Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
526
...
686
>
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
19 май 2022
Къде го игра това, ве брачед?
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
19 май 2022
А, вчера излезе, прЕсна, нова игра е На петицата Но играл е силно казано, минах туториалите само и брутално ми се доспа
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
19 май 2022
Greedfall ми влиза в задължителни. Първата ми хареса, макар и да имаше немалко проблеми(доста от тях заради бюджет). До момента Spiders надграждат със всяка следваща, надявам се и тук да видим сериозна стъпка напред.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 май 2022
Let's make this 7th anniversary even better, shall we?

We're delighted to share that the Next Gen version of The Witcher 3: Wild Hunt is planned to release in Q4 2022.

See you on the Path, witchers!

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
20 май 2022
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
20 май 2022
Супер! Като цяло трудно играя римейкове - досега единствено римейка на MAFIA съм изиграл, но за Dead Space сякаш съм навит.
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
20 май 2022
Е то като цяло идеята на римейковете не е хората, които са ги играли, да ги играят пак Аз ги играя с кеф, защото за мен всеки римейк си е първо изиграване.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
20 май 2022
Аз започнах да играя Dead Space отново малко преди да обявят тоя римейк преди няколко месеца. Сега като гледам тия трейлъри не бих могъл да кажа уау баси подобрението и като цяло според мен няма смисъл даа се правят римейкове на игри които са си супер и без това
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
20 май 2022
Да, специално Дед Спейс си изглежда прилично и сега (за разлика от Мафия или Диабло 2, които наистина си изглеждат архаично вече). Евентуално и ремастър щеше да свърши работа с подобрени текстури и разни дреболии, но на ремастъра трудно се иска пълна цена, макар че някои и така го правят.
Доигра ми се сега тази игра! Да взема за трети или четвърти път да я врътна ли? Или римейка да изчакам по-добре...
Интересно дали и в геймплея ще има промени?
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
24 май 2022
Sniper elite 5 излиза утре. Гледах 15мин от играта, ми то същата като 3 и 4 а и дървено, дървено. Озвучението е зле. Най ми хареса 2 част.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
24 май 2022
Утре я вземам.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
24 май 2022
vldir написа
Sniper elite 5 излиза утре. Гледах 15мин от играта, ми то същата като 3 и 4 а и дървено, дървено. Озвучението е зле. Най ми хареса 2 част.

Плюс 1, нямат никви разлики, имам и 3 и 4,играл съм ти по малко едни и същи.
Просто такава суша не е имало с месеци, ако излезе нещо е супер без интересно.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
25 май 2022
Първата част едно време беше май доста популярна игра. Съдя по това че я имаше във всеки компютърен клуб Аз винаги като съм я пускал съм се отказвал за кратко време от нея, не знам защо не ми хареса. Деситилетие по-късно като излезе втората част обаче, вече предлагаше почти всичко което мога да искам от една игра - удволетворяващо усещане от пуцането със снайпера, за което допринася ренгеновата камера, балансирано ниво на реализъм, начини по различен начин да изиграеш дадена ситуация и яка графика. После излезе 3-тата част... ами видях че всичко е copy paste от 2-ката, само че с по-гадния за мен пустинен пейзаж. После пък като си взех 4-ката, дропнах играта, щото хубавите неща от V2 може да ги има, ама там пък вече тръгнали да правят open world игра и тази промяна пак не ми харесва Сега не знам дали въобще си струва даже да видя и в ютуб 5-цата какво е.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
25 май 2022
4 се усеща като dlc на 3. Малко са разширили и надградили, но толкова. Ако човек не харесва 3, няма да хареса и 4. Ма то така е и при други игри. Примерно Хорайзъна го усещам по същия начин.

При 5 явно поизпипват формулата, малко е по-красива, малко е по-голяма, но дефакто е още от същото(говоря на база ревюта, не съм я играл). Сигурно ще я играя, но някога по-нататък. Без друго опитвам да позачистя беклога си и съм доникъде.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 май 2022
<
1
...
526
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.