Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
564
...
686
>
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
02 декември 2022
Чак заклали силно казано. Попрочетох малко критики - основно критикуват играта заради повторяемост и липсата на разнообразие както в геймплей елементите, така и в околната среда, оръжията, враговете. Хвалят я иначе за графика/анимации и звук/атмосфера. Леко бъгава, но това важи за кажи-речи всяко ново заглавие.
Във всеки случай не съм разколебан да я играя, но не и на пълна цена. Малко по-нататък.
Пък и сякаш повече имам мерак за римейка на Дед Спейс.

Аз пък си взех една игрица NEON DRIVE. От тези музикалните, при които трябва да натискаш в определен момент бутона (играе се само с два бутона, хах ). Само че тук караш ретро-футуристична кола насред психеделични кибер-пънк пейзажи, а музиката е благ, непретенциозен синтуейф. Много ми се иска да имаше режим да се пусне като фон в демо-режим играта и просто да слушаш парчетата.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
02 декември 2022
Критиците направо са били меки в клането, голямото клане е в Стийм, явно оптимизацята е трагична и почти всички ревюта са негативни. Явно ще им е нужно време да изчистят играта...
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
02 декември 2022
Ако само технически е зле,не е болка за умиране. Не е приятно,но може да се поправи. Аз след мача ще видя как е.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 декември 2022
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
02 декември 2022
Поиграх два часа.Играта е завършен боклук технически.Играя я на максимални настройки и ray tracing.Върви с 50-80 кадъра,но дропва кадри постоянно.Поне не е ,когато се бия,та не ми пречи да играя.Иначе е супер красива,невероятна атмосфера и звук.Лицевите анимации са едни от най-добрите, които съм виждал.Играта ме хвана още от началото.Заложили са повече на мелето,но пък аз съм играл твърде малко за сега.И признавам си,харесва ми,но ще видим по-натам.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
02 декември 2022
Мани оптимизацията, ама както пишеше в едно ревю трудността са вдига многократно, а аз я играя на най-лесно. Има един двуглав много труден. Първия път го бих и сега пак ми изскочи и нямам муниции. Деба че ми писна вече от соулс лайната да ги слагат навсякъде.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
02 декември 2022
The_Doctor46 написа
Иначе е супер красива,невероятна атмосфера и звук.Лицевите анимации са едни от най-добрите, които съм виждал.Играта ме хвана още от началото.Заложили са повече на мелето,но пък аз съм играл твърде малко за сега.И признавам си,харесва ми,но ще видим по-натам.

Успокои ме , след час и аз ще я пробвам. Това с насичането и добпа ще го фикснат, след сайбъра нищо не може да ме стресне

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
02 декември 2022
darkblue написа
Успокои ме , след час и аз ще я пробвам. Това с насичането и добпа ще го фикснат, след сайбъра нищо не може да ме стресне
Забравих да спомена,че чекпойнтите са разположени кофти,та гледай да не умираш много. В менюто ако искаш да рестартираш последния чекпойнт,ти пише колко време си играл от него,та да си прецениш дали си заслужава да рестартираш,което е готина опция .
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
02 декември 2022
Аз приключих вече. Това доджване не е гот. Пускам я за продажба.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 декември 2022
Ааа верно доджа е шитня с ревърс посоки.. и как се предполага 5 на 5 метра място да доджвам 3 моба и като виждам само 1 ?

След колко време в стеем може да се направи рефънд

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
03 декември 2022
Играта си ме кефи, преди малко дойде първия ъпдейт от близо 13 гб за One. Дано са се смилили и са оправили тая трудност че вече страх ме фаща, асъл като Демон Соулс е що вика vldir. Заболеха ме вчера очите от игра и сега поне до следобед нема да седам пред телевизора, не съм играл толко кой знае от колко време
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
03 декември 2022
Стигнах до първата битка с боса и умирах 20мин. Иска да доджваш, а тоя е мега дървено със левия стик наляво и надясно.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
03 декември 2022
vldir написа
Стигнах до първата битка с боса и умирах 20мин. Иска да доджваш, а тоя е мега дървено със левия стик наляво и надясно.
Те това го най мразим, много иначе яки игри съм зарязвал именно заради гадната трудност. Аз не съм мазохист и не обичам да се самоизмъчвам, дал съм цифра пари и не може некой да се ебава както му скимнало и да ме тормози. Веднага махам. Не виждам смисъл и удоблетворение като си чупа нервите и пада. Майка им дееа да направят тия игри вкл. Демон С и останали подобни с лека трудност за такива като мен и много други, а кой иска да се прави на шампион да си чупи пръстите, пада ако ще и главата.Много ме е яд, най ме е яд на точно тия безсмислени неща в игрите. Еми тия смотаняци не знаят ли че игрите им ги купуват и хора които го правят за релакс и удоволствие а не за самоизтезание ? И като си дал 150 кинта за игра и не моеш да минеш първия бос кво праиме ? Затва баце само Замунда. Ама и там вече не става щото гледам как реват хора с машини за хиляди левове че им сече. Требва да дадеш камара пари за комп а и аз като съм отвикнал от клавиатура и мишка не ми е оферта.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
03 декември 2022
darkblue написа
След колко време в стеем може да се направи рефънд
Ако си играл по-малко от два часа и до 14 дни. Аз няма да я рифъндвам.Забавлявам си се стабилно,но пък аз обичам предизвикателни игри. Тук това ми харесва някак си.Чувстваш се слаб и всеки момент могат да те пребият като куче.Баш си сървайвъл игра.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
03 декември 2022
Оценките продължават да падат. Като цяло ми харесва. Графиката е феноменална. Доджването примерно да беше с бутон щото със стика не мога се оправя. За боса ти иска да играеш по този начин. Никакви пушкала не помагат нито за му избягваш.
<
1
...
564
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.