Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
471
...
684
>
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
16 юли 2021
Преди Ковида си ползвах суича ежедневно. Щото пътувах всеки ден, а и промъквах някоя друга къса гейм сесия в обедните почивки.

Откакто е Ковида, работя от къщи и суича го ползвам рядко, обикновено вързан за тв-то и за ексклузивни игри - Зелда, Файър Емблем и т.н.

Като почна да ходя пак до офиса... Може би пак ще го ползвам по-сериозно. Но да, идеята е за в движение или за ексклузиви. Това на Валв моментално губи варианта за ексклузиви, остава само ако си в движение.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
17 юли 2021
https://www.pcgamer.com/war-thunder-fan-says-tank-is-inaccurate-leaks-classified-military-documents-to-prove-it/

Ето това е да си идиот. Само и само защото RU/US танк феновете те ядосват XD

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
23 юли 2021
The_Doctor46
Мнения: 1769
Цитиране
23 юли 2021
darkblue написа
Една хубава новина. От друга страна,оригинала не е остарял толкова.
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
24 юли 2021
Не знам защо, но за мен игрите излезли за седмата генерация конзоли през последните 12-13г. някак си ми е трудно да ги определя като остарели, ретро или класика. Вероятно се дължи на факта, че след всичките тези години, графиката и геймплеят им все още успяват да впечатляват и да забавляват безпроблемно. При мен го няма този "WOW" ефект от ПС4, дори и ПС5 поколението със сегашните ray tracing шитни. Единствено мога да определя за остаряло и носталгическо игрите и технологията от деветдесете до средата на 00. Ако тази новина беше обявена през 2011-та, а Dead Space бе игра за PS1 от 98-ма, може би щях да реагирам по по-различен начин.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
24 юли 2021
Жалко, че не са 3те игри в едно, като мас ефект трилогията.. Така не си заслужава.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
24 юли 2021
Предпочитам да видя цялостен римейк отколкото поредния ремастър, който няма кой знае каква разлика с оригинала, като излючим текстурите. Пък и 3-ката не е мнг цвете за мирисане и тя. Независимо дали оригинала е остарял или не, съм любопитен да видя какво ще сътворят.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
25 юли 2021
Смело и амбициозно. И фенско, отколкото оригинално. Да видим докъде ще го докарат тоя проект.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
26 юли 2021
@Veluvian - и аз попаднах на това видео. Има потенциал, но все още е в стадий "прототип".

Показали са нови интересни елементи все пак - паркур и летящи коли. Екип от трима няма да се справи, но ако някой ги финансира, може и да се получат нещата.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 август 2021
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
06 август 2021
^^^ Ами нали даже в този форум като обсъждахме тези неща по повод детайлите в GTA, почти всички казаха че това са "излишни" детайли Конкретно тази игра не съм я играл, ама тия "излишни" неща според мен правят разликата между качествена игра със добра атмосфера и боклук в който всичко е като бутафорни декори И да, преди 20 години стремежът беше да се правят по-детайлни игри, а сега детайлът се смята излишен
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
06 август 2021
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 август 2021
"Ами нали даже в този форум като обсъждахме тези неща по повод детайлите в GTA, почти всички казаха че това са "излишни" детайли Конкретно тази игра не съм я играл, ама тия "излишни" неща според мен правят разликата между качествена игра със добра атмосфера и боклук в който всичко е като бутафорни декори"

Да, но тези детайли имат смисъл ако основните неща са добре.

Ако физиката или историята или геймплея или ИИто са зле, тези детайли са просто ... недостатъчни.

"И да, преди 20 години стремежът беше да се правят по-детайлни игри, а сега детайлът се смята излишен "

Просто нямат време или пари пък и това не продава. Има го и проблемът със хардуера (не случайно поколението но PS4 и Xbox е със статични като светове игри) но това вече не е проблем.

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
06 август 2021
Именно, тия детайли са върху основата на революционен стелт геймплей, който първи използва светлината и сенките като основен компонент в геймплея. (сега някой ще каже - "Ами Thief?" Не е същото, няма го финния елемент на видимостта, но сега не ми се отплесква) Може да мине и без тях. Но и са добре дошли. Даже много малко хора сме го забелязали, когато сме я играли навремето.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
07 август 2021
Доста як детайл. Чудя се дали наистина е заложено в енджина за физика, или е просто проверка за аквариума.
<
1
...
471
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.