Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
467
...
683
>
vldir
Мнения: 1805
Цитиране
15 юни 2021
Ееее, аз поръчах от технополис за 1500 и те взе че пуснат на нормална цена.
Конролер, абонамент и две игри.
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
15 юни 2021
null

Това десетилетие принадлежи на XBOX.

През последните години SNOY ясно заявява посоката, в която са решили да поемат и това вече се затвърждава от това което виждаме от "новото" поколение.

SNOY не правят и не се интересуват от видео игри:
null

SNOY мразят видео игрите:
null

Без PlayStation SNOY е пропаднала корпорация, докато Microsoft може и без XBOX:
null

Абсолютното състояние™ на SNOY консуматорите:
null

Направо ми се искаше да заплача докато гледах презентацията на XBOX на E3... Всичко приключва за вас, SNOY.

Единственото ви спасение е да се молите на Фил Спенсър за прошка всяка сутрин и всяка вечер, на колене до леглото си

Sauronn
Мнения: 34
Цитиране
15 юни 2021
Това десетилетие принадлежи на пц. Втори Сони и трети Нинтендо. Кутията е последна,може би бие някакви китайски конзолки но до там. Проблема не е,че е лоша конзола но нямаше ексклузиви през годините . Със кутия 360 бяха добре,оттам нататък пс ги разкъса.
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
15 юни 2021
COPE™

- PC не е бранд
- PC е общ термин
- Смартфона ти се води PC
- Ако ми позволите да съм аутистичен, мога да стигна до там да кажа и че конзолата се води PC
- Всичко
- Приключи

vldir
Мнения: 1805
Цитиране
15 юни 2021
Конзолите също са PC
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
16 юни 2021
Посмях се на Джейк на излиянието за Сони, особено на това, че били мъртви без PS
Бокса има точно един Гейм Пас, заради който реално държа Бокс конзолата, иначе отдавна да съм я продал.
Като излязат новия Horizon и GoW, друга песен ще запеете Всъщност, няма да пеете, само ще гледате жадно с Чарчаро клипчета в ютуб, след което ще излезете да плюете по Сони...
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 юни 2021
LethianDream написа

Като излязат новия Horizon и GoW, друга песен ще запеете Всъщност, няма да пеете, само ще гледате жадно с Чарчаро клипчета в ютуб, след което ще излезете да плюете по Сони...

Дори не знам точно за какво се тези игри За какво да следя Twilight-левъл писане и OK (At best) gameplay?

Имам си модовете, старите игри, Doom Eternal и надявам се Elden Ring, Jurassic World E2 и STALKER 2

Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
16 юни 2021
Айде да не почваме тоя безмислен спор отново. Всеки играе каквото му е кеф. Който иска ще изяжда всичко което Сони вадят и ще ги боготвори (тук ясно, че е Играчкин).

@Lethian, те че Сони не са мъртви без PS ясно, но пък много от приходите им днес идват именно оттам. Имат тенденцията да се позабравят след като съберат няколко успешни и доходоносни години от гейминг хардуер и почват да правят малоумни политики. Така беше с PS3, така е и сега като се оказа, че след време старите им конзоли няма да могат да играят игри без връзка с тъпия им сървър. Аз, като техен потребител от поне 8 години, бих казал, че имат хубави неща, но света вода ненапита хич не са.

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
16 юни 2021
Сони залагат много на PS(може да се спори дали е твърде много) и ако някак си тази им част отиде по дяволите, разбира се, че ще е много тежко, ама това не е нещо, което наблюдаваме.

Гладът за бройки и сега е активен, вървят на абсурдни цени при скалперите. Игри ще има, въпрос на време е, много ясно че ще ги забавят новите заглавия. Дори да не им трябва време за разработка, няма да посмеят да ги хвърлят само на 5, точно щото има глад за бройки.

От това, че ексклузиви идват на РС, ще пострадат някакъв дял, които имат интерес към конкретни ексклузиви и търпение. Но колко ще са е въпроса? Аз не съм от тях, проблемът ми е с търпението. Едва ли ще има налични PS5, aз ще искам да играя ексклузив, но ще чакам евентуално РС релийза. Може въпросният да е по-добър(кадри, резолюции, текстури и т.н.), но едва ли ще ми се чака.

А колко просто предпочитат да играят на Плейстейшън? Дялът на такива хора, играещи предимно там - ексклузиви и мултиплатформени е много сериозен. Защото в края на краищата има обективни неща, но го има и субективното лично предпочитание.

Та мисълта ми е, няма какво да седнем да ги грижаме Сони. PS5 ще е успешен, колко точно и дали ще мине 4ката е трудно да се каже заради множество фактори, но не смятам бъдещето на Сони за несигурно или едва ли не, че с тях е свършено. Подобни разсъждения са плод на тежък наивитет според мен.

Иначе да, няма какво да се препираме. Казах го и малко по-нагоре, има някои обективни неща (за които понякога споря), но отвъд тях има лично усещане, кеф и т.н. Играйте си дето ви е кеф и дано намаляват ексклузивите за всички платформи, щото от това печелим само ние - играещите.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
17 юни 2021
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
17 юни 2021
Не, Найт, дано си има ексклузиви. Фен съм на Сталкер, но ако излезе за PC няма да я играе, но ще я приема като PC ексклузив, не да рева по форумите и да попълвам петиции да я пуснат за PS5, същото е с Нинтендо игрите и така нататък. Пък всеки да решава на какво да играе.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
17 юни 2021
@igra4
STALKER 2 ще дойде на PS5 около 4 месеца след Xbox премиерата и.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
17 юни 2021
И като я приемеш какво? Нещо променя ли се? Не е ли по-добре повече хора да могат да играят дадена игра и да си сформират собствено мнение за нея, без да са принудени да си купуват специализиран хардуер за да я играят? Тук, ще изключа Нинтендо, защото това си им е практика откакто са в индустрията, но за другите остава. Който иска да си реве по форумите и да подписва петиции. Никой не може да го спре, не е незаконно. Това че ти изпитваш някакъв престиж от това да притежаваш конзола с ексклузиви, не значи че всички са така. По-добре да имаме повече избор и всеки да решава и да си прави изводи за себе си. Харесва ти да играеш на телевизор с контролер? Купуваш си конзола. Харесва ти да играеш с клавиатура и мишка на същото място където и вършиш работа? Инвестираш в геймърски компютър. Отделно са допълнителните детайли, като връзване на контролер към PC или свързване към телевизор. Ама пък си играя нещо което ми харесва на предпочитана платформа без да ми пука за разлики във версиите.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
18 юни 2021
Точно там е врътката, не избираш на какво играеш, когато има ексклузиви. Избор има, само като има алтернатива. Ако играта я има на PC и на конзола и я играя на РС (или конзола) тогава аз(всеки друг) избирам. Както казах, колкото по-малко ексклузиви, толкова по-добре за играчите. Щото кеф ти на РС, кеф ти на Xbox, кеф ти на PS - сядаш и играеш. Не се чудиш коя платформа да си вземеш, за да имаш достъп до всичко, което ти се играе.

Знам, че вероятно е наивно да си мисля, че е възможно ексклузивите да изчезнат, защото доказано си вършат работа - продават конзоли. Ако дадена игра излезе, пък било и по-късно за други платформи, тя не губи качествата си, макар че неколкократно вече си мрънкал на тая тема.

Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
18 юни 2021
nightwarrior написа
Ако дадена игра излезе, пък било и по-късно за други платформи, тя не губи качествата си, макар че неколкократно вече си мрънкал на тая тема.

Това си е чист комплекс и заради такова мислене, в момента Джим Райън е масово оплюван. Но така е при Играчкин. Докато нещо е ново е супер, след това обаче може да не е същото. Нищо, че самият той се е връщал към по-стари игри които масово е оплювал и изведнъж са се оказали добри (Assassin's Creed).

<
1
...
467
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.