Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
581
...
686
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
01 февруари 2023
Да, пък и той реално го ползва, просто не достатъчно... ползотворно може би. Не като беклога ми от игри, който си стои и вече ясно съзнавам, че никога няма да изиграя целия, освен ако за 10тина години не спрат да излизат игри.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
01 февруари 2023
Е, то беклога няма как да го оправи човек, а и няма нужда. Но повечето хора са completionists и си поставят някакви цели, малко като в живота- тая мадама трябва да я мина задължително или тази книга трябва да я прочета.
Това са изпълними цели, но невинаги ти носят удоволствие. Примерно аз сто пъти повече се кефя да преигравам любима игра пред това да се мъча с някоя игра, заклеймена като "велика" от някого, само за да я "превъртя". Но един ден ще врътна Уичъра 3 и ще си отдъхна, че "най-великия епос с най-добрите куестове" не е минал покрай мен, ама няма да е скоро, де
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
01 февруари 2023
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
01 февруари 2023
Dandelion написа
Сега да купиш вентилатори за 500 лв за комп за теглене на филми е съвсем друга простотия.

Именно, леко неправилно изхарчени пари, както защо имаш два пада ? За симетрия, че даже и на TV сложил такъв пад да свети само. На няколко пъте спомена, останаха едни пари реших еди си ко... Явно е така и сега само надгражда, но не е както го изкарват мега паралия. Доста е вложил в апартамента, ама като му видите стълбището и се вижда че е панелка от 80 ~ 90 година. Не е като да има апартамент с 60 квадрата хол или да е къща. Затова за мен са зле инвестирани пари в PC само за да свали филм.

п.с - и тея маратонки наредени и с цветоже LGBT + картините с мъжките голи тела... дали не е Дъ Ласт Оф Ъс епизод 3

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
01 февруари 2023
Да вземеш хай енд машина,за да сваляш филми е пълна простотия,независимо дали си Уилям Хенри Гейтс.Не е само леко неправилно изхарчени пари.Имам приятел,който кара Порше Тайкан турбо S.Даде навремето 400К или малко отгоре.Ей това е леко неправилно похарчени пари,щото можеше да вземе нещо по-евтино,но ги има човека.Въпросния от видеото,според мен повече събира.Не е беден разбира се,но не като моя познат.Не живее в Бояна очевидно и дава сума пари за нещо,което няма да ползва баш по предназначение.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
01 февруари 2023
Имам топ гейм машина като компютър, а основно играя на конзолата, така че чак простотия е силно казано.
И аз основно ползвам компа за филми и музика, и мене ме погнете, че не си харча правилно парите
Телефонът също ми е последен модел, а имам три свалени приложения (две работни и фейсбук) и го ползвам за обаждания основно Не съм го взел да го слагам на масата и да се фукам колко съм богат, просто техниката се сменя- старият го ползвах няколко години и почна да му умира батерията.
Идеята ми е, че всеки има право да си харчи парите както пожелае, а щом е за хоби няма как да упрекна човечеца- това го влече, за това дава пари. За "нормалните" хора е лудост, за мен не.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
01 февруари 2023
Само за протокола,топ енд в момента е RTX 4090 и i9 13900k.Не е GTX 1080 Майтапа настрана,за компютри харча понякога пари,които нямам,но за телефон повече от 8 стотака,никога.Даже бих си взел и по-евтин.Т'ва пък за айфон 2500-3000,само ако съм клиент на 4 километър.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
01 февруари 2023
Е, с такава машина ще летим в космоса, няма нужда, говорим за НОРМАЛНА гейм машина на добро ниво. Чакай да видя спекове на моята..i7, 16 GB RAM,RTX 3070..не е лошо като за филми и музика, нали Трябва да си сваля Heroes 3, дано тръгне
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
01 февруари 2023
Знам какво имаше предвид,но аз реших да издребнея,защото топ енд е най-доброто ,което е налично.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
01 февруари 2023
@LethianDream - ако това е вярно за PC направо идвам и те запуквам с клавиатурата ти не та е срам

За телефона зависи, на моята съм вземал Xiaomi 12 pro 256gb , тя също не го ползва за игри, даже много често чува "ама защо си с такъв като не играеш " А то е заради снимките, просто обича да снима неща, главно малкия, а не нали да играе на него. Така че телефона не е само за геминг.Аз лично съм като @The_Doctor46 за телефон пари над 600, 700 лв не давам, даже на моменти си казвам че мога и с такъв за 300 лв.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
01 февруари 2023
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
01 февруари 2023
The_Doctor46 написа
Имам приятел,който кара Порше Тайкан турбо S.Даде навремето 400К или малко отгоре.Ей това е леко неправилно похарчени пари,щото можеше да вземе нещо по-евтино,но ги има човека.

Не съм съгласен, въпрос на стандарт е. Ако си фен на колите (както аз съм например), отделяш повече пари отколкото "нормалните" хора, за които колата е само средство за придвижване. Както вие правите с компютрите (то и аз съм в тая група общо взето). Но и аз бих карал Порше ако имах възможност
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
01 февруари 2023
Доктора каза че един негов фр. си купил за 400к Порше някакво. Аз джакпота от Пауербол да спчеля не бих го купил. Както не бих си купил и некоя мега къща каквито съм виждал в Рубльовка и които просто не са за хора а за някакви крале с цели армии обслужващ персонал. Всичките си пари бих дал за жени и пътешествия по света.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
01 февруари 2023
Любо,повечето хора бихме карали ако имахме възможности. Божо,ако имаш пари за всичко споменато,защо да не си вземеш?
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
01 февруари 2023
Аз пък бих си направил компютър с вентилатори за 500лв за да пиша в hategame на него.
<
1
...
581
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.