранване вътре означава излишни вибрации и смущения.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
28 януари 2021
igra4 написа
Наскоро гледах сравнение между валхала и уичър 3,еми уичъреца е дърво до валхалата, движения всичко. Явно заради сторито се харесва и щото е мейнстрийм, едва ли не е елитно да кажеш че харесваш уичърец, нещо подобно с халфеца 2.

igra4a, за пореден път, доказва колко тъпо парче е.
P.s. То не че този, дето сравнява Валхала с Вещера е по-умен де.
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
28 януари 2021
TlOU съм го изгледал целия в youtube, ТLOU 2 го играхме с един приятел от детството в тях. Като цяло добра игра, много много добър саундтрак, но далеч назад зад RE:4 като атмосфера. Освен това нищо ново, което да революционизира жанра. Доста overrated игра, лесно забравяща се.

Сравнение между валхала и уичер е просто смешно. Дори няма да го коментирам това.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
28 януари 2021
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
28 януари 2021
И все пак не знам какво значи "Дърво" лол-

@Lyubohar
Няма място за по-голям телевизор човека. 55" не е толкова малко, 50 cm ще е ужасно на такъв TV. Моят 32" монитор аз седя на 76-78 см от него. Телевизора не знам но има 2 метра.

lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
29 януари 2021
Винаги има място за по-голям ТВ За 2+ метра спокойно може 65 да се гледа, аз бих пожертвал OLED за 10 инча отгоре.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 януари 2021
lyubohar написа
Винаги има място за по-голям ТВ За 2+ метра спокойно може 65 да се гледа, аз бих пожертвал OLED за 10 инча отгоре.

Цялата причина да вземеш TV е за да имаш OLED. Губи се логиката с LCD.

lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
29 януари 2021
Няма такова нещо, високият клас LED телевизори са на толкова високо ниво вече, че разликата с OLED е едва доловима. А разлика в екрана от 10 инча е чудовищна Размерът е първият и най-важен фактор за всеки, който има някаква идея от екрани, останалото е следване на маркетинга.

Преди 3-4 години OLED телевизорите имаха проблеми все още и тогава си взех висок клас LED. Сега като ги сравнявам с калибрирания ми LED ТВ не виждам почти никаква разлика. Разлика има, не е като да няма, но не е като Hyundai vs Mercedes, както ги изкарват.

LED телевизорите имат нужда от настройка, OLED телевизорите имат по-добра картина out of the box, затова в магазина хората ахват и им се струва много по-добре. Освен това никой не е толкова глупав да настройва LED телевизори в магазина, след като може да продаде по-скъпите OLED.

<
1
...
402
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.