Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
580
...
683
>
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
31 януари 2023
Забавя, но и много игри не се кракват изобщо вече. Само по-големи заглавия и то след месеци.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
31 януари 2023
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
31 януари 2023
Да платиш 5торно само за да можеш да изпиратстваш игра - ето това си е pro gamer move
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
31 януари 2023
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
31 януари 2023
Робин Худ на гейминга,само дето няма да е някой от нас. Аз не съм пиратствал от 2004-5 някъде,така или иначе.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
31 януари 2023
А, аз съм, обикновено за по половин-един час колкото от първо лице да видя харесва ли ми играта, как се държи на моя хардуер. Макар че при доста то час е само туториъла. Ама аз съм свикнал с демотата дето ги пускаха навремето, сега като ги няма, пиратстването е решение. Ама няма да седна да чакам игра, ако ми се играе, а не е кракната я вземам, просто риска без да пробвам е по-голям щ.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
31 януари 2023
Ето това е да дадеш 15 бона за PC за да сваляш филми

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
01 февруари 2023
Тая тема "гейминг сетъп" ме вълнува от бая време. Още когато за първи път видях темите show us your gaming setup във форума neogaf: https://www.neogaf.com/threads/show-us-your-gaming-setup-2022-edition.1626789/

И човек започва да се размечтава, да си има едно такова яко кътче, направено изцяло по негов вкус, посветено само на тема игри, без да прави никакви компромиси. Място където да разпуска, където да избяга от всички грижи, изцяло свое си "man cave" място

Гледал съм доста ефектно направени неща, някои са богаташки, други скромни, но все пак уютни. Някакви изчистени и модернестични всекидневни само с най-актуални хай тек джаджи, до мазета или тавански помещения със конзоли от всички епохи и тонове постери, аксесоари, фигурки и какво ли не.

Слава богу аз не си падам толкова по-скъпарските изпълненя, нито имам мерак от сега за започна да колекционирам тепърва неща до които никога не съм имал досег. Имам всичката гейм техника и игри от която имам нужда, ама нямам такова собствено си място, което да стане като храм на гейминга. Живот от квартира на квартира, непрекъснато местене от една тясна стая в друга и цялата техника пръсната на различни места в България... ама като се пенсионирам и имам къща до гората ще реализирам тази мечта

Пробвал съм се няколко пъти в разни форуми да направя тема от типа на тези в neogaf. Всичките пъти ме вземаха на ебавка. Не дай си боже пък да се осмелиш до постнеш първи картинка - решават, че си някакво хлапе което се фука с това какво са му купили мама и тати за коледа. Дори и снимката да е нещо най-обикновенно, нещо като телевизор за 800 лв и PS2-ка Май и хората не обичат да си показват игралните кътчета, най много бюро с някакъв светещ компютър на него.

Конкретно този ютуб канал има и интересни неща, ама не знам защо този келеш който го води ме дразни. А пък на пичагата от това клипче мога да кажа само евала - има си пари, угажда си

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
01 февруари 2023
@vanmx - така е за съжаление. Ако си постнеш сетъпа и ако не е кой знай какво ще те тропът, все едно къде си тръгнал с това трабанче при поршетата. Ако обаче си събирал доста години и си взел нещо яко и си направил як кът - хайде, детото на мама и тати. Аз лично съм от тези дето не си показвам нещата, най много ако взема някоя яка фигурка да я покажа, ама не и цялата си стая . Това клипче ми го пратиха да го видя тоя, може да имаш пари ама да вземеш такава машина за филми е малко като да си купиш астон мартин и да кажеш ми то аз не я карам , нямам книжка.. ама да я имам да седи да седя в нея. Иначе после има продължение на тоя и стаята му за филми е скандална, евала. Отностно лапето от setupe one - да пълно келешче е, доста арогантно се държи и много е отворен. Когато започна с канала си , бях коментирал там нещо и тва нали у му, ала бала, някво такова тропа неуместно - все пак е бургазлийче, живял съм там 5 години. Няколко месеца след заяжданките му беше постнал че ще идва във Варна на изложението в спортна зала (това преди 2 или 3 години някъде беше, май лятото преди ковид истерийте, ама може и по време, забравил съм ) Викам си идеaлно, като съм там ще се оглеждам и ще го видя дали на живо е такъв отворко. Отивам, гледам тогавашните GeForce RTX 20* и след един час опааа кой да видя тоя с един дет го снима. Отивам при него слагам си ръката на рамото му като прегръдка и му викам, аз съм еди си кой дето ми написа еди си как, я да та видя ся на живо такъв отворко ли си. Ест че гледаше тъпо и почна, брат то само за клиповете, не знам си ко , не е истина и някакви такива неща плямпа. Викам ок, ама нали знаеш че един ден ей така ще си изядеш боя и даже няма да разбереш от къде и защо си е врязал тупаника в носа ти
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
01 февруари 2023
Личи си от километри, че е от Бургас, типичното батка поведение. Само като започне да говори на маняк и ти става ясно И аз съм живял 4 години в Бургас и за това време не можах да излекувам културния шок
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
01 февруари 2023
Не мисля, че сравнението е точно за Астън Мартина- тоя пич просто се кефи на хай-тек неща, сам каза, че не е геймър и си гледа филми основно. По-скоро кара Астън Мартина със скоростта на Трабант и се кефи
А водещият е тъпо парче, аз заради него спрях клипа към средата, а и една приятелка ми прати запис от "Това го знам" по БНТ, съсипах се от смях там с незнанието на тези идиоти, цитирам "София и Белград са столици на тези държави. Кои са те? Отговор - БЪЛГАРИЯ И РУМЪНИЯ! Или колко медала има националния отбор по футбол от световно първенство? Оня убеден - НУЛА!" И в пещера да си живял толкова години, пак ще го знаеш това. И коментари под видеото - има и умни деца, защо тия скапаняци дават? Сигурно има- две-три в цяла София.
Това ни чака и по-зле ще става, но пък това ми вдига личното самочувствие, че не съм чак такъв тъпак като тези. "Къде могат да се видят носии? - в Археологическия музей...извинявам се, обърках се, в музея на социализма" Култови отрепки

Линк за пропусналите по-долу, нищо че е лек офтопик.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
01 февруари 2023
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
01 февруари 2023
Като малък и фен на фантастиката (80-те) си представях горе-долу че ще са такива автомобилите в днешно време.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
01 февруари 2023
каквото такова но са пари на вятъра само за филми да тегли.... пак може да си вземе кутия която да свети там и да припадаш от нюанси. То като лежанката му стаята, явно е гледал доста американски филми дето стават и в стаята му лежанка и ляга и прави сутрин някоя др серия, напълно безсмислено.

това изглежда интересно, нещо като супермен. Накрая като видях че в скалата с лазера нарисува човече и си казах: 100 % първия Българин в сървара и ще напише " КУР " ( keep it yourself positiv )

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
01 февруари 2023
Абе всеки е давал пари за глупости, които никога не е използвал. Просто според това колко пари имаш, мащабите са различни. Напълно нормална работа.
<
1
...
580
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.