Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
578
...
680
>
lyubohar
Мнения: 3010
Цитиране
27 януари 2023
Ей с тия съкращения ще се изтрепем...Помислих, че говорите за Dark Souls 3 и се бях накокържил вече да я защитавам
The_Doctor46
Мнения: 1724
Цитиране
27 януари 2023
Любо,pls,кой ще каже,че Dark Souls 2 е силна игра.Поне в сравнение с 1 и 3.
Ludnichar
Мнения: 605
Цитиране
27 януари 2023
От 25-6 годишния ми геймърски опит ДС2 е сигурно най-скапаната игра, която някога съм играл през живота си. Даже Red Dead Redepmtion 2 не успя да ми бръкне толкова в здравето.
Souls Games Maniac
The_Doctor46
Мнения: 1724
Цитиране
27 януари 2023
Разцъках DS remake и играта се чувства хем като Dead Space 1,хем все едно е някакво продължение.В смисъл има достатъчно промени.Айзък се движи по-бързо според мен,но и гадовете са по-подвижни.Може само така да ми се струва де,защото отдавна не съм я играл.Има странични мисии,а и Айзък наистина си е много розговорлив.Много повече от отигинала. Лог файловете са по-подробни,атмосферата е топ.Може би има една идея повече екшън.За сега силно препоръчвам ако сте харесали оригинала.Ще видим натам.Между другото,ако сте я взели и не можете да тичате,тъпкате,и да се прицелвате,а само да ходите,и да се оглеждате,изтрийте всички настройки на копчетата на контролера.На мен ми се случи и се чудих два часа защо,накрая го открих
lyubohar
Мнения: 3010
Цитиране
27 януари 2023
The_Doctor46 написа
Любо,pls,кой ще каже,че Dark Souls 2 е силна игра.Поне в сравнение с 1 и 3.
И аз гледах и не вярвах на ушите си
Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
29 януари 2023
Някой друг да очаква Hogwarts Legacy, май не е много по вкуса на съфорумци, но все пак да си питам. Аз си чакам pre-orderа като топъл хляб.
bojosan
Мнения: 1258
Цитиране
29 януари 2023
The_Doctor46 написа
Разцъках DS remake и играта се чувства хем като Dead Space 1,хем все едно е някакво продължение.В смисъл има достатъчно промени.Айзък се движи по-бързо според мен,но и гадовете са по-подвижни.Може само така да ми се струва де,защото отдавна не съм я играл.Има странични мисии,а и Айзък наистина си е много розговорлив.Много повече от отигинала. Лог файловете са по-подробни,атмосферата е топ.Може би има една идея повече екшън.За сега силно препоръчвам ако сте харесали оригинала.Ще видим натам.Между другото,ако сте я взели и не можете да тичате,тъпкате,и да се прицелвате,а само да ходите,и да се оглеждате,изтрийте всички настройки на копчетата на контролера.На мен ми се случи и се чудих два часа защо,накрая го открих
Докторе заслужава ли си да даде човек 160 кинта за повече пиксели или ?
BloodDagger
Мнения: 253
Цитиране
29 януари 2023
Web написа
Някой друг да очаква Hogwarts Legacy, май не е много по вкуса на съфорумци, но все пак да си питам. Аз си чакам pre-orderа като топъл хляб.

Не съм я pre-order-нал, но определено я очаквам. Надявам се само да не е провал..

Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
29 януари 2023
Няма да е провал, бая геймплей има вече, и предварителните ревюта са много добри. Според мен ще оправдае очакванията ни.
The_Doctor46
Мнения: 1724
Цитиране
29 януари 2023
bojosan написа
The_Doctor46 написа
Разцъках DS remake и играта се чувства хем като Dead Space 1,хем все едно е някакво продължение.В смисъл има достатъчно промени.Айзък се движи по-бързо според мен,но и гадовете са по-подвижни.Може само така да ми се струва де,защото отдавна не съм я играл.Има странични мисии,а и Айзък наистина си е много розговорлив.Много повече от отигинала. Лог файловете са по-подробни,атмосферата е топ.Може би има една идея повече екшън.За сега силно препоръчвам ако сте харесали оригинала.Ще видим натам.Между другото,ако сте я взели и не можете да тичате,тъпкате,и да се прицелвате,а само да ходите,и да се оглеждате,изтрийте всички настройки на копчетата на контролера.На мен ми се случи и се чудих два часа защо,накрая го открих
Докторе заслужава ли си да даде човек 160 кинта за повече пиксели или ?
Значи,Божо ако не си играл оригинала,определено си заслужава,но само ако си фен на жанра.На мен ми е любимия хорър,та съдейки от моята камбанария ,съм доста доволен ,но аз дадох само 30 кинта.Взех я чрез ЕА Play pro.Освен по-добра графика,има добавени и подобрения по геймплея.Нови модове за оръжията,странични мисии,малки промени по нивата.Добавени са нови стаи,които се отключват ако имаш необходимото ниво на достъп,което се увеличава с напредването на историята. Има стимул да се връщаш на вече минати зони.Инвентара е подобрен или точно обратното,по-зле е,зависи от гледната точка.В смисъл не ми се наложи нито веднъж да избирам дали да взема това,а да изхвърля онова.Разваля малко сървайвъл усещането.Поне до там докъдето съм стигнал.Найт вече спомена,ако се застоиш на едно място дълго време или се върнеш назад,играта пуска произволно гадове,че да си на "тръни" през цялото време,да не се отпускаш.Историята си е същата,но има и допълнителни неща,които са добавили чрез страничните мисии.Доколкото разбрах,има и алтернативен финал.Аз съм доста доволен.Днес не усетих къде отлетяха 4 часа.Не мога категорично да кажа,че си заслужава 160 кинта.Това си е малко субективно.Аз,като фен на оригиналната трилогия,бих казал да и бих дал 120(на PC е по-евтино) ако я нямаше в EA play.За друг,който не е толкова запален,може и да не си заслужава.
bojosan
Мнения: 1258
Цитиране
30 януари 2023
Играл съм оригинала даже наизуст го знам, ама тия много ни пребиват с тия 160 камъка, бих я взел до към 120 макс, 160 ще се намразя. Баси цените станаха тия игри мааму деба, да не може човек да се изкефи. Представи си къф кеф ще изпиташ от игра ако преди малко си броил 160 кинта за нея, а не дай боже и нещо ти не хареше.А тия с дигиталните конзоли съвсем не ги виждам чесно .
lyubohar
Мнения: 3010
Цитиране
30 януари 2023
На всичкото отгоре е и с денуво, не можеш да играеш и "демото"
Rostik79
Мнения: 2163
Цитиране
30 януари 2023
До 6 месеца отсега, ще има 25% намаление в магазина на Сони. След година: 50%. Това за който не го сърбят чак толкова ръцете, разбира се. Поне в случая играта е римейк и ако си я играл преди, няма опасност междувременно да се натъкнеш на спойлер.
bojosan
Мнения: 1258
Цитиране
30 януари 2023
lyubohar написа
На всичкото отгоре е и с денуво, не можеш да играеш и "демото"

Аз за конзола ще вземам . Евентуално де, и то като падне цената, 160 лева абсурд да дам за римейк.И то само сингъл без мулти, няма как да стане.
LethianDream
Мнения: 2468
Цитиране
30 януари 2023
Имам на конзолата ЕА Play и игри на ЕА не купувам (с изключение на ФИФА), рано или късно ще влезе римейкчето на Dead Space в каталога им за игра.
Поиграх миналата седмица Marvel's Midnight Suns и препоръчвам с две ръце, за пореден път Firaxis показват колко стойностно студио са- чудесен геймплей, не съм усетил как минаха часовете, а хем не обичам особено Марвелската паплач.
За Hogwarts съм много на кантар- хем се изкушавам да я взема на преордър, хем не съм чак такъв фен на Хари Потър, че да я чакам с нетърпение. По-скоро ще изчакам релийза и ревютата, така си спестих засега Forspoken, макар отлично да знам, че като нищо ще ми хареса играта въпреки негативните ревюта.
<
1
...
578
...
680
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.