Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
465
...
686
>
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
08 юни 2021
Защо точно на elite jasper ревизията държиш, а на PS2 и PS3 не споменаваш точен модел ?
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
09 юни 2021
vanmx написа
Защо точно на elite jasper ревизията държиш, а на PS2 и PS3 не споменаваш точен модел ?

Заради хака май.

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
09 юни 2021
igra4 написа
Заради хака май.

Личи си кой е стар играч Jasper e и най издръжливата и успешна ревизия ка Кашона и като хардуер, тук вече RROD е отстранен в предходните ревизии имаше доста проблеми.
lyubohar
Мнения: 3067
Цитиране
09 юни 2021
Disco Elysium е 25 евро в GoG. Понеже стана дума по-нагоре, затова го споменавам.
Straicar
Мнения: 36
Цитиране
09 юни 2021
Здравейте момчета. Първо искам да ви благодаря за мненията ви за NFS.
Загледах се доста по Heat,дори мислех да я поръчам,когато видях че има и NFS hot pursuit remastered.Играл съм я едно време и много ме кефеше да играя като ченге.Още повече графиката е малко по "дървена" и не ми дразни толкова очите като Heat. Ще поразгледам още малко и ще реша тогава.
Още веднъж ви благодаря
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
10 юни 2021
Любо, аз я имам Диско-то в Стийм, но се чудя дали да не си я взема и за PS-a тези дни (там пак е около 25 евро). Много ми е интересно как са я порт-нали. Играта е адски силна, играх я преди време, като не бяха озвучили всички реплики, сега сигурно ще е тотален чук

@Straicar, пак заповядай. Дано малко да сме помогнали за решението ти

lyubohar
Мнения: 3067
Цитиране
10 юни 2021
Според мен ще е ОК и за PS, иначе и аз я играх без озвучаването.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
10 юни 2021
Май ще си бууква отпуска още януари догодина
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
13 юни 2021
Наваксвам с мачовете и комнференциите от Е3 днес. Впечатления от изминалите конференции:
1. Summer Game Fest- indie cringe fest, спонсориран от Амазон/Нетфликс, че да си покажат новостите от гейм дивизиите и гейм адаптациите. А, да и имаше трейлър на Elden ring. Оценка: B,заради Elden ring, основно щото един приятел ще си чупи нервите другата година. Ама пък имаме и черен Алберт Уескер, щото Нетфликс и дИвЪрсИтИ.. B-...
2. Guirella- тази година по-добре, изкефиха ме повече от миналата. Давам им C+, щото тоя път нямаше невероятно многото простотии от миналата година.
3. Ubisoft- на дъното. Ама баш на дъното. Няма по-голямо дъно от тва дет си изкопаха снощи.R6Extraction "Wtf, бе човек..", още dlc-та за Валхалата, щото играта иначе е мега куха (но ако мислят да ги правят кат Речните рейдове, по-добре закривай), некъв китара симулатор, танцов симулатор (щото не могат без Just Dance), Riders нещо си- игра, която да играеш с приятели и която е забавна с приятели (тва го казват и за ФЛ76). Марио и Зайците може и да е забавно. Аватар- игра, по филм, отпреди 10 години+ *проверя си бележките*.......... Убисофт вече имат една игра по Аватар втф, искам си изям клавиатурата, докат го пиша тва. F, ама не за уважение, ми като оценка.
4. Devolver- взели са сичко на ташак и някой от игрите ми харесаха. B+
5. Gearbox- тийз на Homeworld 3, реклама на филма по Borderlands и разговори с част от състава на филма. А, да и някъв лутър-шутър с героиня от Bl Вселената. Tribes of Midgard изглежда интересно. Оценка: D... Ама сега се сетих че Ранди Пичфорд се показа, а той изглежда като антимаскър/антиваксър и ще иска да говори с мениджъра, защо не го допускаш вътре в магазина без маска. D ( за дупе или гъз, заради Пичфорд), ама с 2 минуса...
6. Koch Prime- работата много зле, даже и Payday бандата не ме надъха. D, амса с минус.
За момента, всичко е пълен кенеф и има много малко игри, които звучат интересно. Чакаме Микромеките и Бетезда днес да покажат нещо.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
13 юни 2021
Двоен пост.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
13 юни 2021
Филмът Avatar ще има няколко продължения, като Avatar 2 излиза догодина, тъй че не е учудващо, че ще има игра по филма.
П.п. Не съм гледал трейлъра на играта, само чух за нея, тъй че не знам дали ще е по новия или по стария филм
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
13 юни 2021
Но, игрите по филми и филмите по игри не се ли правят след като филмът/играта е излязла и се е оказала огромен хит, а не преди тях? Особено като говорим за продължения на филм, излязъл преди *проверя си бележките* 12 ШИБАНИ ГОДИНИ.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
13 юни 2021
Ако се очаква филмът да е хит, играта обикновено излиза заедно с него. А Avatar 2 е много вероятно да се окаже хит.
Sauronn
Мнения: 34
Цитиране
13 юни 2021
Първата игра по Аватар беше трагична и втората едва ли ще е по-различно
..
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
13 юни 2021
morgoth_srs написа
Ако се очаква филмът да е хит, играта обикновено излиза заедно с него. А Avatar 2 е много вероятно да се окаже хит.

Това си беше мода до към 2012 някъде, сега вече доста игри имат по-добри истории от филми в същия жанр, пък и всички знаят, че щом е игра по-филм, 95% е шанса да е боклук.

Първата игра по Аватар, чак трагична не беше. Беше мудна и много скучна и я спрях след 2 часа игра.
Ако новата я направят като хората, имайки предвид развитието на технологиите и хардуера, бих я играл, но трябва първо геймплей да се види, все пак 12 години минаха.

<
1
...
465
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.