Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
470
...
684
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 юли 2021
https://www.dsogaming.com/news/resident-evil-village-crack-completely-fixes-its-stuttering-issues/

Доста смущаващо

logout
Мнения: 338
Цитиране
10 юли 2021
Не мога да ги разбера защо продължават да слагат това Denuvo при положение, че вече няма проблем да го кракват.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Sauronn
Мнения: 34
Цитиране
10 юли 2021
Забавя малко кракерите. Ето resident evil излезе преди няколко месеца и чак сега я кракмаха. Таман докато излезе крака те продажбите намаляват,реално те са си продали вече играта. Затова постоянно ъпдейтват денувото,идеята е докато те кракнат да си си продал играта вече.

Вещера 3 и без денуво продаде ама там е друго. Едно че Цд прожект са едни от най-уважаваните компании във света,второ вещера беше топ качество игра.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
11 юли 2021
Аз разбирам да го има DENUVO за няколко месеца да забави крака и после да го махнат. Това е логично.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
12 юли 2021

Demon's Souls: Remaking a PlayStation Classic - Documentary

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 юли 2021

Company of Heroes 3

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 юли 2021

Кек.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
14 юли 2021
След като Days Gone излезе за PC, навсякъде чета, че порт бил много добър. Играя я от доста време (нямам време да я играя) и не върви добре, Death Stranding беше доста по-добре. Бих бил благодарен ако някой ми помогне с този доста не приятен проблем. Все пак да играя на high, а компютъра ми е за смяна, от 4 години е с RX560 и Ryzen 3 2nd gen, разбираемо е да върви зле, но смятам, че щом Death Stranding, Detroit и Horizon Zero Dawn ми вървяха добре, може и Days Gone да се докара.

Иначе относно играта, харесва ми, но има малко мех неща. Примерно след всяка мисия излиза един прозорец, който дава проценти, надпис "mission complete" и от кой storyline e, просто да го бяха направили, минаваш с мисията и мапа ти се възвръща към началния с мисии, нща за обиране, кампове и т.н. Друго което не ми хареса е че има мисии, които просто отиваш, диалог 5м и си готов. Може някак да ги обединят, за да не се разкарваме от единия край на картата до другия само, заради един диалог. Друго, което много ме изнервя е моторът, който знам, че след ъпгрейди е по-добре, но в началото, просто ей така подсредата на пътя нямаш бензин и трябва пеша няколко стотин метра и по някое време да се върнеш и да влачиш мотора, за да го заредиш, пунктове да можеха да се правят за бензин и поправка, за аптечки, както в Death Stranding, щеше да е по-готино. Оръжията са ми малко еднообразни, геймплея е простичък, но върши работа.

BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
14 юли 2021
Peshp написа
Иначе относно играта, харесва ми, но има малко мех неща. Примерно след всяка мисия излиза един прозорец, който дава проценти, надпис "mission complete" и от кой storyline e, просто да го бяха направили, минаваш с мисията и мапа ти се възвръща към началния с мисии, нща за обиране, кампове и т.н. Друго което не ми хареса е че има мисии, които просто отиваш, диалог 5м и си готов. Може някак да ги обединят, за да не се разкарваме от единия край на картата до другия само, заради един диалог. Друго, което много ме изнервя е моторът, който знам, че след ъпгрейди е по-добре, но в началото, просто ей така подсредата на пътя нямаш бензин и трябва пеша няколко стотин метра и по някое време да се върнеш и да влачиш мотора, за да го заредиш, пунктове да можеха да се правят за бензин и поправка, за аптечки, както в Death Stranding, щеше да е по-готино. Оръжията са ми малко еднообразни, геймплея е простичък, но върши работа.

Проблема е заради хардуера. RX 560 и R3 са си слаби компоненти. За да я цъкаш нормално мисля, че е необходимо да имаш RX 570/580 и R5 2600. Days Gone е просто по-натоварваща от предните 2 игри, които си играл на твоята машина.
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
15 юли 2021
По-нататък има бензиностанции.
Елементът с горивото за мотора наистина можеше да е по-развит и да бъде реален фактор в геймплея - да те кара примерно да планираш конкретен маршрут като подхождаш към някоя мисия, защото знаеш, че няма да ти стигне.
Сега просто го има като елемент, с който не се съобразяваш и е по-скоро досада. Тръгваш да си караш нанякъде, като свърши бензина малко се пооглеждаш наоколо и намираш туба и продължаваш.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
15 юли 2021
Е тя Days Gone и на конзолите е по-тежка. Death Stranding си вървеше без засечки на моята 4ка. А Days Gone си имаше доволно спадове, особено като бях на мотора, та не се изненадвам, че и на РС е по-тежка. Иначе аз като пробвах "демото" тъкмо обратното, останах с впечатление, че порта си е читав, но пък при мен хардуера е друг.

Впрочем Хорайзъна и Страндинга ако не се бъркам са на един и същ енджин, а Дейса си е на друг.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
15 юли 2021
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
15 юли 2021
@peshp - туби с бензин винаги има на доста места около теб, но трябва да се повърви малко. Като сървайвъл елемент е вкарано, но и мен малко ме дразнеше. Иначе съм огромен фен на историята и на главния персонаж.

@Dandelion - след половината на Village пък вече няма абсолютно никакъв хорър. На мен даже ми беше досадно на места, защото не си падам по 1st person шутъри. В началото имах намерение да я изиграя още веднъж за трофеи, но се отказах.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 юли 2021
https://videocardz.com/newz/valve-announces-steam-deck-with-amd-zen2-rdna2-apu

Нещо като по-добър Switch. Но не виждам особено много смисъл и от него.

Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
16 юли 2021
Освен ако не е да пътуваш често и да искаш да геймиш през това време и аз не виждам смисъл от такива джаджи по принцип.
Но ме кефят Валв как всички искат от тях нещо определено, а те постоянно предлагат нещо, което никой не е искал.
<
1
...
470
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.