Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
539
...
683
>
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
16 август 2022
И аз не ги помня в оригиналния. Или не ги е имало, или не ми е правило в печатление. Но то и в Майлс-а си беше по в лицето. Особено BLM, даже ако не се лъжа си имаше мисия дето води до BLM графит(само не помня странична или основна беше).
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
17 август 2022
Един ден като одъртееме и не спираме да играем игри , ей така ще сме, ама да сме здрави:
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
17 август 2022
Apparently that "remove pride flags" mod in Spider-Man Remastered PC is just something that activates the textures used in The Arabic/Middle Eastern localization

Meaning the mod author just used textures that *Insomniac made themselves that in the game already*

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
17 август 2022
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
17 август 2022
Moddb > Nexus и без това

https://gnd-tech.com/2021/07/the-pros-and-cons-of-steam-workshop-nexus-mods-moddb/

LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
17 август 2022
Вел, бабката е желязо, огромен респект
Геймингът си има много положителни страни- ориентиране по карта, решения на сложен проблем (особено в поредицата Дарк Соулс ) и така нататък. Аз не мога да си представя да се лиша от толкова много различни и интересни светове. А повечето хора живеят някакъв скучен живот и протестират, че сме "инфантили", щом играем на стари години. Да си ебат майката, това си е хоби като всички останали
The_Doctor46
Мнения: 1762
Цитиране
17 август 2022
Аз хич не обръщам внимание на хората,на които като кажа,че играя игри,въртят очи. Т'ва ми доставя удоволствие,това правя. И на 70 да съм,ако ме тегли и имам възможност,ще играя. Точка
lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
17 август 2022
На мен никой отдавна не ми върти очи, вече и батките по чалга клубовете играят игри, както и кифлите по телевизията, както виждаме. Така че не мисля, че все още сме в толкова "специален" клуб. Освен наистина ако не питам някоя баба на 90г. Да, ние конкретно сме по-запалени, но така или иначе идващото поколение от момчетата 90% ще играят игри, момичетата сигурно поне 30%.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
17 август 2022
@The_Doctor46 - на такива като попадна и ги правя 100 кила
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
17 август 2022
Аз гледам да не им обръщам, но се дразня. Когато човек няма идея за какво става въпрос и си прави изводи на базата на неща, които само е виждал и чувал си е глупост. Ама в България, това качество на много хора им е присъщо май.

Иначе, аз също смятам да продължа с игрите дори и след пенсия. Може и да нямам толкова време, дори колкото сега (което пак е по-малко, в сравнение с детството), но ще гледам да намирам.

The_Doctor46
Мнения: 1762
Цитиране
17 август 2022
Дарк,аз гледам по-спокойно да го давам. Просто игнорирам и толкова. Зависи си и колко точно те дразни дадения човек де.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
18 август 2022
Митко, напротив, ще имаш МНОГО ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ след пенсия, може би колкото си имал в детството Ментално е друг въпроса как ще сме, но съм чел изследвания, че колкото повече играеш през живота си (вкл. куизове, кръстословици и т.н.), толкова повече мозъкът се поддържа във форма и е по-малка вероятността за болести като Алцхаймер и други подобни..
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 август 2022
@The_Doctor46 - Аз съм малко тип спарта. И на такива не им цепя басма даже ме кефи да го съсека да кърви там без ръце и крака докато умре

@LethianDream - дано да е така на дърти години че желанието за игра да не е само като секса на 80 години

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
19 август 2022
Момчета, не знам какво говорите. Бъкано е с "чичаци" като мен на 30+ години които разпалено обсъждат игрите. Познавам сума ти му такива хора. На един приятел даже родителите му които са 60+ годишни са нон стоп на wow и там някакви браузър игри с ферми и тем подобни Преди няколко десетилетия игрите се смятаха за детско занимание. Ами тия деца сега са възрастни хора, а когато човек се зариби с нещо като малък, доста често остава такъв и като възрастен. Това е най-голямата маса от геймъри. Даже си мисля че децата вече не се зомбират толкова от игри, защото днешно време като си пуснат там устройството, доста повече неща има в интернет които да ги зомбират вместо игрите. Компютърните игри се променяха като концепция с течение на времето, от детски занималки станаха нещо за определен тип ентусиасти на тема високи технологии, а сега са мейнстрийм средство за забавление. Съответно и самите игри се промениха за да мотат да бъдат масови. Ако някоя бабка не иска да се научи да играе нещо на PS5, то ще е заради предрасъдъците, а не защото няма да и е интересно или пък ще и е трудно И ако интереса към новите игри намалява при мен, то е щото не ми харесва как се развиват, но все пак попадна ли на корава по моите представи игра, пак се кефя. Дъртите добри игри пък са си направо евъргрийн, като класическата музика. Ей ся тия дни примерно се разцепвах с Prince of Perisa Warrior Within... май се отплеснах от темата
The_Doctor46
Мнения: 1762
Цитиране
19 август 2022
Бъкано,колко да е бъкано. Около мен познавам един човек,който играе.Имам предвид,колеги и семейството. Приятели имам,които играят,но ако тръгна да изчислявам проценти,колко играят и колко не,ще е нещо от сорта на 75-80 в полза на неиграещите.Да,гейминга е вече доста разпространено занимание,не е като едно време,но въпреки това има доста хора,които се чудят как аз на 36 години играя игри.Разбира се почти всички са от по-старите поколения.Предполагам,че в бъдеще все по-малко такива ще срещам,но все още ги има.
<
1
...
539
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.