Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
474
...
686
>
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
10 септември 2021
Speechless...
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
10 септември 2021
Жестоко, точно влязох да пиша и аз
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
10 септември 2021
Де да знам - беше ми много любима игра, два пъти съм я изиграл с два края (сигурно са няколко), но не съм сигурен дали пак ми се играе точно такъв жанр. Но като видя новата, мазна графика, може и да ми се доиграе. Геймката беше голяма работа, много от lore-a научих оттам. Интересна история, абе ... доигра ми се пак, хаха...
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
10 септември 2021
Надявам се догодина ситуацията с ковида да се пооспокои, че да покажат каквото имат на E3 не че няма да го направят и иначе, но ще можем да реагираме с тълпата. Ще бъде доста хайп лято за гейминга.

Засега Върколака ми е най-чакан, защото беше неочакван, а и не е излизала игра с него от 2009. Origins беше добра, но беше базирана на мега лайнян филм.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
10 септември 2021
Rostik79 написа
Де да знам - беше ми много любима игра, два пъти съм я изиграл с два края (сигурно са няколко), но не съм сигурен дали пак ми се играе точно такъв жанр. Но като видя новата, мазна графика, може и да ми се доиграе. Геймката беше голяма работа, много от lore-a научих оттам. Интересна история, абе ... доигра ми се пак, хаха...

Според мен тези римейкове не ги правят за хората, които вече са играли игрите, а основно за такива като мен - които са пропуснали, както и за новите геймъри
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
10 септември 2021
Абе баш и за старите фенове си го правят. Тази игра има,или поне имаше навремето,доста голяма фенска маса. Аз като фен,пак бих я взел,предполагам и много други. Не са малко пари това.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
10 септември 2021
Ами не съм убеден колко хора ще си я купят за втори път, точно защото не са малко парите. Ние тук сме гейм нърдове и не сме представителна извадка; масата навремето е изиграла играта и я е забравила. Мисля, че огромната част от купуващите римейкове са нови играчи или пропуснали - като мен.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
10 септември 2021
Не знам, при мен сякаш няма никакъв хайп за лайняната марвел вселена. Дори Рагнарока сигурно няма да си взема. Единственото свестно заглавие догодина, на което съм първи на пре-ордера е само и единствено двойката на Horizon-a А, и римейка на Alan Wake- една от най-великите игри евър. Сега като се замисля, три от най-великите игри са на Remedy - двата Макс Пейн-а и Alan Wake
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
10 септември 2021
Дали ще има кръв и разчленявания в wolferine или ще е политически коректна. Навремето имаше една игрица по върколака и беше готина.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
10 септември 2021
igra4 написа
Дали ще има кръв и разчленявания в wolferine или ще е политически коректна. Навремето имаше една игрица по върколака и беше готина.

Ако искат да респектират материала, няма как без кървища. Съмнявам се да я правят политически коректна.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
10 септември 2021
Абе, без ПК няма да се мине, виж че и в Майлс Моралес Спайдърмена имаше - "оня е спайдърмен, ма ти си нашият" (щото явно някaк си им звучи цветнокож, тъй де с кустюма не знаеш какъв е отдолу, нито Майлс нито Питър), ама това си беше "намигане", за BLM костюма не говорим.

Това не ми развали играта и честно казано не ми пречеше, просто ме разсмя, но политически коректните неща ще навлизат все повече, както вече стана с кино и телевизия до момента в който някой бушон някъде не изгори

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
10 септември 2021
nightwarrior написа
Това не ми развали играта и честно казано не ми пречеше, просто ме разсмя, но политически коректните неща ще навлизат все повече, както вече стана с кино и телевизия до момента в който някой бушон някъде не изгори

Неточно се изразих. Политическа коректност може да има, но си мисля, че Insomniac нямаше въобще да се хващат да правят игра с Върколака ако не смятат да добавят графично насилие. Все пак това си е запазаена марка на героя. Щом имаха акъл да направят паяжината да се закача по сгради отново, а не за небето, мисля че няма да пропуснат кървищата.

nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
13 септември 2021
Фен съм на абсолютно всичко Марвел що мърда и ОСОБЕНО Spider-Man, точно на върколака никога не съм се кефил обаче и се надявам Insomniac да променят това. Обаче това тийзърче и нищо повече... поне 2025 я чакаме. Но нищо, дотогава ще са излезли Hogwarts Legacy и Spider-Man 2 и няма да е суша.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
13 септември 2021
nathandfan написа
Фен съм на абсолютно всичко Марвел що мърда и ОСОБЕНО Spider-Man, точно на върколака никога не съм се кефил обаче и се надявам Insomniac да променят това. Обаче това тийзърче и нищо повече... поне 2025 я чакаме. Но нищо, дотогава ще са излезли Hogwarts Legacy и Spider-Man 2 и няма да е суша.

Върколака го прави екипа който направи Miles Morales. Нормално е да е само тийзър. Нямат готов геймплей който да покажат, защото разработката да е започнала най-много от началото на годината. Пък Spider-Man 2 е от хората които работиха по първата и следователно е в по-напреднал етап. До 2025 не знам дали ще отиде, но пък 2024 със сигурност, за да не си пречат с паяка. А за Spider-Man 2 сигурно ще видим геймплей още другото лято.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 септември 2021
Да не показват геймплей от тези боклуци най-добре. Прехвалени игри, първия Спайдърмен се минах да го играя 15 минути и бях дотам. Много ми е интересно тази Марвел мания как я пренасят от киното в игрите, сигурно е логично и нормално като си хлапе да те кефи Спинди и Уулвърин. Мега слаби, даже бих казал pathetic филми, които събират милиони и милиарди долари приходи.. Хогуортс също ще е болна чикия, там бас ловя, че ще е яко доене и кеш-граб, обзалагам се, че Роулинг няма да й се занимава да пише сценарий и той ще бъде написал от някоя дебела лелка-уана би ала Риана Пратчет (която не е дебела май, но пак не става) Малко рант стана, ама като набера и няма спирка. Утре ще си пусна Returnal или Deathloop и ще ми мине
<
1
...
474
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.