Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
605
...
680
>
Charcharo
Мнения: 3399
Цитиране
04 юни 2023
Само демото засега. То много ми хареса. Но сега цъкам Dawn of War Soulstorm в MP и с Ultimate Apocalypse мода и Riftbreaker Into the Dark.
The_Doctor46
Мнения: 1725
Цитиране
09 юни 2023
Снощи погледах летния гейм фест и обявиха някои интересни неща.Alan Wake 2 идва на 17 октомври,The Lies of P на 19 септември, а новия Remnant на 25 юли.Имаше и други неща,но тези са,които ме интересуват.Показаха геймплей от Alan Wake ,но само с някаква черна агентка на ФБР.
Charcharo
Мнения: 3399
Цитиране
09 юни 2023
Хора, нова статия :

https://www.sapphirenation.net/why-prototype-is-awesome-and-needs-to-make-a-comeback

За Prototype aко я помните!

lyubohar
Мнения: 3010
Цитиране
09 юни 2023
Помня я само с добро, помня също как абюзвах едно-единствено умение
Rostik79
Мнения: 2163
Цитиране
09 юни 2023
Един от пропуските ми (многото пропуски, ама то може ли всичко да изиграеш) и през годините все се подсещам за това заглавие. Има ги и двете игри в каталога на Сони, така че поне за конзоладжиите няма да се налага да правят гимнастики, за да я подкарат. Ако я пуснат в някой абонамент, може и да ги пробвам.
LethianDream
Мнения: 2468
Цитиране
09 юни 2023
Докторе, Lies of P ми е мощен скип, направо ми дойде трейлъра като копи/пейст на Steel Rising, но виж Ремнанта 2 се очертава задължителен, след като продължавам да се смазвам на единицата Излезе и демо на Lies of P, уикенда вероятно ще го пробвам, ако не ме захване магията на Диабло 4...
Алън Уейк 2 е задължителна, както и Alone in The Dark, които ще излязат и двете около края на октомври за Хелоуин
Ударих преди няколко дни хиперкъсото демо на AitD, много свежо ме хвана, стабилен хорър се очертава
The_Doctor46
Мнения: 1725
Цитиране
11 юни 2023
Гледах XBOX game show и имаше доста по-интересни неща от летния фест. Phantom Liberty експанжъна на Cyberpunk идва на 26 септември.Идрис Елба ще е някакъв от главните герои както изглежда.На 6 пък излиза Starfield.Показаха на дълго и широко неща от играта. Доста хъбове,планети,геймплей,възможностите за създаване на героя,класове и тн.но ми бие силно на Fallout.Хората са копирани едно към едно,което е супер зле.Адски грозни анимации.Атмосферата е супер,на места е доста красиво.Готино е,че сам може да си създаваш кораба .Сам го управляваш,биеш се с врази в космоса.Опциите са наистина много,но ми се струва,че се опитва де е твърде много неща едновременно,което рядко е сполучливо.Това на PC не знам как ще върви,гледайки колко ще голяма.От това,което видях съм доста раздвоен.Хем ми хареса,хем не чак толкова Едно е сигурно,ще е огромна и опции бол за почти всичко. Като излезе,ще видим.Обявиха и нов експанжън за куция Fallout 76.Други по-интересни игри-Fable,Hellblade 2 и някаква South of the Midnight.Трейлъра беше интересен поне Forza Motorsport излиза на 10 октомври.Star Wars Outlaws беше обявена също така,но,внимание,прави се от Ubisoft и ще бъде..о,изненада,open world Ще се появи по някое време през 2024.Още доста игрици обявиха,но нищо,което да ме хване.Всичко обявено ще е налично от ден 1 в пас-а,което е супер.Идва и нов,1TB SSD XBOX S на 1 септември.
LethianDream
Мнения: 2468
Цитиране
12 юни 2023
Гледах видео с 15-те най-значими анонса- три се очертават интересни- Starfield, Fable (не съм я играл оригиналната игра) и Clockwork: Revolutions, всичко друго тотален скип
Charcharo
Мнения: 3399
Цитиране
12 юни 2023
https://www.youtube.com/watch?v=-nMW35hGtBU

https://www.youtube.com/watch?v=-nMW35hGtBU

The_Doctor46
Мнения: 1725
Цитиране
12 юни 2023
LethianDream написа
Гледах видео с 15-те най-значими анонса- три се очертават интересни- Starfield, Fable (не съм я играл оригиналната игра) и Clockwork: Revolutions, всичко друго тотален скип
Мислех,че си фен на Cyberpunk.За мен това беше най-важния анонс от снощи.Септември доста натоварен изглежда.Phantoms Liberty,Starfield,Lies of P Днес Ubi ще предават тяхното си шоу,но не очаквам нищо от него.
LethianDream
Мнения: 2468
Цитиране
12 юни 2023
Aaa, Пънка не се коментира, той по дефолт се взима на пре-ордър Четох, че част от феновете беснеят защо е платен експаншъна, не знам дали поляците са казвали някога, че ще е безплатен, няма да се учудя да са лъгали нещо след епичния фейл при лаунча на Киберпънка Убитите сме ги коментирали- те са гилти плежърс, както казва Найта, някакъв нов Принц на Персия 2Д май ще вадят, предполагам и никому нужната Skulls and Bones..
Rostik79
Мнения: 2163
Цитиране
12 юни 2023
ЮБИ готвят open-world игра във вселената на Star Wars. От студиото, което прави Дивизиите. Днес се очаква и геймплей да покажат, че този трейлър е само синематици.

LethianDream
Мнения: 2468
Цитиране
12 юни 2023
Да, голям е хайпа, но стар уорс никога не ме е радвала като вселена, мощен скип
P.S. Изгледах трейлъра, животинката със странните уши, която ти е сайдкик, изглежда много яка, заради нея може и да се прежаля да я изиграя
The_Doctor46
Мнения: 1725
Цитиране
12 юни 2023
Летиан,те CR Red никога не са пускали експанжъни безплатно,но винаги са им по-евтини,особено с оглед на това,което предлагат.Всичките са по-добри от повечето цели игри.Виж,DLC-тата са им винаги безплатни.Предполагам хората се бъркат.Казаха,че некст джен версията на TW3 ще е безплатна на всички платформи и както казах всички DLC-та,което и изпълниха.Не са лъгали.
Charcharo
Мнения: 3399
Цитиране
12 юни 2023
<
1
...
605
...
680
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.