Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
540
...
684
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 август 2022
Не знам, нямам високо мнение за геймърите като цяло. Ама хич. Иначе:

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
19 август 2022
E ти не си ли геймър ? И какво значи високо мнение ? Смисъл трябва да са някакви големи мозъчни капацитети ли.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 август 2022
Просто да не са ретарди а 99% от геймърите са малоумни.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 август 2022
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
22 август 2022
vanmx написа
Даже си мисля че децата вече не се зомбират толкова от игри, защото днешно време като си пуснат там устройството, доста повече неща има в интернет които да ги зомбират вместо игрите. Компютърните игри се променяха като концепция с течение на времето, от детски занималки станаха нещо за определен тип ентусиасти на тема високи технологии, а сега са мейнстрийм средство за забавление.

Да, и аз го наблюдавам това. За децата (възраст 10 - 16 години) игрите започват и свършват с 5-6 популярни заглавия, знаете кои са да не ги изреждам и нямат интереси отвъд това. Дори и за по-голяма възраст. Много по-различно е гейминг от края на 90-те, началото на 2000-те и сега, когато си подложен на някакво мултимедийно пренасищане и всичко е с лесен достъп - и за устройства, и за съдържание. Съответно някак си се обезценява.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
24 август 2022
Тази The First Descendant доста добре изглежда и е надъхваща

LethianDream
Мнения: 2507
Цитиране
24 август 2022
Дарк, пускам линка на IGN с всички обявления от Gamescom, че си пропуснал някои интересни неща - като новата игра на Quantic Dream

https://www.ign.com/articles/everything-announced-gamescom-opening-night-live

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
24 август 2022
Тези ми харесаха, други малко....
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
24 август 2022
LethianDream написа
че си пропуснал някои интересни неща - като новата игра на Quantic Dream

О, супер! Харесвам сетинг "на дъното на океана"!

Като цяло сякаш има обещаващи заглавия. Хареса ми и Where Winds Meet.

Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
24 август 2022
Under the Waves ме подсети. Преди много години, имаше една статия на PC Mania (не помня за коя игра), на Орлин Широв, където говореше за някакъв водолаз, а играта нямаше нищо общо с него. Викаха му Кривия Водолаз после.
LethianDream
Мнения: 2507
Цитиране
24 август 2022
Аз съм мега хайпнат за повече от половината нови игри, които показаха. Ще се опитам да ги подредя в някакъв личен мой лист на топ 7 заглавия по хайпнатост (който, предполагам, за вас ще бъде различен)
1/ New Tales from The Borderlands - обичам адски много всичко свързано с Бордърлендс, няма как да не я изиграя на ден първи
2/ The Expanse: Telltale Series - сериалът беше доста солиден, очаквам и тук историята да е на ниво, а и Телтейл се завръщат след толкова години, трябва да са направили нещо ново и интересно за цялото това време пауза
3/ Phantom: Hellcat -мега яко изглежда това хак енд слашче
4/ Atlas: Fallen- изглежда готина, а и идеята за пясъка като оръжие е новаторска, очаквам да е любопитна игра
5/ Under The Waves - за разлика от вас, не ме кефят особено такива изгъзици в океана тип Субнаутика или дори Биошок , но пък много харесвам всичко на Куантик Дрийм, така че също ми е сигурна на ден първи
6/ Luna Abyss - хорър шутър, който доста радва на първо четене
7/ Dune: Awakening - голям фен съм на вселената на Хърбърт (книги, филми, дори и скандални сериали, където Харконен беше изигран от един комедиен актьор, мега патетик), но съм леко скептичен как ще бъде направено MMO в света

За китайци и китайска митология не искам да чувам дори, лошо ми става само като ги видя с дръпнатите очи в китайския ресторант пред нас, камо ли игра да играя (професионална деформация и омраза към китайците) Wu-Long и Where Winds Meet автоматично ми отпадат

The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
24 август 2022
Летиан,за другите игри не знам,но на Atlas:Fallen не залагай много надежди,знаейки кой я прави.Deck 13 правят соулс клонинги и предполагам,че може би и тази ще е такава.Техните клонинги са от добрите,та аз лично съм доволен,но знаейки твоето мнение за този жанр...
Rostik79
Мнения: 2205
Цитиране
25 август 2022
LethianDream написа
За китайци и китайска митология не искам да чувам дори, лошо ми става само като ги видя с дръпнатите очи...

С Любо двамата може да заформите анти-азиатска лига

Иначе съгласен, че се задават сякаш свежи неща (доколкото може да се нарече свежо вече нещо в 2022г.). Това Luna Abyss изглежда като рип-оф на Returnal - явно този суб-жанр ще даде разклонения с времето, но изглежда яко. Също и за Phantom: Hellcat изглежда приятно.

lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
25 август 2022
Аз не харесвам само японска култура и история, Китай ми е много по-интересен. Иначе при LethianDream нещата са още по-интересни, тъй като той доста рекламираше азиатски филми и култура, пък сега отписва половината азиатски свят.
LethianDream
Мнения: 2507
Цитиране
25 август 2022
Аз азиатски филми гледам, не китайски
Има разлика, и то доста голяма. Япония и Южна Корея са друга вселена
Странно ми е как няма да харесваш японска култура, примерно Куросава не те ли кефи, бахти великия режисьор, и то не само прокламираните Седемте Самураи.
Много, много силни филми има катo Рашомон и Кървав трон, които не са толкова популярни
<
1
...
540
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.