Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
549
...
684
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 октомври 2022
@LethianDream -ти какъв довод изкара, не била нацепена ,що била като манекенка Все пак това е игра, ахаха всичко е нормално там, че тя щото е манекенка и не върви да е така. Аз съм сигурен че като видиш някоя нацепена жена от фитнеса ( буквално нацепена) си казваш бати изрода, тва жена ли е . Виж 2 герой жена не е с мега големи бомби, просто за всеки да има нещо там. Аз лично се кефя героя да е секси ( когато играя с жена) не да е с мега големи бомби, но да е секси. Сещам се за диабло 3 женския вариант на барберияна.... майко.... щях да повърна . Колко бързо натропа играта ( не че аз съм видял много от нея и съм казал че ще е мега добре) просто не ти е харесала. За теб макс пейн имало мега добра история, ама за мен е посредствена, даже е копие на история на пунишер.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
11 октомври 2022
Тук не говорим кое на мен ми харесва или не, а колко е близко до реалността, не съм казал, че съм фен на мускулестите жени, даже точно бих казал, че е фрийк, ако видя такава. Тук говорим за нещо съвсем различно- колко е близко до реалността даден виртуален персонаж. За мен лично колкото е по-реално представен герой или героиня, толкова по-голяма е вероятността да харесам тази игра. Но както каза Найт, сексът продава- ти и повечето хора ще си купят дадена игра заради циците вътре, то и аз съм си купувал такива игри, ама те се играят за циците- имаше една игрица, дето играеш с една с големи цици, която ги друса през цялото време- Killer Boobs или нещо такова се казваше. Докато игра като Hand of Fate e например максимално достоверна- като героинята ти влачи кинжали, брадви и мечове цяла игра, нормално е да има добре развита мускулатура. Но то затова и австралийското студио зад Hand of Fate фалира- защото играта е велика, но могат да я оценят шепа хора. А и няма цици
Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
11 октомври 2022
Lethian, не откривам игра с такова заглавие Killer Boobs.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 октомври 2022
Сега сам си противоречиш, това ти казвам че като видиш някоя нацепена от фитнес и ще повърнеш, не че си харесвал такива. И Ако ще трябва да са близко до реалноста / за игра / дето скачат по 3 метра, бягат по 100 километра и не се задъхват, катерят се като все едно да изкачиш стълбите до 2 етаж , според теб какви трябва да са такива ? Kато Eлой от хоризонта ли ? Ръката и дето е като на кукла барби, една права. Сега като се замислих май и тя беше цицеста, не огромни ама си беше едро гърдеста И Изобщо не си взимам игрите заради цици и т.н. Аако ми позволява къстомизация не играя с жени джуджета , ниска дебела, космата и т.н ( гърди средни, но не и дъска за сърфиране )
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
11 октомври 2022
Hands of fate си е нишова игра/поредица. Такива игри по принцип не регистрират големи продажби. Не щото не са добри или са недооценени, а защото по дефолт тия дето могат да ги оценят са малцинство. Аз ги харесах, но няма как да се харесат на всички. Той и един от основателите на студиото си казва, че фалита е заради рискови решения и понеже не са се адаптирали към пазара, не щото жените им са мускулести

Аз игра последно съм играл заради цици май като бях на 15-16. Май беше Lula 3D, но честно казано не помня - отдавна беше. Като си правя герой в игра и имам опцията, гледам да е мъж и опитвам да го правя подобен на мен(доколкото играта го позволява). Просто по-трудно се асоциирам с жени. Примерно като играя Tomb Raider, го усещам като историята на Лара, която аз гледам отстрани, макар че това може би не е хубав пример, понеже си е по-линейна игра. Когато си направя героя в Скайрим, тогава го усещам като моята история. Ако направя героиня, ще го усещам като TR. Вярно аз ще водя героинята по куестове и т.н., но няма да я усещам като мой аватар. Може и да съм странен, не знам, просто така го усещам.

Но при все това, доста мъже предпочитат да играят с жена герой. И затова и правят жените в тия игри атрактивни. Визията не служи на история, сетинг и логика. А на потребителите. То и затова в камара игри женските брони са като препаски.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 октомври 2022
Не си странен, просто това ти е вкуса, имам авери дето са като теб задължително играя мъж герой и ако може да се прави си ги правят да приличат на тях. Забравих как се казваше това когато си мислиш нали че ти си в играта. Аз лично съм от другите, нямам проблем да е историята на друг и ме кефи да се кефя на героя жена. Сега като героя по дефаут е мъж, пак си ме кефи и си играя без проблем.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
11 октомври 2022
В игри в които мога да правя персонажи намирам preset мъж (или ако няма такъв и жена) който де ме радва как изглежда, пипам 2-3 неща и играя. Това е общо взето. Има логика де, в такива игри винаги съм в пълна броня и каска ако е опция - не виждам персонажа.
The_Doctor46
Мнения: 1769
Цитиране
11 октомври 2022
Аз също винаги избирам да играя с мъж,но не гледам да го докарвам като мое копие.Даже ще изкажа едно може би непопулярно мнение,предпочитам "готов" герой,като Гералт примерно.Готовите герои се помнят,но това си е лично предпочитание.Иначе нямам проблем да играя с жена,ако е секси,още по-добре.Дарк е прав тук.Това е игра,едва ли някой очаква да е близо до реалността(освен ако не е някакъв симулатор),пък било то и за типа тяло.Последния човек ,от когото очаквах да се "оплаква", че героините от дадена игра са твърде секси е Лаетиан
Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
11 октомври 2022
Аз се изкефих на персонажа от Returnal - не особено секси, не особено млада и красива жена, на възраст около 45 години. Някак си е по-подобаващо за космонавт на междузвездна мисия, вместо някоя кифла. Може би е имало и някаква препратка към лейтенант Рипли?
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
11 октомври 2022
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 октомври 2022
Mitko6000
Мнения: 1207
Цитиране
11 октомври 2022
darkblue написа


Хич не съм очарован от видяното от тази игра. Ще чакам разпродажба в Стийм или Замунда едишън и така ще я пробвам. Тая простотия с бутафорните куршуми на Red Hood, факта че се движи през града подскачайки на душата си, и фортнайтския глайдер на Nightwing, не ме кефят, грам.

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
11 октомври 2022
По повод с какъв пол герой си избираме да играем, се чудя при последните два Асасина Одисея и Валхала дали не сгреших, че играх с жени. С мъжкия персонаж може би щях да усетя историите и социалните връзки по - автентично. Но нали - ако е особено в трето лице, да си гледкаш мацката отзад и все с такъв инстинкт съм подхождал.
При Киберпънка започнах с мъж и като цяло е ми бе по близко изживяване. Само развръзката с Джуди беше мотив да пробваш с жена.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
11 октомври 2022
@Mitko6000 - аз съм 50 / 50 няма да бързам да я взимам, ако я пуснат в замунда ще я тествам и тогава вече ще реша. Понеже и аз като гледам боя, нещо не ми хареса. Дано да сме в грешка и да е готина

@Veluvian - и аз в сайбъра съм с жена.Доста мислих дали да не съм с мъж, понеже беше як в синематика и на колекционерската фигурка е скандален , нооооо мадамата надделя

LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
12 октомври 2022
Veluvian написа
По повод с какъв пол герой си избираме да играем, се чудя при последните два Асасина Одисея и Валхала дали не сгреших, че играх с жени. С мъжкия персонаж може би щях да усетя историите и социалните връзки по - автентично..

Толкова е автентично с мъжкия герой в Одисеята, че можеш да режеш вени. Представи си надрусан с коктейл от амфетамини, кокаин и хероин шофьор на ТИР как се кара на всичко, което му мине пътя и ще добиеш МАЛКА представа за мъжкия герой в Одисеята. След този "експириънс" дори не съм си и помислял да посегна към мъжки герой във Валхалата
<
1
...
549
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.