Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
494
...
685
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
14 декември 2021
Не знам, ако е прилично направено може да го взема пак с един месец абонамент. Казвал съм го и преди, АС игрите не ги считам за нещо велико от доста време, но ми е приятно да се шлая из световете им. Малко като филм или сериал, който обективно е зле, обаче ти го харесваш. Така го усещам аз. Плюс че съм споменавал афинитета си към всичко що има дори лек викингски полъх.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
15 декември 2021
Да, юбисофт са добри в правенето на интересни светове в исторически епохи само ми се иска да започнат да наблягат на реалната и първоначална концепция, а не само 200лв с 10 скина бонус ultimate edition, live service и т.н
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
15 декември 2021
За жалост като всички други, наблягат на това, което им прави пари. Не ги защитавам, обективно смятам, че игрите дето вадят са като цяло средна работа(е най-добрия случай), но има нещо дето ме кара да си ги пускам. Ся ако бях платил за валхалата пълна цена и за длс-тата и за това, което предстои... Сигурно щеше да ме е яд. Аз както казах си я цъках с абонамента и даже не усетих дадените пари(ма то може и това да е идеята). Като тегля чертата съм я изиграл на премиерата и тази година като излезе и второто dlc, изиграх и дветв. Общо 2 месечни абонамента. Ако това горе е читаво, ще си пусна още месец и пак е под цената на нова игра. Явно цялата им концепция ще почне да се върти около тази им услуга.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
16 декември 2021
Aliens: Fireteam Elite - някой тествал ли го е това? По принцип кльопам всичко Alien related, но това било тип Left 4 Dead. Мултиплейър по принцип не играя, чудя се дали става за сингъл. L4D ставаше.
Panthers
Мнения: 128
Цитиране
16 декември 2021
И тази става. Трябва да сте трима, но не е задължително да са други хора. Така, че можеш да е пробваш спокойно. Аз е свалих от gamepass и е пробвах за 2-3 часа. За момента е добре.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
16 декември 2021
ОК, мерси.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 декември 2021
На времето като излезе Kingdoms of Amalur го взех. Като пуснаха ремастъра, взех колекторското издание и сега гледам за експанжъна ми искат 18 евро. Не е за парите, ама някакси ми се струва, че малко са алчни
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
18 декември 2021
То студиото,което я разработи,фалира,та друг прибира парите сега.Не знам кой е купил правата.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
18 декември 2021
THQ Nordic държат KoA сега. Иначе съм съгласен с @darkblue и съм на същият принцип.
P.s. А и имам сума ти и игри дет да играя. KoA ми отиде някъде на заден план.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
21 декември 2021
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
21 декември 2021
Dandelion написа
Още една причина да не дадете и стотинка повече на тези малоумници...

Със скока към NFT, обвиненията в сексуален тормоз, бъгавите, недовършени и пълни с микротранзакции игри, скоро време и за Ubisoft, и за Activison оня meme "Вие нямате ли разрабочици?" няма да бъде само meme.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
22 декември 2021
Аз се възхищавам, това съзтезание "Кой ще разкопае повече дъното" е уникално. Тия слабоумници опитаха да счупят тъпомера със всичките идиотщини. Тресат се от скандали, обач дай да сложим NFT-та, то това няма как да не ни реши проблемите. Дано не съм прав, ама гейминг индустрията може да понесе не още много олигофрения. Повечето ААА излезли тази година са или с куп проблеми (технически например) или просто не са нищо особено като игра. Не ме разбирайте погрешно не съм геймър ти ААА или нищо. В индитата се забавявам доста, но те не основата на индустрията за добро или лошо.

Battlefield-a се продава по-малко от месец след премиерата с 35% намаление. Deathloop-a e на 50% за плейстейшъна, а за РС може да се намери обикновено и за 50 лева(макар че той излезе по-рано). Явно и самите потребители малко се променят, щото Battlefield-a та да е толкова скоро толкова намален, явно просто не се купува(и слава богу, доколкото видях е абсолютен траш).

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
22 декември 2021
Уау, един от милионите потребителски акаунти се бъгнал? Колко индикативно!
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
22 декември 2021

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
22 декември 2021
Всъщност прав си, Данделион - даже в самия сайт на Юби са си го написали и е установено:

https://www.ubisoft.com/en-us/help/account/article/closure-of-inactive-ubisoft-accounts/000079595

Във всеки случай са единични случаи.

<
1
...
494
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.