Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
605
...
735
>
Charcharo
Мнения: 3527
Цитиране
04 юни 2023
Само демото засега. То много ми хареса. Но сега цъкам Dawn of War Soulstorm в MP и с Ultimate Apocalypse мода и Riftbreaker Into the Dark.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
09 юни 2023
Снощи погледах летния гейм фест и обявиха някои интересни неща.Alan Wake 2 идва на 17 октомври,The Lies of P на 19 септември, а новия Remnant на 25 юли.Имаше и други неща,но тези са,които ме интересуват.Показаха геймплей от Alan Wake ,но само с някаква черна агентка на ФБР.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Charcharo
Мнения: 3527
Цитиране
09 юни 2023
Хора, нова статия :

https://www.sapphirenation.net/why-prototype-is-awesome-and-needs-to-make-a-comeback

За Prototype aко я помните!

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
09 юни 2023
Помня я само с добро, помня също как абюзвах едно-единствено умение
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
09 юни 2023
Един от пропуските ми (многото пропуски, ама то може ли всичко да изиграеш) и през годините все се подсещам за това заглавие. Има ги и двете игри в каталога на Сони, така че поне за конзоладжиите няма да се налага да правят гимнастики, за да я подкарат. Ако я пуснат в някой абонамент, може и да ги пробвам.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
09 юни 2023
Докторе, Lies of P ми е мощен скип, направо ми дойде трейлъра като копи/пейст на Steel Rising, но виж Ремнанта 2 се очертава задължителен, след като продължавам да се смазвам на единицата Излезе и демо на Lies of P, уикенда вероятно ще го пробвам, ако не ме захване магията на Диабло 4...
Алън Уейк 2 е задължителна, както и Alone in The Dark, които ще излязат и двете около края на октомври за Хелоуин
Ударих преди няколко дни хиперкъсото демо на AitD, много свежо ме хвана, стабилен хорър се очертава
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
11 юни 2023
Гледах XBOX game show и имаше доста по-интересни неща от летния фест. Phantom Liberty експанжъна на Cyberpunk идва на 26 септември.Идрис Елба ще е някакъв от главните герои както изглежда.На 6 пък излиза Starfield.Показаха на дълго и широко неща от играта. Доста хъбове,планети,геймплей,възможностите за създаване на героя,класове и тн.но ми бие силно на Fallout.Хората са копирани едно към едно,което е супер зле.Адски грозни анимации.Атмосферата е супер,на места е доста красиво.Готино е,че сам може да си създаваш кораба .Сам го управляваш,биеш се с врази в космоса.Опциите са наистина много,но ми се струва,че се опитва де е твърде много неща едновременно,което рядко е сполучливо.Това на PC не знам как ще върви,гледайки колко ще голяма.От това,което видях съм доста раздвоен.Хем ми хареса,хем не чак толкова Едно е сигурно,ще е огромна и опции бол за почти всичко. Като излезе,ще видим.Обявиха и нов експанжън за куция Fallout 76.Други по-интересни игри-Fable,Hellblade 2 и някаква South of the Midnight.Трейлъра беше интересен поне Forza Motorsport излиза на 10 октомври.Star Wars Outlaws беше обявена също така,но,внимание,прави се от Ubisoft и ще бъде..о,изненада,open world Ще се появи по някое време през 2024.Още доста игрици обявиха,но нищо,което да ме хване.Всичко обявено ще е налично от ден 1 в пас-а,което е супер.Идва и нов,1TB SSD XBOX S на 1 септември.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
12 юни 2023
Гледах видео с 15-те най-значими анонса- три се очертават интересни- Starfield, Fable (не съм я играл оригиналната игра) и Clockwork: Revolutions, всичко друго тотален скип
Charcharo
Мнения: 3527
Цитиране
12 юни 2023
https://www.youtube.com/watch?v=-nMW35hGtBU

https://www.youtube.com/watch?v=-nMW35hGtBU

The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
12 юни 2023
LethianDream написа
Гледах видео с 15-те най-значими анонса- три се очертават интересни- Starfield, Fable (не съм я играл оригиналната игра) и Clockwork: Revolutions, всичко друго тотален скип
Мислех,че си фен на Cyberpunk.За мен това беше най-важния анонс от снощи.Септември доста натоварен изглежда.Phantoms Liberty,Starfield,Lies of P Днес Ubi ще предават тяхното си шоу,но не очаквам нищо от него.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
12 юни 2023
Aaa, Пънка не се коментира, той по дефолт се взима на пре-ордър Четох, че част от феновете беснеят защо е платен експаншъна, не знам дали поляците са казвали някога, че ще е безплатен, няма да се учудя да са лъгали нещо след епичния фейл при лаунча на Киберпънка Убитите сме ги коментирали- те са гилти плежърс, както казва Найта, някакъв нов Принц на Персия 2Д май ще вадят, предполагам и никому нужната Skulls and Bones..
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
12 юни 2023
ЮБИ готвят open-world игра във вселената на Star Wars. От студиото, което прави Дивизиите. Днес се очаква и геймплей да покажат, че този трейлър е само синематици.

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
12 юни 2023
Да, голям е хайпа, но стар уорс никога не ме е радвала като вселена, мощен скип
P.S. Изгледах трейлъра, животинката със странните уши, която ти е сайдкик, изглежда много яка, заради нея може и да се прежаля да я изиграя
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
12 юни 2023
Летиан,те CR Red никога не са пускали експанжъни безплатно,но винаги са им по-евтини,особено с оглед на това,което предлагат.Всичките са по-добри от повечето цели игри.Виж,DLC-тата са им винаги безплатни.Предполагам хората се бъркат.Казаха,че некст джен версията на TW3 ще е безплатна на всички платформи и както казах всички DLC-та,което и изпълниха.Не са лъгали.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Charcharo
Мнения: 3527
Цитиране
12 юни 2023
<
1
...
605
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.