Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
453
...
683
>
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
21 април 2021
А душата на тази сграда е в това да е бездушна
null
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
21 април 2021
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
21 април 2021
Charcharo написа
Тези soul или souless са ?

Soulful

Rostik79 написа
да каже направо, че е soulless:

Soul

morgoth_srs написа
А душата на тази сграда е в това да е бездушна

Soul

null

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
21 април 2021
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 април 2021
Charcharo написа
Ето такава стряскаща некомпетентност не разбирам при модерните 2D/2.5D игри. Разбирам да емулираш стил на графика, но да имаш обективни проблеми, които треторазрядна (като технология) игра от 1997 няма... не знам.

Зад UnderRail стоят една шепа хора, не знам дали са и 5 човека общо. Не бих ги съдил толкова тежко. Вероятно е и да нямат специалист в дизайна. Иначе да, интерфейсът си беше грозен, в това спор няма. Този скрийншот на 4K резолюция ли е? На 1080p играта е що-годе окей, макар че и тогава е леко малък интерфейсът. Пък и UnderRail е игра в ретро стил, не гони мега красивата графика, спокойно може да се играе и в 1080p.

А тоя кибертрък на Мъск - още като излезе не можах да определя дали ми харесва или не. Все още не мога. Точно в средата съм. Очевидно е направен така, за да се отличава като дизайн и да е различен... дали тази мотивация е добра сама по себе си? Нямам си идея. Само че не знам как ще го одобрят за ползване по пътищата, това в катастрофа ще е като автомобил от Carmageddon.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
22 април 2021
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
22 април 2021
null
Pse, моля те да направиш при клик върху картинката, тя да се уголемява (без прехвърляне в нов прозорец на браузъра), благодаря

Открих много яка реклама на Hitman Blood Money и реших да направя съпоставка със съвременна

null

Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
22 април 2021
pseto написа
Зад UnderRail стоят една шепа хора, не знам дали са и 5 човека общо. Не бих ги съдил толкова тежко. Вероятно е и да нямат специалист в дизайна. Иначе да, интерфейсът си беше грозен, в това спор няма. Този скрийншот на 4K резолюция ли е? На 1080p играта е що-годе окей, макар че и тогава е леко малък интерфейсът. Пък и UnderRail е игра в ретро стил, не гони мега красивата графика, спокойно може да се играе и в 1080p

Да, 4K е. Но ако дори и на 1080p е зле мале...

Играта не е лоша. Просто ме е яд защото някои от тези неща може модър за 1 час да прави. А други като 32-bit engine въобще са си грешка на ниво планиране и то много глупави такива.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
22 април 2021
Charcharo написа
Underrail: https://i.imgur.com/diwvvCa.png

SOULLESS

Charcharo написа
Fallout 1: https://i.imgur.com/KcWu0Z0.png

SOUL
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
23 април 2021
Аутистичният ми приятел Jester написа review за Preyshock

https://gnd-tech.com/2021/04/arkanes-prey-the-only-good-system-shock-successor/

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
23 април 2021
null

Based SOVL appreciator

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
23 април 2021
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
24 април 2021
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
24 април 2021
null

С гордост представям творението ми - графика с която лесно може да се посочат и опишат качествата на дадено произведение. С това започвам работа по научния ми труд в сферата на изкуството и естетиката

lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
24 април 2021
<
1
...
453
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.