Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
547
...
685
>
Ludnichar
Мнения: 614
Цитиране
26 септември 2022
Пробвах Wo Long за около 5 минути. Геймплейно определено ще е моето, ще я цъкам яко. Обаче конролите в демото (и липсата на възможност да е променят) е кенсър, никакъв шанс да играя по тоя начин.
Souls Games Maniac
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
26 септември 2022
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
26 септември 2022
Нещо не ме впечатли тая гняс..Така да ми изникват тези гадини от нищото, фейк ми е...Ще я пропусна..
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
27 септември 2022
Това е някакво тек-демо, Летиан, не е реален геймплей. Или поне така мисля като го гледам.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
27 септември 2022
Виж, това изглежда невероятно яко на трейлър, някаква болна фантазия, която е смесица от уродиите на Оруел и Дейвид Линч..

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
27 септември 2022
Някак си очаквах, че ще се появи името на Коджима след първите кадри, но явно няма връзка с този проект.
Не се видя никакъв геймплей, но предполагам ще е стелт/пъзели с малко екшън - нещо като We Happy Few.
Във всеки случай засега кефи.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
28 септември 2022
@LethianDream - по нататък ще се разбре. За сега ме кефи , смесица от сайбър + деадспейс. Много игри дето са яки на трейлърите като излязат са траш и обратното.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 септември 2022
Имам въпрос хора.
Искам да си взема Company of Heroes 3 Special Edition - физическата.
В Ozone я няма. Има ли как да си я взема тук? Тъп съм със international markets затова питам ;d
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
30 септември 2022
Вероятно е малък тираж за Премиум-а и до България не са стигнали бройки. Но сега видях, че и стандартният лаунч-пакет е с яко физическо съдържание и то на разумна цена.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
30 септември 2022
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
30 септември 2022
Charcharo написа
Имам въпрос хора.
Искам да си взема Company of Heroes 3 Special Edition - физическата.
В Ozone я няма. Има ли как да си я взема тук? Тъп съм със international markets затова питам ;d

Това ли е?
https://www.amazon.co.uk/Company-Heroes-Premium-Exclusive-Amazon-co-uk/dp/B0B6GBDD4G?th=1
Ако те устройва цената, поръчваш го до Ggbg и си го взимаш от Младост. Ако не ти се занимава с ggbg ще ти го поръчам аз, само ще идеш да си го вземеш като пристигне Па може и аз да ти го взема, постоянно имам пратки там.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 септември 2022
lyubohar написа
Charcharo написа
Имам въпрос хора.
Искам да си взема Company of Heroes 3 Special Edition - физическата.
В Ozone я няма. Има ли как да си я взема тук? Тъп съм със international markets затова питам ;d

Това ли е?
https://www.amazon.co.uk/Company-Heroes-Premium-Exclusive-Amazon-co-uk/dp/B0B6GBDD4G?th=1
Ако те устройва цената, поръчваш го до Ggbg и си го взимаш от Младост. Ако не ти се занимава с ggbg ще ти го поръчам аз, само ще идеш да си го вземеш като пристигне Па може и аз да ти го взема, постоянно имам пратки там.

Да това е Любо! Колко е доставката с ggbg?

lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
30 септември 2022
5 лева ще е за това.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
03 октомври 2022
Andrii "Nizrok" Korzinkin, аниматор на Metro, е загинал на фронта:

https://twitter.com/Leonid_Games/status/1576504412465680395

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 октомври 2022
lyubohar написа
5 лева ще е за това.

Доста бих се израдвал за помощ тука. Аз имам работа по младост, тъй че бих го взел!

<
1
...
547
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.