Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
528
...
686
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
09 юни 2022
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 юни 2022
Да, вярно, че и по тоя параметър ще я отпише. Аз визирах как намаля оценката само щото играта излиза на РС, тук сигурно направо на 3 ще дели щото е и стара
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
10 юни 2022
Не е сериозно това, дори не съм пускал трейлъра, но да правиш римейк на една сравнително нова игра (и доста прехвалена) е адски тъпо. Ясно е за какво се прави, но не мога да разбера хората, които едва ли не са изпаднали в коментарите в гейм групите в някаква луда радост как най-великата игра й правят римейк/ремастър. А на какви игри чакам ремастъри и нема никога да ме огрее, щото не ги играят пишлемета с кредитната карта на татко, които не са виждали зомби игри...
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
10 юни 2022
Нищо нека имат пецеджиите и те някоя трошица, вече не помня кога излезе TLOU 1, преди 10 години, преди 2-3 я бях врътнал за трети път. Ура 😀
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
10 юни 2022
Летиан, по добре да правят ремастъри и ремейкова на яки игри, отколкото да излизат боклуци, гейминга е мн зле последните месеци, 1 добра игра не е идлязла, даже на средно ниво. Затова си играя, като имам време на GTA V и почнах пак RDR 2, чакам си ремастърите на GTA 4 и RDR1, ама рокстар не са доячи като юбисофт.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
10 юни 2022
Простотия.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
10 юни 2022
igra4 написа
, гейминга е мн зле последните месеци, 1 добра игра не е идлязла, даже на средно ниво.
Кви месеци, от години гейминга е на командно дишане. Аз само стари игри карам и съм много доволен, игри от преди няколко години.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
10 юни 2022
Пълна цена и искат даже.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
10 юни 2022
Лошо няма. Засега мерак много нямам, особено с тази солена цена, но по някое време като стане за 30-40 лева може да я изиграя.
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
10 юни 2022
bojosan написа
igra4 написа
, гейминга е мн зле последните месеци, 1 добра игра не е идлязла, даже на средно ниво.
Кви месеци, от години гейминга е на командно дишане. Аз само стари игри карам и съм много доволен, игри от преди няколко години.

Че ти и преди няколко години мрънкаше, сега играеш игрите, за които си мрънкал тогава
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
10 юни 2022
Куари-то го почвам довечера и смятам целия уикенд да го играя, да видим дали ще е нещо свестно
Играч, да, много е зле положението, особено сега през летните месеци, пълно мъртвило
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
10 юни 2022
На мен ми е добре, цяло лято имам да завърша Elden Ring с моята скорост
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
10 юни 2022
Ако е тотален РИМЕЙК (с нови умения, карти и допълнителни герои/зомбита), а не ремастър можеше и да се изкуша и аз за новото издание на TLOU part 1.А толкова ми се искаше да видим ремастъри на разни други МНОГО ПО-ЯКИ игри от PS3 поколението- Remember Me, Deus Ex Human Evolution и т.н. Гледах пак Ашли Джонсън и Трой Бейкър да се смеят, като снимат отново сцените. Поне сменете актьорите, баси тъпотията да плащаш за едно и също безброй пъти- то го имаше за PS3, излезе после за PS4 Ремастъра, а сега доенето продължава.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
10 юни 2022
Lethian, поне по оскъдните данни засега уж ще има нововъведения:

The listing says this is "a total overhaul" of the original, "faithfully reproduced but incorporating modernized gameplay, improved controls and expanded accessibility options." It also promises "improved effects and enhanced exploration and combat."

Може би ще го има пълзенето от втората част, де да знам ...

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 юни 2022
https://www.sapphirenation.net/era-of-remakes-and-remasters

^^
Аз съм си за римейкове или ремастъри. Те се правят от специализирани екипи или студиа и това не пречи на главните да правят нови игри.

Аз съм играл TLOU 1 на PS3. Това е единствената модерна конзолна игра, която съм играл. На PS3 играта едва вървеше, беше брутално зле някакви си 20-24 кадъра сричаше. И не е 10/10 игра, прекалено семпъл геймплей и само добро писане не е достатъчно за това според мен. Но не е никак лоша. Едно солидно 7/10 и се радвам, че ще стане и тя безсмъртна като всички PC игри.

<
1
...
528
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.