Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
493
...
682
>
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
09 декември 2021
За уникалността :

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
10 декември 2021

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
10 декември 2021
това ме изненада, добре изглежда и е надъхващо. Така трябваше да е авенджърите играта.

vldir
Мнения: 1802
Цитиране
10 декември 2021
2022 ще има супер брутални игри. Само февруари ще сцепи.
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
10 декември 2021
Тех демото на Matrix Awakens е доста яко. Пресъздали са екшън сцена, подобна на преследването по магистралата от Matrix Reloaded. Можеш и да се разхождаш по улиците на града свободно. На Unreal 5 е. За съжаление не го видях на PC.
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
12 декември 2021

Unreal Engine 5 изглежда доста добре.

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
13 декември 2021
Доста зле ми изглежда до момента.


vldir
Мнения: 1802
Цитиране
13 декември 2021
Защо?
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
13 декември 2021
@vldir - хах даже IGN са изтрили клипа. От това което видях ми се стори града все едно гледам асасина 1 част, че и по зле. Доста един такъв семпъл, все едно игра от преди 20 години. Хайде навънка беше ок, ама доста безлюдно ми се стори. То е ясно че за да тича така трябва да са обширни поляни и ала бала. Все едно спайдър мен да е в коридори само. Боя нещо не ми допадна. Може да греша, но поне за сега се разочаровах.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
14 декември 2021
darkblue написа

Да вметна че DLC-то се предполага да е 40ч. Не знам какви работи ще вкарат, предполагам нон стоп битки с богове и т.н. Иначе нещо което обявиха заедно с трейлъра е crossover с Одисей, в който Касандра и Ейвор се срещат. Не очаквах вече такова нещо да измъдрят, звучи ми много малоумно и може би малко изглежда като все едно "връщаме на стари персонажи". Малко вече тази цялата фантастика ми идва в повече.
Rostik79
Мнения: 2176
Цитиране
14 декември 2021
Дори още повече съм хайпнат сега за Валхалата
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
14 декември 2021
Малко са крали от shadow of war, това със стрелата където се телепортва и дето ги съживява да се бият за него.

pffff хахах викам да погледна дали има ДЛС цена на Валхалата и какво да видя 80 лв

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
14 декември 2021
То от отдавна се знаеше, че ще е платено. Обаче Уби трябва наистина ЗДРАВО да се потрудят че да ме накарат да си го закупя- с тва 40 часово стори (дет сигурно ще се минава за около 15, макс 20) и факта че пре-ордърите ще седят до Април месец, кажи честно дали и те не си верват на глупостите. А и Валхалата си има едни недъзи....
The_Doctor46
Мнения: 1741
Цитиране
14 декември 2021
Колеги,тази поредица умря.Нали ще я правят live as a service.Поредното малоумно решение на Юби.
Rostik79
Мнения: 2176
Цитиране
14 декември 2021
На Одисеята си ги купих ДЛЦ-тата и съм много доволен от тях - може би най-доброто от цялата Одисея. Ще видим базовата Валхалка как ще влезе и дали ще си струва за нея съдържанието после.
80 лева обаче е абсурд да дам за ДЛЦ. Очаквам да падне много бързо и да излезе на максимум 40 лева.
<
1
...
493
...
682
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.