Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
566
...
684
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
05 декември 2022
То това са го добавили след пача. Но въпреки това не ме кефи нещо системата, фокусираш се над един моб да доджваш а другите чакат отстрани, да не говорим че самия му додж е все едно манекен и внимава да не го нацапат. Графика, дизайн е скандална но тоя тип додж и дарксолс елементи не ме кефи.
The_Doctor46
Мнения: 1769
Цитиране
05 декември 2022
Дарк,ако говориш за забавянето,има си го от ден първи,защото още на релийза ми направи впечатление.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
05 декември 2022
The_Doctor46 написа
Дарк,ако говориш за забавянето,има си го от ден първи,защото още на релийза ми направи впечатление.

ами да, на ден първи я играх, още вечерта. Може аз да не съм доджвал перфектно, то нали ако доджваш перфектно тогава се забавяло, макарче доста гледах там като играят и на никой не виждах да се забавя времето. Реших да изгледам нали сторито , да видя поне историята дали е готина.

Panthers
Мнения: 128
Цитиране
05 декември 2022
Играта определено не е за всеки. Между нея и Dead Space определено втората е по-добра, но това не ми попречи да се изкефя на тази. Определено беше интересна и свга ще я завърша втори път. След това се забравя. Няма смисъл от още преигравания. Но понеже е доста кратка 2 пъти мисля, че е нормално да се бие играта.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
05 декември 2022
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
05 декември 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 декември 2022
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
07 декември 2022
Калистото била определяна като гличав меss. Още с първите 2 мин геймплей видях дървения файтинг, дървена стрелба, дед спейс дето стана на 100 години има по добра физика и разчленявания на гадовете. Може да я пробвам след няколко месеца като е безплатна в премиума.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
07 декември 2022
Не е точно дървена,грешка е да се каже дървена, ами нарочно ти забавят камерата при босовете и люшкат мерника в страни, което много затруднява и ме дразни нечовешки, отделно бос мн. бързо те настига и трудно можеш да му избягаш, прекалено голям периметър на обхват са му дали, просто трябва да не допускаш една грешка в доджа,треа да си перфектен, аз съм слаб в тия работи, не ми се отдават, а и като ме убие оня два три пъти се ядосам и хептем допускам грешки. Гледам играчи дето са майстори и трепят за норматив. Мани не гледай кво реват срещу играта, реват такива като мен дето ги е яд че ги убиват. Не е чак толкова зле заеби. Мразим го оня дудук че е копирал From, има хора дето немат рефлекси, а са дали пари, трудноста на играта с напредването става все по шибана, и има моменти когато е мн. гадно и ми идва с теслата. Ако оня дебелия ми се мернеше пред очите през това време ще го ударя с чука в главата. Ако си на пс5 си вземи играта, изчакай ако ти е скъпа, но нема да те съборят 70-80 лева. Може пък на тебе да не ти е толко трудна. А и не е дигитална все пак винаги ще я продадеш.Аз Dead Spacе не знам дали ще вземам, имам я за всички конзоли, знам я наизуст, и заради едната графика незнам дали ще дам 160 кинта, ще се въздържа може би някога не знам.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 декември 2022
^ Трябва да имате дефиниция за "дървена" игра иначе не можете да се разберете.

https://twitter.com/Marcin360/status/1600435565387579392

⚙️The Witcher 3 HD Reworked Project by HalkHogan
⚙️HD Monsters Reworked by Denroth
⚙️Immersive Real-time Cutscenes by teiji25
⚙️Nitpicker's Patch by chuckcash
⚙️World Map Fixes by Terg500
+ FCR Мода също!

Това са модовете, които ще станат част от Witcher 3 след новия update.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 декември 2022
bojosan написа
Аз Dead Spacе не знам дали ще вземам, имам я за всички конзоли, знам я наизуст, и заради едната графика незнам дали ще дам 160 кинта, ще се въздържа може би някога не знам.

Основата на историята ще е същата, предполагам за артефакта, но уж щяла да бъде подобрена, разширена и на места променена. Няма да е само графично наситена. На мен също ми е мн интересно до колко ще е променена и дали ще е добре направено, а не някакво ала бала променяне и да разчитат на графика.

LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
07 декември 2022
Е то оригинала е класи над римейка, гледай мацката- цици, задник, всичко шест, а не някакъв анцуг и изглед на разфасовано куче. Ще си играя оригинала, трябва да видя дали може да се стриймва с премиума
И как мегабрутално при оригинала видеото стартира със синия екран, а не с някаква дженерик лелка...
Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
07 декември 2022
WTF?! Мацката е доста по-грозна и циците направо са изчезнали!
Първа голяма черна точка за римейка!

И в екрана като гледа видеопотока са сменили RIGLINK от оригналната игра с LIVE VIDEO CALL (в горния ляв ъгъл), че новото поколение да не се чуди що е то RIGLINK, lol!

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 декември 2022
Добри новини:
https://store.steampowered.com/app/975370/Dwarf_Fortress/

Dwarf Fortress Steam Edition излезе. И не само но и бие AAA игри в Best Sellers списъка.
Ще я взема за коледа. Иначе ето ревю на играта:


nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
07 декември 2022
За Dead Space-a, някъде четох, че са войсактьора на Айзък е нает. Което е интересно понеже аз не си спомням той да говореше изобщо в първата част. Освен ако не са го взели, че само да пъшка, възможно е да има промени.

Аз по принцип не съм хайпнат. Превъртал съм я първата поне 3 пъти(мисля и повече но не съм сигурен), единствено се блазня да я взема, щото ако се продаде добре, може и да се съживи франчайза. Ама то с моята покупка или без...

<
1
...
566
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.