Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
644
...
735
>
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
25 октомври 2023
vanmx написа
Моя мотор се прецака лятото, ама не посмях да го разхвърлям из гаража. Сега още е при майстора и май съжалявам че не се захванах аз

Да, и аз съм ot hardwarebg котилото, там се мереха пишките

Иначе за мотора - да, снима се, надписва се, но все пак там чаркалаците са големи

Ето две снимки "преди" и "след"
https://photos.app.goo.gl/WC498M6aXdRinfor5
https://photos.app.goo.gl/KoAT9EXnn7YmRW4F6

vanmx
Мнения: 659
Цитиране
25 октомври 2023
Готина Ямаха. Каква е, dragstar 750 ?

Аз имам снимки само от преди

https://i.imgur.com/0x4N26X.jpg

Снимките от ремонта ги очаквам да започнат да ми пристигат тая зима от сервиза, барабар със сметките за ремонта... надавям се да не излезе по-евтино да си купя още един такъв мотор .

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
25 октомври 2023
Dragstar 650, да...Moto Guzzi-то е жестоко също, италиански мотор си е класика

То ямахата я няма вече де, продадох я преди няколко години и оттогава нямам мотор. После се опитах да си я откупя за същите пари, ама пичът се беше оженил на нея и вече му беше сантиментално да се разделя

Железен мотор е буквално и преносно - въздушно охлаждане, кардан, карбуратор...Единствено запалването беше на ток, всичко друго чиста механика

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
26 октомври 2023
Гледам Alan Wake 2 яко десетки. Не ми е баш любимата игра, но доста ми хареса...Щом новата е толкова ъпгрейдната, определено ще я тествам.
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
26 октомври 2023
И на мен ми се иска да я пробвам, ама ще е по-нататък. Тъпото е, че дори на конзоли е само дигитална. Няма да има физическо издание. Като падне малко цената, ще я взема със сигурност. Дотогава, може да видя "демото" като излезе.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
26 октомври 2023
Remedy слаба игра нямат.Първата игра беше супер,сега изглежда са надградили.Другата седмица сигурно ще съм болничен,та ще я пробваме.Аз съм по-хайпнат обаче за римейците на култовите Max Payne 1 и 2. Изглежда ще излязат под едно издание и двете игри.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
27 октомври 2023
The_Doctor46 написа
Remedy слаба игра нямат.Първата игра беше супер,сега изглежда са надградили.Другата седмица сигурно ще съм болничен,та ще я пробваме.Аз съм по-хайпнат обаче за римейците на култовите Max Payne 1 и 2. Изглежда ще излязат под едно издание и двете игри.

Факт. Превъртал съм всички части на Max Payne, Alan Wake 1 и Control. Дори Quantum Break е доста добра. Съвсем забравих и че ще правят римейкове на Max Payne 1 и 2. Според мен, ще избият рибата.

И като заговорихме за римейкове, днес пуснаха кратко видео за MGS3 на UE5. Изглежда невероятно, ако трябва да съм честен. Надявам се действително да е геймплей:

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
27 октомври 2023
Нямам навик да преигравам игри, но се изкефих, че ще има римейкове на Max Payne, защото лапетиите, които не са ги играли навремето, ще се изкефят. Quantum Break май беше so-so приет и само него не съм играл от големите им заглавия.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
27 октомври 2023
Quantum Break има повече позитивни оценки и от медиите ,и от играчите,но да,"най-слабата" игра на Remedy.В стийм оценката е 9,аз също я харесах навремето.Помня как цъкахме Max Payne по гейм клубовете.Беше абсолютна мания.Колко пъти съм ги преигравал и двете.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
logout
Мнения: 369
Цитиране
27 октомври 2023
Гледам едно ревю на Alan Wake 2, чудя се този от ФБР от къде ми е познат, а той бил и лице на Макс Пейн Даже в шоуто прави същата физиономия.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
27 октомври 2023
Това е Сам Лейк.Той навремето даде лицето си за Макс,сега го играе агент на ФБР.Човека е арт директор в Remedy или нещо от сорта.Аз я цъкам в момента.Доста силно начало.Ще видим натам.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
logout
Мнения: 369
Цитиране
27 октомври 2023
И на мен ми хареса по това което гледах в ревютата, но ще чакам да падне цената, нещо имам много в беклога и искам да ги понамаля, даже и Спайдера не съм го взел още защото ако го купя ще ме сърбят ръцете да го започна веднага.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
27 октомври 2023
Много се изкефих на малък детайл в началото.Ако не следваш сляпо Сам,а изследваш света малко наоколо,се намират разни допълнителни неща,текстове.Попадам на някаква тетрадка,а то вали дъжд,в гората си и докато четеш,виждаш как капките падат на тетрадката.Малък детайл,повечето може и да не го забележат,но адски готино.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
27 октомври 2023
Аве нали в Алън Уейк 2 играеш по някое време и с Алън Уейк? Досега от стриймовете, които само за малко поглеждам, за да не си спойлна случайно нещо, само агентката от ФБР виждам!
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
27 октомври 2023
Rostik79 написа
Аве нали в Алън Уейк 2 играеш по някое време и с Алън Уейк? Досега от стриймовете, които само за малко поглеждам, за да не си спойлна случайно нещо, само агентката от ФБР виждам!
Би трябвало да играеш с двамата,да,но аз съм още в началото и за сега съм само с Андерсън(агентката).
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
644
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.