Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
577
...
680
>
Rostik79
Мнения: 2163
Цитиране
25 януари 2023
Поразцъках малко демото на Форспоукън - не е тотално зле. Но персонажът е доста дразнещ. Американски тийн, който използва fuck/shit точно по начин, по който все едно някое лапе тъкмо ги е научило тези думички и ги използва постоянно, смятайки, че е много cool, но всъщност звучи нелепо.
Демото ми затвърждава намерението все пак да я играя някога, но само ако излезе на 20-30 лева или я включат в абонамента.
The_Doctor46
Мнения: 1725
Цитиране
25 януари 2023
То ревютата си го казват,нереализиран потенциал.Геймплея бил доста фън.Идеи имало ,но лоша реализация.
Rostik79
Мнения: 2163
Цитиране
25 януари 2023
Аз в суматохата взех, че си взех Wolfenstein II: The New Colossus, че се присетих, че не съм я играл. Гледам добри отзиви има генерално, даже по-високи оцеки от първата. Първата я играх навремето и ми беше харесала доста. Като казвам първата, имам предвид тази от 2014-та или там някъде.

Обаче преди това имам едни мисии да си изпълня в Death Stranding, към която се върнах и за мое учудване се оказаха референции към Cyberpunk 2077. Много яко!

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 884
Цитиране
26 януари 2023
Charcharo
Мнения: 3399
Цитиране
26 януари 2023
Rostik79 написа
Обаче преди това имам едни мисии да си изпълня в Death Stranding, към която се върнах и за мое учудване се оказаха референции към Cyberpunk 2077. Много яко!

Wolfenstein 2 е добра но според мен си е под The Old Blood и The New Order. А и трите са под 2009 и Return to Castle Wolfenstein.

Rostik79
Мнения: 2163
Цитиране
27 януари 2023
Да, тази от 2009-та беше много хубаво заглавие, което сякаш остана недооценено. А RTCW си е култова. На спин-офа на играта или по-точно мулти-варианта Enemy Territory имам бая часове навъртяни в един период през 2000-те. Буквално след празнуване на Нова година на 31ви срещу 1ви се прибирам на разсъмване и си я пускам и сървърите пълни Славни времена бяха.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
27 януари 2023
В момента гледам добри ревюта пускат за Dead Space Remake. Гледах малко геймплей и играта наистина изглежда страхотно. Интересното е, че римейка ми изглежда така, както мислех, че изглежда оригинала през 2008, като го видях за 1 път. Със сигурност ще се играе, но пълна цена още не знам дали бих дал. По-скоро 50% намаление ще чакам най-малко.

Иначе наскоро случайно се сетих, че имам EA акаунт, на който не помнех инфото и изключих че имам. Успях да вляза отново и установих, че имам оригиналния Dead Space, от времето когато EA launcher беше Origin и даваха безплатни игри "On the house", доста преди Епик. Най-вероятно ще го преиграя него докато поевтинее римейка за PS5.

Rostik79
Мнения: 2163
Цитиране
27 януари 2023
Гледах ревюто на IGN - добра новина е, че има и известни промени в геймплейно отношение. Не са много, но са добър щрих. Вече май ще можеш да ходиш във всяка точка на кораба, след като е вече отключена, оръжията няма да се купуват, а ще могат да се намират. То самото купуване беше малко глупаво. Ще има известни модикфикации по оръжията. Т.е. допълнително, спрямо първата игра. И някои допълнителни мисии.
Изкефи ме как чудовищата са изградени на слоеве - кости, тъкан, кожа, които са отделни елементи и като стреляш на едно място оголваш постепенно до кокал преди с последния изстрел да го строшиш и него и да го отделиш от тялото. Яко, а?
Със сигурност ще я играя, но 160 лева ... По-нататък и аз ще я вземам.
The_Doctor46
Мнения: 1725
Цитиране
27 януари 2023
Аз я инсталирах снощи и след работа ще я играя.Няма как да не е добра,при положение,че оригинала е страхотен,а тук са подобрили и летящите нива/секции.Доколкото разбрах,Айзък ще е по-приказлив в римейка,което си е плюс.Аз я взех чрез EA Play pro,30 кинта,не е като да е 160.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
27 януари 2023
The_Doctor46 написа
Аз я инсталирах снощи и след работа ще я играя.Няма как да не е добра,при положение,че оригинала е страхотен,а тук са подобрили и летящите нива/секции.Доколкото разбрах,Айзък ще е по-приказлив в римейка,което си е плюс.Аз я взех чрез EA Play pro,30 кинта,не е като да е 160.

Не само е приказлив, ами са взели същия актьор който го озвучава в 2 и 3. Но пак са го направили умерено социален. Не е като Nathan Drake да пуска лафчета когато е сам в тъмното или да псува като види урод за трепане. А пък, летящите нива са ги направили по-близки до Dead Space 2, където бяха значително подобрени от 1-вата част.

nightwarrior
Мнения: 3950
Цитиране
27 януари 2023
И аз взех да се замислям за абонамент за месец, ама ще видим.

Иначе изглежда са пипнали, без да променят драстично. И да Айзък говори, ама не е прекалено. Просто някой като ти говори по радиото вече не мълчи като риба, а води диалог. Като цяло по-скоро добър релийз ще е изглежда. От една страна ми се ще да се продаде добре с надежди за следваща част, от друга се сещам за тройката...

P.S. Ха, имало AI director, дето произволно зареждал сценарии, ако има повече време без нищо да се случва. Все повече ми се качва интереса, дано е изпълнено добре.

The_Doctor46
Мнения: 1725
Цитиране
27 януари 2023
Найт,пусни му едни 30 кинта.Според мен си заслужава,на база това,което видях/четох,но на мен т'ва ми е любимия хорър,та "секи,сам си преценя".
Rostik79
Мнения: 2163
Цитиране
27 януари 2023
nightwarrior написа
От една страна ми се ще да се продаде добре с надежди за следваща част, от друга се сещам за тройката...

Аз изглежда съм от малкото хора, които се изкефиха и на тройката. Даже смятам, че си има някои силни страни, които превъзхождат предните две части в някои отношения. Но и трите игри съм ги изигравал по поне два пъти, любима серия.

The_Doctor46
Мнения: 1725
Цитиране
27 януари 2023
Rostik79 написа
Аз изглежда съм от малкото хора, които се изкефиха и на тройката. Даже смятам, че си има някои силни страни, които превъзхождат предните две части в някои отношения. Но и трите игри съм ги изигравал по поне два пъти, любима серия.
Аз не съм срещал фен на DS1 и DS2 да се е изказал ласкаво за тройката до сега.Ако трябва да съм честен,DS3 не беше баш зле като игра.Същия случай като с Mass Effect Andromeda.Беше ли пълен боклук?В никакъв случай.Ако носеше друго заглавие,а не МЕ,щях да и дам едно 7,5.Боклук ли е като игра част от Мass Effect вселената?Със сигурност Та така и с DS3.Може би сравнението не е напълно точно де,щото DS3 е по-силна като DS игра,отколкото MEA като МЕ игра.
nightwarrior
Мнения: 3950
Цитиране
27 януари 2023
И аз съм я преигравал и тройката, даже не отдавна с приятел в ко-оп. Проблемът и беше не толкова геймплея(макар че се отдалечиха от хоръра за сметка на generic ковър шуутър). Проблемът е, че при нея започнаха микротранзакции сингъл игри, с ненужно фармвне на части(което можеш да замениш с плащане) и т.н.

Не беше лоша игра, но беше отдалечаване и извръщаване на формулата.

<
1
...
577
...
680
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.