Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
646
...
735
>
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
29 октомври 2023
Аз повече се радвам на тия дето благодарят на разработчиците
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
29 октомври 2023
Да, това е връх наистина, тия са стигнали края на пътя

Aз най-обичам едни Линукс-мисионери, които изглежда обикалят торентите и като намерят коментар с проблеми под Windows и бам! - една стена текст с реклама на Линукс. То са едни обяснения, то е едно кандардисване, сякаш ако не конвертират 10 души днес няма да си вземат заработката

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
31 октомври 2023
От нищото се появила нова игра в света на Толкин: The Lord of the Rings: Return to Moria. Тези дни е излязла за PC, а в началото на декември и за конзоли.
Води се от жанра съврайвъл-крафтинг с произволно генерирани нива, който не ми е от любимите, но ми стана любопитно това заглавие. Второ е за годината от света на Властелина след Gollum, което май се оказа провал.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
31 октомври 2023
Май пак е бесен провал, гледах ревю в IGN с оценка 4/10. Явно не е годината на Властелина тази и на игрите от света му
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
31 октомври 2023
Gollum има средна оценка от потребителите 1.2 от 10 и 34 от 100 средно от гейминг медиите.Това ще да е някакъв пълен майтап игра.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
31 октомври 2023
Графиката на Голъм беше умопомрачителна, ала PS2 поколението. След епичния фейл излезе извинение от разработчиците, което се оказа по-късно, че е писано от ChatGPT

Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
31 октомври 2023
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
31 октомври 2023
Завърших Alan Wake 2 и определено е много здрава игра,но според мен не е за всеки.История,атмосфера,звук,актьорска игра и особено режисура ,са топ.Графиката е ОК,не е нещо кой знае какво,но си върши работата.Определено ми хареса да играя повече с Андерсън,не с Алън,може би заради пъзелите.Много ми беше забавно да намирам решенията.Хич не ми харесаха противниците обаче.Бяха сложени просто така.Можеше да си ги избягваш без всякакъв проблем.Просто си притичваш покрай тях.Сложени тук,там,просто за "цвят",а аз играх на хард.Само на три, четири места трябва да се биеш,главно с босове.За какво са ти всички тези оръжия,ъпгрейди,нямам представа.Това адски убива хоръра.Шефчетата бяха супер лесни на най-висока трудност.Друго,което не ми хареса е постоянното влизане и излизане от mind place-a,но това е бял кахър.Една 9 със сигурност заслужава според скромното ми мнение.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
01 ноември 2023
The_Doctor46 написа
Завърших Alan Wake 2 и определено е много здрава игра,но според мен не е за всеки..

За кого, например не е, докторе? От видяното и описаното досега ми се струва, че за мен ще е суперзаглавие.

The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
01 ноември 2023
Rostik79 написа
За кого, например не е, докторе? От видяното и описаното досега ми се струва, че за мен ще е суперзаглавие.
За хора очакващи повече екшън.За хора,които не си падат по психологически хоръри.За хора,които не обичат пъзели и такива,които не обичат да гледат дълги кът сцени.Малко по-специфична е,но и първата беше.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
01 ноември 2023
Еми явно за който очаква стабилен и смислен combat, доколкото разбрах е сложен за цвят
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
01 ноември 2023
Е то и в първата игра механиката на битки беше минималистична - осветяваш с фенерче, после стреляш. Отвреме навреме хвърляш осветяващи бомбички. Не съм имал очаквания, че и тук ще е различно и няма нищо лошо в това. Както доктора казва, това не е Дуум. Лично на мен ще ми дойде много добре след Цайбъра, където си е пуцаница и след Спиндерманчето, където е тупалка.

Впрочем установих какво облекчение е в Спайдерменчето като го играх непосредствено след Цайбъра, че не се налага да преджобваш всяко тяло и да оглеждаш всяко помещение шкаф по шкаф, чекмедже по чекмедже за почти ненужни предмети, а после да стоиш по 5 минути в инвентара, да оглеждаш какви оръжия и парцалки си гепил, да се чудиш да ъпгрейдваш ли, да продаваш ли, за скрап ли или да го запазиш. После се препълваш и след всяка втора престрелка ходиш да продаваш. Т.е. яко е по принцип, но по някое време става досадно като навъртиш определени часове. В Спайдъра няма инвентарна система, а май и в Алън Уейк няма. Поне в предната нямаше, освен да избираш измежду 4-5 оръжия.

The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
01 ноември 2023
lyubohar написа
Еми явно за който очаква стабилен и смислен combat, доколкото разбрах е сложен за цвят
Да,геймплея е слабата страна на играта.Десетките са малко странни,въпреки,че това е психо-хорър и едва ли се очаква геймплея да е супер.Рос,инвентар има и в Alan Wake,но едва ли ще ти се наложи много да се занимаваш с него.Въроса е,че в първата имаше повече комбат,тук почти няма.Ако държиш да се биеш,има тук там,но може просто да избягаш.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
01 ноември 2023
Мен точно това ме кефи на макс- да си променяш инвентара, да си ъпгрейдваш оръжията- с това са ме спечелвали игри като Киберпънкa, Дестини, Outriders, Дивизиите, Ghost Recon...
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
01 ноември 2023
И аз обичам да се занимавам с инвентар.Да намирам нови неща и тн,макар че в Phantom Liberty не се занимавах много,защото играх сейв точно преди последната мисия и бях екипиран само с легендарни неща.В експанжъна не намерих нещо,което да е по-добро от моите.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
646
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.