Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
489
...
691
>
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
12 ноември 2021
Даже Римейк е по-лесно, защото после поне могат да се измъкнат с "ами всичко от нула е направено, нормално да е различно".
А с римейка всяка малка промяна се усеща доста по-болезнено, защото изпъква по-лесно. Особено при такива "хибриди" като в този случай - полу ремастър, полу римейк.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
12 ноември 2021
Май тази трилогия се очертава голям провал - сега ново двайсе:

Rockstar pulls Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition from sale on PC

https://www.eurogamer.net/articles/2021-11-12-rockstar-pulls-grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-from-sale-on-pc

Голяма мъка са им наистина римейци/ремастъри, дори и за големи компании с бездънни джобове.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
12 ноември 2021
Проблемът е не толкова че са ремастери. А и колко са ти дълбоки джобовете е без значение, когато искаш с минимална инвестиция, максимум печалба. Обикновено ги поверяват на случайни компании, които се занимават предимно с потъване или ремастери. Не че всички по дефолт са зле. Примерно на Blue Point нещата са ок. Но когато е по-малка компания, сроковете са къси и парите дето играят малко, стават бъгави неща.Така стана с Warcraft 3 Reforged.

Не знам тука кой точно го е ремастервал, Може и вътрешно да е било, ама е нелепо да върви така на модерни машини(включвам тук и конзолите). Дори на Суича орязаната версия върви зле, като дори handheld върви по-добре от докнатата което е парадоксално.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
12 ноември 2021
Аз пробвах замунда изданието и не ми харесва - нито как върви нито как изжлежда. Независимо дали си говорим за римейк или ремастър, според мен трябва всичко от оригинала да е запазено и новото издание само да подобрява и да надгражда. В случая не е така - повърхностно изглежда излъскано, ама като видя че нещо липсва от оригинала и започва да ме гложди отвътре и ми иде да си пусна старата версия. Разни ефекти и детайлчета просто липсват, неща които са акцента в игрите на rockstar. Наистина всяка малка промяна се усеща болезнено

Най-сполучливите римейкове които съм виждал са тези на medievil, spyro и на crash bandicoot (макар че и там ме гложди това че някои анимации при умиране ги няма )

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
12 ноември 2021

Абсолютен Shit Show.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
12 ноември 2021

За феновете на Гайгър. Тази игра я дебна поне от 3-4г. Честно казано не съм убеден, че някога наистина ще излезе. Видеото е отпреди 1г., пропуснал съм го, но както се вижда все още не е излязла

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
12 ноември 2021
Да аз преди две години метнах трейлър на Е3 или нещо подобно, ама наистина се чудя ще види ли бял свят
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 ноември 2021
https://i.redd.it/l8zbwpxwa6z71.png

Сега трябва Bojo да дойде да ми обясни как Мода не ставал сравнение с Definitive Edition-a

Но шегата настрана - сега разбирам защо Take 2 и Rockstar са такива с модърите си. Когато случайна група от фенове може повече за без пари от теб... нормално да са тригърнати.

Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
13 ноември 2021
Рокстар, не мисля че имат против, но Take-Two ги притежават. Те командват парада в случая, а що се отнася до правене на пари, те са на едно ниво с EA. Затова и пускат адвокати срещу модъри, щото хубаво подобряват играта, ама те не виждат нищо от това, да им се чудиш после с такива пародии като този ремастър как да ги изкарат въобще.

Ето и още комедия от този релийз, в случай че Божо и Играча наминат.

https://www.nintendolife.com/news/2021/11/gta-trilogy-fans-arent-happy-with-some-of-the-changes-in-the-definitive-remaster

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 ноември 2021
https://nee.lv/2021/02/28/How-I-cut-GTA-Online-loading-times-by-70/

Eто как модър намалява част от зареждането но GTA V с 70 процента. Rockstar, божествените, интегрираха кода на този грешник

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
13 ноември 2021
Покрай ремастера реших да пробвам GTA4, единствената, която не съм пробвал изобщо(от мейн игрите става въпрос). Имам я от доста време, на някаква разпродажба я бях взел, но все отлагах. Та свалям я аз, пускам и кор. Рокстар сошъл клуб или както им се казва проклетия лънчър е офлайн и понеже не съм пускал скоро играта онлайн(шокиращо при положение, че и правя сефте), не мога да я играя и офлайн. Да еб* и божествата.
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
13 ноември 2021
Съвпадение, аз също я дръпнах отново 4-ката. Launcher-а вече работи. Мога да го потвърдя, тъй като играх допреди малко, но Трилогията още е свалена от продажба.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
13 ноември 2021
Божествата се гаврят с пеце геймърите😀😁
Ремастърите са доста яки, основно играя GTA 3.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 ноември 2021
igra4 написа
Божествата се гаврят с пеце геймърите😀😁
Ремастърите са доста яки, основно играя GTA 3.

... Но играта не върви добре и на конзолите... и пак е по-лоша от оригиналите ДОРИ И на AMD компютъра, който ти наричаш PlayStation 5.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
13 ноември 2021
Mitko6000 написа
Съвпадение, аз също я дръпнах отново 4-ката. Launcher-а вече работи. Мога да го потвърдя, тъй като играх допреди малко, но Трилогията още е свалена от продажба.

E като се прибера ще я пробвам сигурно.

<
1
...
489
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.