Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
606
...
735
>
vldir
Мнения: 1855
Цитиране
12 юни 2023
Starfield 30fps браво. На пуска 6.09 15-20fps
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
12 юни 2023
Нормално е. Огромна Open World игра. Пък и Bethesda не се славят с добри инженери.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
12 юни 2023
Бетезда претоплят манджата от 10 години поне, Obsidian и те със същата манджа гледат да минат. Лично аз нямам големи очаквания...
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
12 юни 2023

добре, че все още не съм я играл

The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
12 юни 2023
Гледах Ubi Forward,главно заради StarWars Outlaws и съм умерено хайпнат.Respawn се справиха доста добре при пресъздаването на Star Wars вселената,но в играта на Юби нещата са на съвсем различно ниво.Не може да не им се признае.Изглежда невероятно.Все едно си във филма.Геймплея не изглежда зле,малко като в дивизията ми се стори,но те показаха главно експлорейшън и малко битки.Проблема беше,че лагеше даже на анонса ,представям си колко счупена ще бъде на ден едно ако разбира се не я оптимизират.Няма дата,така,че имат време.Пишеше 2024.Аватар също не е зле,поне това,което показаха.Новия AC ще се връща към корените така като гледам.Геймплея и уменията са доста стелт насочени, което на мен ми допада ,ако въобще я пробвам.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
12 юни 2023
От целия Ubi Forward, само за Аватар и Миража съм хайпнат до момента. И двете игри бяха каквото очаквах, но в добрия смисъл. Аватара ще е като Фар Край на Пандора, докато Миража много ми напомня на стила който имаше в Unity, откъм паркур механики, само че с вайба на AC1 и Origins. Outlaws изглежда добре също, макар че аз се надявах на повече на игра като умрялата 1313 преди 10 години. Времето ще покаже дали ще е на нивото на Джедая.

Мисля си, да направя пре-ордър на Миража и на Spider-Man 2 за PS5 в Петък. Останалите по-нататък ще ги видя.

darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
13 юни 2023
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
13 юни 2023
Не знам ако Бетесда и Обсидиан претоплят манджи, какво правят Убисофт? Вероятно пържат вчерашните картофи в ново олио, пардон старо олио. Аватар - копиран едно към едно Фар Край, новият Асасин- копирани едно към едно всички стари Асасини до Ориджинс. Жалка, патетична картинка. Скип енд Боунс няма дори да го коментирам, хората се ебаваха в живото предаване, че това е една отвратителна аудио книга
Явно ще се играе само новия 2Д Принц на ден първи, всичко друго ще го пропусна и ще го чакам някой слънчев ден да влезе в Премиум услугата на Сони (което ще стане).
Капком и те фейлнаха зловещо- представят клип на Прагмата и казват - "А, извинявайте, ама ние сме спрели разработката на тази игра". От какъв зор тогава ни показвате трейлър, уроди мръсни Това е все едно някоя да ти духа и вече надървен да ти каже - "Извинявай, ама нещата между нас няма да се получат" и да си тръгне...
Чакам си с нетърпение Dragon's Dogma 2- първата беше страхотна и съм убеден, че двойката няма да ме разочарова.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
13 юни 2023
Аз съм доволен от показаното - и Star Wars, и Аватар ми харесват. Spider-Man 2 изглежда брутално яко. Can't wait! За тези три игри само виждам едни 300-400 часа Асасина ... не знам. Така и не успях старите игри да ги харесам, повече ме кефи "новата трилогия", въпреки че доста фенове искат точно стария дървен геймплей да се върне. Жалко за Прагмата, наистина.

Впрочем не съм съгласен за израза "претоплена манжда". Повече го виждам като "същия вид манджа, но прясно приготвена". Ако обичаш пържоли, си готвиш нови пържоли. Ако ти харесва концепцията и механиките на игри като Фар Край, Асасин, Соулс и т.н... нормално да искаш пак игри от този тип, нали така? В такъв случай какво му е лошото да ги получиш, но в съвсем нов сетинг и обстановка?

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
13 юни 2023
Аз по-скоро го виждам като: ако има нови, много по-големи и вкусни пържоли, с много по яки подправки, защо да ядеш старите подметки? В случая на Obsidian, например, ми продават механики, куестове и диалози от времето на Fallout 3 под нови, лъскави дрешки. Подозирам, че Bethesda и те това си знаят и това ще си правят до края на света (дано да греша). Само че светът е продължил напред от времето на F3, която е игра 2008 година. За AC не мога да коментирам, така и никога не ги харесах.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
13 юни 2023
Avowed току-що му гледах трейлъра, не прилича особено на игра на Обсидиан, по-скоро клони към някакво подобрено копие на Скайрим, така че явно имаш предвид Outer Worlds Старфилд-а също изглежда доста по-различен от Фолаут, поне визуално, ще видим дали ще има припокриване като куестове, когато играта излезе.
Мисълта ми беше, че Убисофт много по-брутално копират себе си, отколкото тези две студия...
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
13 юни 2023
Rostik79 написа
Впрочем не съм съгласен за израза "претоплена манжда". Повече го виждам като "същия вид манджа, но прясно приготвена". Ако обичаш пържоли, си готвиш нови пържоли. Ако ти харесва концепцията и механиките на игри като Фар Край, Асасин, Соулс и т.н... нормално да искаш пак игри от този тип, нали така? В такъв случай какво му е лошото да ги получиш, но в съвсем нов сетинг и обстановка?

Те това искат, да ти продават едно и също на нова цена Няма развитие, няма новости, всичко оригинално постепенно излиза от рамките на желанията на средностатистическия геймър. Аз нещо ново и невиждано не съм видял от много време в индустрията, нещо от което да ми падне ченето от кеф- може би от първия Dishonored насам, което са вече колко- над 10 години.. това значи, че като цяло Любо е прав

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
13 юни 2023
Признавам, че не съм гледал/чел много за новото отроче на Обсидиан, нито кой знае колко за Starfield, но все пак малко повече. Иначе нямам съмнение, че визуално ще са подновени - то това ще е "претоплянето" в случая
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
13 юни 2023
Дъвкали сме я темата за оригиналност. При големите заглавия, последното оригинално нещо беше Death Stranding и "специалистите" се надпреварваха да се подиграват, че е еконт-симулатор, скука, и не знам си какво.
Трудно е да си иновативен първо, че сме 2023-та и игрите имат вече солидно развитие. Беше лесно 90-те и 2000-те, когато буквално самите игрови жанрове се дефинираха и се въвеждаха напълно нови концепции и механики. Друго, че игрите са и бизнес и е трудно да инвестираш примерно 150 млн долара в проект, в който да вкараш някакви напълно нови концепции. Затова иновациите остават в полето на индитата или евентуално в някое АА заглавие, но там пък точно заради малкия бюджет имат други проблеми.
Юби също имат "нестандартни" игри, ако става въпрос като Grow Home, ама тези игри не виждам да ги обсъждаме из форумите и да им правим преордъри. Отделно, че самите ЮБИ въведоха или развиха цели жанрове игри, но като издадат после втора и трета част и геймърите сме "ами дават претоплена манджа".
В същото време ФРОМ използват буквално един и същ интерфейс, механики и дори едни и същи текстури и звуци в игрите си, но за тях не ревем, че са претоплена манджа. За ФИФА и Кол оф дюти да не говорим.
Още един пример ще дам - GoW 2018 не беше претоплена манджа (макар и чисто като гейм механики да не откриваше топлата вода), но феновете пак ревнаха, че "ми това не е GoW, искаме си стария GoW".
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
13 юни 2023
Като си прав, прав си
<
1
...
606
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.