Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
565
...
683
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 декември 2022
Играх я 3 часа и 30 мин някъде.. изнервих се и я рефънднах, приеха рефънда. Тоя Додж е мега тъп, да не говорим когато са 3 моба. Няма карта... инвентара 5 неща на кръст и фулл. Това с чекпойнт назад 3 мин си е ебаси ташака
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
03 декември 2022
Мен това с липсата на карта ми е ок, особено в игра която си е бая линейна. Реално не виждам къде можеш да се изгубиш. Инвентара ми образува киселини, ама ще се преживее. Доджа е интересна хрумка, но лошо изпълнение.
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
03 декември 2022
Да,карта не е нужна за подобен тип игра. На мен доста ми допада за сега,въпреки всичките си кусури,които са доста.Има нещо в играта,което ме кара да я играя.За сега ми е в личния топ за годината,която беше доста зле,като изключим Elden Ring.Крайна оценка,чак като я завърша де.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 декември 2022
Друго си е да си има карта, въпреки че до където играх имаш два пътя, единия дет ще се заведе до лоот и няма да имаш място в инвентара за него... и другият път за сторито. НООО идва най голямата тъпотия на века... играеш 5 мин или там колкото е.. пребиваш там двам , трима... лотваш, ъпгрейдваш, сейфъш ръчно... тръгваш.. умираш и това те връща в началните 5 мин и без упгрейдите които си направил.. деаа знам. И така като стане два пъте и се изнервя човек . Това с дропа също дразни дето 5 мин ще бия моба да умре и накрая трябва още 5 пъте да го тъпча с крак че да падне дропа..баси в гъза ли им е дропа наврян. Бойната система каквото и да си говорим с 3 моба си е нбаправо тъпня. Стигнах там до един коридор с подвижни шипове и мобове, тръгваш да доджваш моба, бам капана те смазва, тръгваш да се пазиш от капана, моба те удря / убива или те бута в капана. Тея шипове идват към теб и можеш да се криеш само в ляво и дясно, ама идва моба в тоя момент и като даваш надясно веднага хвашта за додже и се получава или доджваш грешно и моба те удря (играя на медиум без никакви помощни настройки) и те убива , понеже да кажем съм бил на малко кръв или доджваш и капана те хваща понеже не си успял да се скриеш в ляво или дясно от капана.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
03 декември 2022
Не, тя че играта има проблеми е очевидно, мен ми по-скоро харесва въпреки тях засега. За картата споменах конретно щото е линейна. Дори коридора с луута, пак не те връзва за сторито, с карта или без, все тая.

Не знам, ще видя каква оценка ще и дам за мен си, рано е още, днес ще видя да понапредна още, но визулано, атмосфера - постарали са се. Дори някакви неща, като прокрадването из вентилацията изглежда органично. То и това с доджовете на хартия е интересна идея както казах, проблемът е реализацията. Доста неща влизат в тая графа. Може би трябваше да си дадат още няколко месеца - година за да я доизпипат, но предполагам се оплашиха от римейка на Дед Спейс.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 декември 2022
Очаквах дедспейс, да. Това тука с тая недоизпипана бойна система и ала бала е повече за феновете на даркс соулс игрите. Аз също бих я играл, ама не и с тази бойна система.
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
03 декември 2022
Прекаляват на места майка им мръсна дееба, счупих си пада, то бива бива ама почва да ме сърби главата, тия мутляци не са ли я тествали тая игра да видат че е шибано и гадно, баси..Прават си гавра като ония пендели от Фром, само че тия тук дървена гавра си прават.Идиоти, а я играм на най ниска трудност.
vldir
Мнения: 1805
Цитиране
03 декември 2022
При боса трябва доста безгрешни доджвания да направиш за да го убиеш.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
03 декември 2022
За боса гледах в ревюто на SkillUp че може да се чийзва безобразно(тъй де, слушах докато бачках).
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
04 декември 2022
bojosan написа
Прекаляват на места майка им мръсна дееба, счупих си пада, то бива бива ама почва да ме сърби главата, тия мутляци не са ли я тествали тая игра да видат че е шибано и гадно, баси..Прават си гавра като ония пендели от Фром, само че тия тук дървена гавра си прават.Идиоти, а я играм на най ниска трудност.

Не знам колко си напред, може би при по-тегавите противници няма да е така(ама пък си мисля, че за там ще има и повече ъпгрейди), вчера си направих експеримент, на най-ниската трудност се бих с 4 гада без да пипам доджа и след битката си бях на половината кръв(от пълна), като ги стъпках, пак се напълних.

Мисълта ми е не е толкова трудна на ниската, просто давай по-спокойтно. Ъпгрейдвай екипировката и не чупи пада

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
04 декември 2022
https://twitter.com/DUSKdev/status/1599481593952800771

Не изглежда трудно TBH

The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
04 декември 2022
Charcharo написа
Не изглежда трудно TBH
Днес играх повечко,че от петък нямах много време и играта хич не ми се стори трудна.Когато комбинираш уменията и инсталираш някои ъпгрейди,става супер забавен комбата.Меле ,оръжие ,EMP приставката.Използвайте всичко налично.Когато може се промъквайте зад гадовете.Хвърлятйте неща по мутантите,самите тях също.Има сума възможности.Справям се с 3 моба,без проблем.След първото изиграване,може да се пусна на най-висока трудност,да видя как е.Доджа също не е труден.Де да знам,може би с контролер е по-тегаво,но с клавиатурата си доджвам почти винаги.В ревютата пише,че към края ставало по-тегаво.Не знам,но докъдето съм стигнал,нямах никакви проблеми на средна трудност,без всякакви асистенти.Играта ми харесва все повече.Това си е Dead Space с повече меле.Не се бях забавлявал с игра толкова от Elden Ring насам.Както каза Найт,по-спокойно и може да ви хареса,но все пак вкус,брат няма.
Panthers
Мнения: 128
Цитиране
05 декември 2022
Инвентара се увеличава с напредване в играта. Също намираш чертежи на оръжия в нивата, които след 2-3 ъпгрейта стават доста силни. Но общо взето вдигнеш ли телекенезата и ще мачкаш наред. Понякога убивам по 7-8 противника без да изстрелям патрон. На мен играта ми харесва. Точно това, което очаквах е. Нито повече, нито по-малко. Също така играта има ръчен сейф. Да не се налага да се връщаш много.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
05 декември 2022
Panthers
Мнения: 128
Цитиране
05 декември 2022
Превъртях е callisto protocol. Доста кратка. Може би към 9-10 часа игра на нормална трудност. Като цяло играта ми хареса и сега е пускам пак на трудно да е врътна още веднъж. За тези, които имат проблем с доджването да знаят, че ако се дръпнат в перфектния момент времето се забавя. В този момент, ако ударите нанасяте най-много щети. Особено към края на играта това доста помага.
<
1
...
565
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.