Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
499
...
691
>
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
11 януари 2022
@The_Doctor46 - Ако питаш мен, по скоро са го направили защото им е страст и ги кефи играта и да го има ревюто. Винаги ще има хора дето може да научи за някоя игра след 2,3 години и да иска да прочете нещо, пак си зависи от човека.

Сори за двойния пост

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
11 януари 2022
Аз редовно си чета ревюта на стари игри преди да ги купя или после като играя да сравня впечатленията си с други хора. Реално и в темата "Какво играете в моемента" донякъде точно това правим - пишем миниревюта от по 2-3 изречения за някое заглавие, което в момента играем (и като гледам често 20-тината човека в този форум играят стари игрици) и после евентуално някой коментира.
Специално ревюто на Kingdome е по-скоро някакъв научен труд, правен от и насочен за хард-кор фенове и едва ли ще го прочета, но е солиден труд.
Впрочем инсталирах си я наскоро играта на компютъра и поцъках 15 минути, но само дотам. Някой ден ще се върна на нея.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
11 януари 2022
Малко шокиращо но аз лично нямам против Pre-Orderа като действие. Аз си преордервам доста игри.

@The_Doctor46
Лошото, е че не мога за чужди статии да проверя колко четения имат. Знам, че моето STALKER SoC ревю от 2017та имаше 25K гледания общо. Тъй, че има четене макар и да не е толкова много.

Но реално го правим за кеф

@Darkblue
"@Charcharo - по принцип е така, но не точно. Като излезе сайбъра и ако си я взел на дей 1 не я пусна ли ? Защото аз я пуснах на ден 1 (pc) поиграх около 10 часа, видях че има доста проблеми минах само един чаптър и я спрях. Сега и аз чакам нали да е всичко ок и тогава д я мина. НООООО на ден 1 си я пуснах на момента."

Имам реално 2 часа в самата игра. Брат ми я мина де. Иначе след това имам още няколко за тестване на хардуер. Но да на 1ви ден я взех.

darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
11 януари 2022
Сега наблюдавам тази игра Lost Ark мисля като мина GoF да я пробвам, тамън ще се види до тогава бъгове ала бала , баланси.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
11 януари 2022
Да,кеф цена няма,а и е хубаво,че го правите със страст,както се вика.Сайбъра си го играх от ден първи(пре-ордър) и шокиращо или не,срещнах малко бъгове(твърде малко според това,което съм гледал в YT),а повечето от тях не бяха нещо,което да ми развали впечатлението.Четох,че имало и други като мен,със сравнително малко бъгове.Darkblue,гледам и ти като мен си се "наточил" на GoW ,но аз имам с какво да запълвам времето до тогава.Цъкам си FF7 remake и доста учудващо ми харесва все повече,имайки предвид,че съм играл само 2 или 3 други игри от вселената, и никоя от тях не ми допадна кой знае колко.Не съм съгласен,че трябва да си играл оригинала,да си гледал филми или анимации.Аз си разбирам историята и така.Да,има някои моменти,които не се разбират,но те са детайли,не са в основната нишка.Комбата е доста фън(според мен),има различни билдове според това дали искаш да си повече меле или кастър,хибрид и тн. Разбира се има си и доста дразнещи неща,като постоянното прекъсване по верме на битка,за да даваш команди на този или онзи или пък да превключваш на различните NPC-та.Накъсва динамиката,но пък вкарва някакъв "тактически" елемент.Има и други неща по интерфейса,но е доста добра игра.Бих си взел следващата част,когато/ако излезе.
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
11 януари 2022
@The_Doctor46 - Ами битките винаги са биле така, даже на по старите е нямало дет се вика хак и слаш. Дори обикновен удар се избира от менюто. А това за да я разбереш имах предвид за края на играта. Като се стигнело на последния бос, като я превъртиш крайната анимация за да разбереш (няма как да ти спойлна) трябвало да знаеш как свършва оригиналната час, филма и тая др. игра. Но както се вика, като я превъртиш ако не се забрави, пак ще коментираме.

п.с. Иначе Тифа кърти

The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
11 януари 2022
Те всичките девойки "къртят" . Малко инфантилни ми идват,но пък поради това са и забавни по своему."Дизайна" на главния герой ме дразни малко.Уж супер войник "клас първи",а изглежда като някой юноша. Иначе почти няма японска игра,която да не залага на "яки каки" . Колкото до геймплея,то за това старите игри не ме зарибиха толкова,сега е доста добре.Доколкото четох,този римейк ще е на няколко части.В тази се показва само първите 10 часа от оригинала,но пък са показали странични неща,които ги няма в старата и така се е получило цяла игра.Явно е,че сигурно не се разбира много финала,но дано да не е твърде неясен.Ще видим.
logout
Мнения: 346
Цитиране
11 януари 2022
https://toronto.ubisoft.com/ubisoft-toronto-begins-development-on-splinter-cell-remake/
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
BloodDagger
Мнения: 260
Цитиране
11 януари 2022
Аз също съм на вълна FF7 и за сега съм само с положителни емоции. Превъртал съм единствено FFXV и от части съм цъкал Crisis Core (PSP spinoff-a, допълващ историята на седмицата), та долу-горе знаех какво да очаквам. Комбата, както каза The_Doctor46, е фън - приятно семпъл, но все пак само с помпене на едно копче няма да стане. Бих казал, че този на 15 е една идея по-пипнат (поне мога да скачам ). Историята и персонажите също ми допадат за сега. Бе разбирам защо за много хора оригиналната FF7 е една от най-добрите игри евър. PC портът вярно е малко кофти, но с тук-там пипане из Nvidia Control Panel сведох насичането до минимум.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
13 януари 2022
Oт първите ревюта изглежда порта на GoW е доста приличен.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
13 януари 2022
nightwarrior написа
Oт първите ревюта изглежда порта на GoW е доста приличен.
Сега ако бях като играчкин,щях да напиша нещо в стил "пеце" срещу конзоли,но не съм.Във всяко ревю се казва,че това е най-добрата версия на ГоУ.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
14 януари 2022
Абе къвто съм и фен едвам се сдържам да не я взема и за РС
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
14 януари 2022
не остана до GoW, ако не се лъжа в steam от 16:00 наше време е активна вече.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
14 януари 2022
Не знам, ама все повече се навивам, не че ще има кога да го играя, до Елден ринга ми в тегав графика, пък той дойде ли ясно
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
14 януари 2022
Аз имам и половината от FF7,GoW,но до 25 февруари би трябвало да съм ги приключил и двете.Принципно повечето игри са налични след 18 часа в стийм,но тази може и да е по-рано.Аз така или иначе в 4 съм още на работа,а след това съм на някакво парти,та най-вероятно чак утре след обяд ще мога да я пробвам,'щото пък сутринта имам друга среща.Ехе,сума време има..
<
1
...
499
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.