Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
464
...
691
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
08 юни 2021
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
08 юни 2021
Той пича попита, коя от последните е добра и затова.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
08 юни 2021
Той хубаво попита коя от последните е добра и вие затова го върнахте 15 години назад

Поне му изберете някоя от последните десет години:

Need for Speed Shift 2: Unleashed (2011)
Need for Speed: The Run (2011)
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: Rivals (2013)
Need for Speed: No Limits (2015)
Need for Speed (2015)
Need for Speed Payback (2017)
Need for Speed Heat (2019)....

Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
08 юни 2021
Върни се и прочети предния ми коментар. Споменах тези от които имам впечатления.
nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
08 юни 2021
Аз като цяло съм доволен от Heat. Не е перфектна, но и се изкефих и е първото NFS което минавам докрай от може би десетилетие.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
08 юни 2021
Само за The Run спомена, върнах се Тя е издадена точно преди десет години..
Пейбекът от последните 5 игри сякаш единствено ставаше за мен, всичко друго е гняс

Найт, аз от Heat издържах точно 10 минути (цифром и словом), след което мощно я изтрих (добре, че беше EA Play, да не се набутвам).

darkblue
Мнения: 1888
Цитиране
08 юни 2021
@Dandelion - Still The Best Romance Choice " Всичко хубаво, ама само на мен ли ми се струва че тоя се движи на stop motion в битките "

Не, така си е, предполагам че още не са я оптимизирали, а искат да покажат какво творят. Като се премахне това + да пооправят малко още битките,ще бъде доста добре.

nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
08 юни 2021
@Lethian, сещам се за лафа с вкуса и приятелите. Аз Payback не можах да изтрая и бях доволен, че я играх с абонамент
Rostik79
Мнения: 2229
Цитиране
08 юни 2021
darkblue написа
Не, така си е, предполагам че още не са я оптимизирали, а искат да покажат какво творят. Като се премахне това + да пооправят малко още битките,ще бъде доста добре.

Засега ме спечелиха с този геймплей трейлър, пък ще видим (Crimson Desert имам предвид). Надявам се да е повече сингъл ориентирано, макар че доколкото чета е започнато с идея за MMO и постепенно са измествали центъра към онлайн игра с отворен свят.

Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
08 юни 2021
LethianDream написа
Само за The Run спомена, върнах се Тя е издадена точно преди десет години..

Знам, ама все пак реших да я сложа, защото я считам за по-модерна част от поредицата, а и заради факта, че е последната игра на EA Black Box, които са отговорни за някои от най-силните части от поредицата.
И все пак, който иска добра игра с улични състезания, пак ще препоръчам Midnight Club LA. Мисля, че е много по-добра от NFS.

P.S. Малка корекция, всъщност е предпоследната им игра. Не знаех, че са работили по Battlefield Hardline, макар и не като водещ разработчик.

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
08 юни 2021
Kaто умрем бих искал да ме погребат с три конзоли- PS2, PS3 и XBox 360 Elite Jasper
darkblue
Мнения: 1888
Цитиране
08 юни 2021
@bojosan - и на надгробната ти плоча да пише: НАИГРА СЕ
darkblue
Мнения: 1888
Цитиране
08 юни 2021
@bojosan - и на надгробната ти плоча да пише: НАИГРА СЕ
Rostik79 написа
Засега ме спечелиха с този геймплей трейлър, пък ще видим (Crimson Desert имам предвид). Надявам се да е повече сингъл ориентирано, макар че доколкото чета е започнато с идея за MMO и постепенно са измествали центъра към онлайн игра с отворен свят.

Оооо... ако е така , леко ме загубиха. Освен ако е до 4-ма играча, ще почакаме и ще видим.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
08 юни 2021
darkblue написа
@bojosan - и на надгробната ти плоча да пише: НАИГРА СЕ

Той отдавна се е наиграл!
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
08 юни 2021
darkblue написа
@bojosan - и на надгробната ти плоча да пише: НАИГРА СЕ

Напротив - да пише НЕ НАИГРА СЕ !
<
1
...
464
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.