Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
546
...
682
>
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
19 септември 2022
Абе те и другите, като Шей и Арно правиха простотии. Единия от идеали, другия от любов и нагон. Тоя ще го преживея.
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
19 септември 2022
Аз я играя сега и си мислех от първия момент, че не му е чиста работата (в смисъл освен, че е от тайния орден на асасините), но Летиан спойлна вече, че явно Ейвор му вижда сметката или поне му мята пердах. Не съм стигнал дотам още.
Иначе до момента се пише приятел, даже нещо като ментор на Ейвор.
***
Видях, че Летиан е писал по-подробно, но не прочетох да не си спойлна докрай, но нека да опитам да позная - Басим се оказва, че е баш шефа на гилдията на острова, които трябва да елиминирам и накрая се разкрива?
LethianDream
Мнения: 2489
Цитиране
19 септември 2022
Ми не знам, аз тотално загубих нишката, все пак 130 часа, които съм играл в рамките на едно 8-9 месеца.. Но накрая излезе долно копеле, ще видиш, Рос Да не ти спойлвам, че е кофти така
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
19 септември 2022
Еббааааах го. За къв хуй тогава ми го правят добър и тряя му се кефя...... тцтцтц малко тъпо.
LethianDream
Мнения: 2489
Цитиране
19 септември 2022
Не е малко тъпо, много тъпо е Но Уби смятат, че човек като изиграе един Асасин от серията им, явно не повтаря
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
19 септември 2022
Не е задължително да е тъпо. Има някаква идея, смисъл знаеш героя(разбирай протагониста) къде свършва, това не значи, че пътя не е интересен.

Знам какво ще се случи в крайна сметка с Таргариените в House of Dragon, но това не прави сериала по-малко интересен за мен. Често пътя е по-важен от дестинацяита.

Сега дали Ubisoft ще се справят или ще счупят тъпомера... повече клоня към второто, ама са ме изненадвали преди(Origins ).

morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
20 септември 2022
Rostik79 написа

Видях, че Летиан е писал по-подробно, но не прочетох да не си спойлна докрай, но нека да опитам да позная - Басим се оказва, че е баш шефа на гилдията на острова, които трябва да елиминирам и накрая се разкрива?

Тц.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
20 септември 2022
е за мен е тъпо. Предателя си е предател винаги. Все едно да направят асасин игра по бг мотиви, свързани с Васил Левски и там да се появява предателя му (все едно Басим) и като направят нова игра и да играя с този предател и да му се кефя. Вярно не знам колко е предател Басим и кофти в играта, но от думите на Летиан.....
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
20 септември 2022
И без да е предател, ми е доста безинтересен персонаж и "багдатската" Асасин Крийд игра засега я пасувам.

Пак си мисля, че първоначалната идея за история в Южна Америка щеше да е много по-завладяваща (стига да не е някаква скука като Валхалата). Конкистадори, инквизитори, мистика, ацтеки, Веласкес, Кортез, Монтесума... Играеш примерно с испански войник gone-rogue, който се трепе хем с кръвожадните местни племена, хем с испански колонизатори. Множество исторически имена, джунгли, уникална природа и архитектура ... Същевременно предостатъчно благодатен материал за философтване, покоряване на новия свят, религия, окултни общества, тайни цели на колонизаторите и т.н..

Вместо това забиха отново на същите места, на които вече сме били, че даже и с познати герои, които са безинтересни и скучни.

BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
20 септември 2022

nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
20 септември 2022
@darkblue, то предател е силно казано. Басим(да не ползвам другото име, че е спойлер предполагам), си има свои мотиви и убеждения. Той поначало си действа по тях, не е като да се извръща и да ти забива нож в гърба ей тъй от нищото. Действа си по плана, тоест не съм сигурен, че може да се счете за предател, някой който никога не е бил истински на твоя страна.

Не казвам, че го харесвам, но е един от малкото сравнително интересно написани персонажи в новите Асасини.

И пак казвам, всичко е в ръцете на Ubisoft. Щото примерно и Жокера дефакто е негативен образ, но във филма с Финикс разбираш поне до някъде мотиви, действия. И дори да не му се кефиш или да не се асоциираш с него, не пречи историята да е интересно поднесена.

Но пак казвам, Ubisoft е напълно възможно да насерат всичко и цялата игра да е опит да играят по носталгията със сетинг тип първия Асасин и протагонист напомнящ на Алтаир.

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
20 септември 2022
Някой пробва ли Return to Monkey Island?
The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
20 септември 2022
Снощи погледах Dist как цъка демото на Wo Long: Fallen Dynasty. Това си е ребрандиран NIOH.Team Ninja съвсем спокойно можеха да пуснат играта под името NIOH 3.Менюта, геймплей,всичко си напомня на NIOH.Не, че се оплаквам де,аз и двете ги харесвам. Te и ФРОМ не променят много менютата ,че и геймплея
BloodDagger
Мнения: 253
Цитиране
21 септември 2022
Аз го пробвах това демо на Wo Long и също останах с впечатлението, че прилича на Nioh (с малка щипка Секиро може би). Това, което не ми хареса е, че технически се държи нестабилно - пуснах я на Resolution mode и на места кадрите си дропваха, но все пак е само демо и ще я доизпипат.Хареса ми общо взето, има потенциал.
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
26 септември 2022
<
1
...
546
...
682
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.