Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
473
...
686
>
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
01 септември 2021
Да, играх бетата на Дебилото миналия уикенд и останах доволен. Не можеше да се избира само асасинката и некроманта, както и играеми бяха само първите два Акта от играта. Бъговете бяха много дребни дори на този етап, тук там с отварянето и затварянето на някоя врата и телепортиране на героя през десетина крачки понякога - дребни неща. Никой фен няма да остане разочарован. Прекрасно е пипнато като картина и е HD са подражание в този аспект.
Отделен е въпросът - струва ли си цената от 40 евро за стара игра в HD? Според мен - не, има лека спекула. Ако си болен фен, да, струва си донякъде. Когато Старкрафт Broodwar Remastered излезе се продаваше за чудните 30 лева и играта беше перфектна, не само че перфектна, но и мултиплейърът беше осъвремен като онлайн лига. Не знам колко W3 е струвал като излезе ремастъра за сравнение, но и не ме интересува. Но бих поиграл Дебилото докрая, наистина крастата не умира, седнах съботата и направо ръцете ми прегряха. Но въпреки това, бих изчакал да падне цената. Няма да дам 80 лева наистина за визуален ъпдейт. А той е наистина само такъв (включваме и видеата и звука), няма абсолютно нищо друго.

PS: Мисля, че има и тук там някакви нови предмети, но вече не помня ясно какво имаше в миналото с много ситни детайли като редки неща. Може би някоя друга нова руна са сложили тук.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
05 септември 2021
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
06 септември 2021
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
07 септември 2021
Познайте какъв ще е първият мод, който ще се появи за тази игра
Mitko6000
Мнения: 1213
Цитиране
07 септември 2021
Хора, имам нужда от съвет. Не знам дали трябваше да направя отделна тема, но пак е свързано, така че все едно. Отскоро започнах отново да разцъквам игри на PC, чрез емулатори (в случая става въпрос за PS2 и Gamecube). Досега през последните 2 години си използвам джойстика за PS4 и си работи супер, но напоследък ми става тегаво винаги да трябва да трябва да си ровя за кабела и да го включвам към компа и т.н (а самият кабел дошъл с конзолата е включен в задния порт). Затова обмислям да си взема някакъв средно евтин джойстик, който да е включен към компа през цялото време и просто когато разцъквам да си го взема в ръце без да правя нищо друго, докато DS4 да си остане стриктно за PS4. Целя се в диапазон около 50-60 лв., което си мисля, че е сравнително приемливо за мен (повече за подобно нещо, едва ли бих дал). В момента разглеждам различните сайтове за техника за да си харесам нещо, но винаги е добре да се чуят мнения по въпроса. Та, ако някой има предложение в този диапазон или някакви впечатления, нека сподели. Ще се радвам да ги чуя.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 септември 2021
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
07 септември 2021
Аз от 3 години съм с trust gtx 590 съвместим с PC и Android. Wireless е и си имаше в комплекта usb, единствено, което правя е да го извадя задържам две копчета и веднага мога да почна да играя, като при много ползване г-д 3-4 дена трябва да го заредя. Доволен съм не е мръднал, usb-то си стои в компютъра и няма смисъл да го ръчкам. Струваше ми около 60лв.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
08 септември 2021
@Mitko6000, в хардуерната тема бях писал мнение за новия си контролер преди няколко дни. Малко повече пари е, но според мен абсолютно си заслужава за качеството.

Иначе DS4 контролерът се ползва лесно и безжично с Windows, трябва ти само bluetooth, DS4Windows (програма) и малко четене

Mitko6000
Мнения: 1213
Цитиране
08 септември 2021
lyubohar написа
@Mitko6000, в хардуерната тема бях писал мнение за новия си контролер преди няколко дни. Иначе DS4 контролерът се ползва лесно и безжично с Windows, трябва ти само bluetooth, DS4Windows (програма) и малко четене

Знам. И флашката Bluetooth е вариант, но пък искам конзолата с нейния контролер да се ползва отделно от PC без да ми се налага да сменям джойстика между двете, та затова питам. 😃

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
08 септември 2021
В английския амазон гледам са по 90-на лева DS4 контролерите, вземи си втори. Но Steelseries-ът, за който бях писал в другата тема, е страхотен. Минах почти целия Grime (25 часа дотук) + със сина ми играем Зелда често, и все още не съм го зареждал след първоначалното зареждане.
Mitko6000
Мнения: 1213
Цитиране
08 септември 2021
Спрях се на Spartan Gear - Aspis 3 за 70 лв. Безжичен е, и за PS4 става, макар че нямам игри за 2-ма души освен NBA 2K16. Не знам как ще е като качество, но поначало не търсих нещо супер скъпо. Все пак, много благодаря за съветите!
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 септември 2021

Mitko6000
Мнения: 1213
Цитиране
10 септември 2021
Да видим как ще са. Засега всичко изглежда обещаващо. За втория паяк, като че ли не съм чак толкова хайпнат все още, имайки предвид че съм луд фен. Не ме кефи естетически как металните ръце от Спайдър-бронята са в трейлъра. Дано не са част от историята, а са пак от алтернативния костюм, че специално за този естетически не върви. Това е дребно. Разбира се, освен трейлъра, нямаме абсолютно никаква идея как ще бъде играта, така че да видим. През 2022 ще имаме геймплей вероятно. Ако съдим по трейлъра, може да има смяна между двамата паяци, което е интересно. Имаше и игра за Върколака обявена. Да видим как ще я направят. Честно казано, за нея съм по-хайпнат, защото не знам какво да очаквам. Последната игра с Логан беше от 2009 и беше по един супер лайнян филм. Щом Insomniac правят и двете, сигурно са се разделили на 2 екипа пак. Дано 2-те игри не пострадат от това, защото помня какво беше при Miles Morales. Една идея по-бъгава беше. А пък при Naughty Dog имаше същата ситуация с Uncharted 3 и The Last of US (3-ката е добра игра, но не беше на нивото на 2 и беше малко по-бъгава, поне на PS3). Впрочем, Uncharted 4 и Lost Legacy ще излизат за PS5 и PC. За тези които не са ги играли, мисля че е супер възможност.

Не знам, хора. За момента още не мисля да си купувам PS5, но с Върколака, малко почвам да се замислям като върл фен на Марвел. Разбира се, ще се радвам ако го пуснат и за PC. Едно време, това беше невъзможно, но пък със скорошните политики на Сони, вече не е точно така. Предполагам, ако по някакъв начин Върколака се провали, може да се случи (не че очаквам да се случи). Като цяло интересни неща предстоят.

Rostik79
Мнения: 2216
Цитиране
10 септември 2021
Върколакът очаквам да е клонинг на Спайдермана - екшън от трето лице с готини комбота в битките, което ме устройва мен
Видяхме най-после геймплей от новия GoW, за мен най-очакваното заглавие и това, което видях, ми хареса. Продължение на историята със същите герои, точно както се очакваше - Фрея, джуджетата, Мимир. Имаше кадри на битки с кентаври, явно ще се ходи обратно и в Гърция. Хайпнат съм, признавам. Вече си мисля за бъндъл ПС5 + GoW: R.
Mitko6000
Мнения: 1213
Цитиране
10 септември 2021
Rostik79 написа
Върколакът очаквам да е клонинг на Спайдермана - екшън от трето лице с готини комбота в битките, което ме устройва мен
Видяхме най-после геймплей от новия GoW, за мен най-очакваното заглавие и това, което видях, ми хареса. Продължение на историята със същите герои, точно както се очакваше - Фрея, джуджетата, Мимир. Имаше кадри на битки с кентаври, явно ще се ходи обратно и в Гърция. Хайпнат съм, признавам. Вече си мисля за бъндъл ПС5 + GoW: R.

Не забравяй кървищата при Върколака. Честно казано, интересно ми е как ще е боя. Не знам дали ще изкопират Спайдърмен (който изкопира Батман). Там някак имаше логика, защото имаме Spider-sense. Тук интересно как ще е. Също така, едва ли ще е с отворен свят, защото навигацията не е акцент. Но сигурно няма да го видим преди Spider-Man 2, защото е още в ранна разработка. Реално екипа на Майлс Морлаес го прави, а буквално преди почти година пуснаха него. Най-рано 2024 може да го видим. Що се отнася до GOW, ще си я взема за PS4 със сигурност, но още не съм минал първата, а ми стои в беклога от много време.

<
1
...
473
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.