Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
550
...
686
>
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
12 октомври 2022
В Одисеята просто актьорът на Алексиос не беше на ниво с една натруфена, театрална интонация. Малко като българските актьори от сериалите. Пък и поначало май Касандра трябва да е дефолтният избор. Във Валхалата беше много по-добре мъжкият персонаж и Ейвор ми допадна. Особено добре се беше получила мисията, в която среща Касандра - получи се химия между тях.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
13 октомври 2022
Това scorn ми се вижда скучна извратения. Утре ще я пробвам през паса.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
14 октомври 2022
Относно Scorn...Час след като се появи има ъпдейт, който е 30GB Нещата не започват добре
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
14 октомври 2022
Има положителни ,но и крайно отрицателни ревюта.От това,което видях,съм по-склонен да вярвам на отрицателните или поне на неутралните.Брутален арт и атмосфера,плюс добри пъзели.Това е.Да не говорим,че е 5 часа,което както и да погледнем не си заслужава 80 кинта.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
14 октомври 2022
Тия с тоя геймпас вече взеха много да ме дразнят,то бива бива, ама пък от години само боклуци да пробутваш не е работа
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
14 октомври 2022
The_Doctor46 написа
Има положителни ,но и крайно отрицателни ревюта.От това,което видях,съм по-склонен да вярвам на отрицателните или поне на неутралните.Брутален арт и атмосфера,плюс добри пъзели.Това е.Да не говорим,че е 5 часа,което както и да погледнем не си заслужава 80 кинта.

А освен краткото времетраене, какво друго оплюват, за да са отрицателни ревютата? Понеже брутален арт, атмосфера и добри пъзели звучи като за над неутрална оценка.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
14 октомври 2022
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
14 октомври 2022
Rostik79 написа
А освен краткото времетраене, какво друго оплюват, за да са отрицателни ревютата? Понеже брутален арт, атмосфера и добри пъзели звучи като за над неутрална оценка.
Страничните пъзели,еднакво изглеждащи нива,в които ако умреш,не знаеш точно кои действия да повториш,за да стигнеш пак където си умрял.Не ти позволява да правиш нещата както искаш,трябва да изпълниш пъзелите според зададен ред,а ако се опиташ те връща или нещо от сорта.Няма "ръчен" сейв,само чекпойнти и то кофти разположени.Скапан гънплей,мудни движения и по-бързи противници,неясна история,скапан финал.Това общо взето се сещам,макар да имаше и други неща. Сега се сетих,споменава се и целия 5 акт като нещо отрицателно, и тн. Не съм я играл,не знам колко от това е истина,но не е малко. А,забравих и бъговете.Може да се сбъгяса здраво и да изгубиш целия прогрес,наред с други по-малки бъгове.Този 30 GB пач сигурно оправя някои неща.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
14 октомври 2022
И аз го следя това заглавие от доста годинки и станах подозрителен по едно време, че все като пускаха някакво видео от играта, винаги беше от един и същ коридор и показваха все едни неща в уж нови видеота от играта.
Ще му дойде времето и на това заглавие, ще го видим ...

Междувременно уж близките месеци трябва да излезе и друго заглавие, което ми е интересно и следя - ATOMIC HEART. Като ми е любопитно как ще се случат нещата, понеже нали е руска играта - да не ги бойкотират от разните платформи?

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
14 октомври 2022
Atomic Heart и аз я очаквам.Всички видеа изглеждаха обещаващо.Надявам се да не ги засегне цялата работа около войната,но силно се съмнявам.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
14 октомври 2022
The_Doctor46 написа
Rostik79 написа
А освен краткото времетраене, какво друго оплюват, за да са отрицателни ревютата? Понеже брутален арт, атмосфера и добри пъзели звучи като за над неутрална оценка.
Страничните пъзели,еднакво изглеждащи нива,в които ако умреш,не знаеш точно кои действия да повториш,за да стигнеш пак където си умрял.Не ти позволява да правиш нещата както искаш,трябва да изпълниш пъзелите според зададен ред,а ако се опиташ те връща или нещо от сорта.Няма "ръчен" сейв,само чекпойнти и то кофти разположени.Скапан гънплей,мудни движения и по-бързи противници,неясна история,скапан финал.Това общо взето се сещам,макар да имаше и други неща. Сега се сетих,споменава се и целия 5 акт като нещо отрицателно, и тн. Не съм я играл,не знам колко от това е истина,но не е малко. А,забравих и бъговете.Може да се сбъгяса здраво и да изгубиш целия прогрес,наред с други по-малки бъгове.Този 30 GB пач сигурно оправя някои неща.
Имам геймпас за един паунд, но няма да го вземам, явно тая игра и един паунд не заслужава
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
14 октомври 2022
Поиграх малко и още отначало ме почнаха с пъзелите, а мен ме мързи сега да си напрягам тиквата. Едни и същи коридори. Някви извратени фашкии, кървища. Прилича нещо подобно Alien ама не. Ще поцъкам още малко и да почвам онази за чумата с плъховете.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
14 октомври 2022
Тая с плъховете е страхотна, с нетърпение чакам втората част.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
14 октомври 2022
Аз реших,че няма да я играя и гледах половината игра(разбирай 2 часа и половина),заедно с финала ,и....8 години за това нещо? Какво по дяволите?! Наистина страхотна атмосфера,пъзелите не ми се сториха кой знае колко добри,но не бяха и зле.Имаше на места готин саундтрак.В общи линии това са плюсовете. Буквално едни и същи коридори ,с изключение на последния акт,нито се разбира кой си,нито за какво се бориш,но може би ,защото не гледах първата част от играта.Стори ми се просто лутане из коридори,редене на пъзели и чат чат стрелба.Доста извратени моменти имаше.Аз гледах Дист и човека се лута цифра време за някои пъзели ,и пак 5 часа.Ако имаш късмет и ги разгадаеш по-бързо ,и 5 часа сигурно няма.Аз я скипвам мощно,но на някой може да му допадне поне заради здравата атмосфера.За цената в момента обаче,в никакъв случай.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
15 октомври 2022
Тея не бяха ли бивши от DICE ?
<
1
...
550
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.