Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
647
...
735
>
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
01 ноември 2023
И аз се кефя като падат много предмети и да си билдваш героя, но в случая на Цайбъра са вкарали лутър-шутър елемент без играта да е лутър-шутър. И хем падат множество оръжия, хем оставам с усещането, че всички те са просто разновидности на 3-4 вида пушкала. В Бордърлендс имаш пак купища оръжия, но и много голямо разнообразие от ефекти и поведение на предметите.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
01 ноември 2023
The_Doctor46 написа
И аз обичам да се занимавам с инвентар.Да намирам нови неща и тн,макар че в Phantom Liberty не се занимавах много,защото играх сейв точно преди последната мисия и бях екипиран само с легендарни неща.В експанжъна не намерих нещо,което да е по-добро от моите.

Същото и при мен, беше тотална досада и всичко разграждах (освен уникалните) за ъпгрейди на оръжията, които си ползвах общо взето от основната игра. Дрехите директно ги разграждах също. Inventory мениджмънтът беше скука и нямаше особен смисъл в експанжъна.

Честно казано трябва да призная, че след като приключих играта преди около 2 седмици, не съм се сещал нито веднъж за нея, а и вече ми се губят някакви неща.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
01 ноември 2023
Не знам и аз, почвам тотално да се чудя за тройката за Игра на годината. Пънка е супер във версия 2.0, но нещо не ме кефи експанжъна, много холивудски екшън ми идва, в Балдурс гейт пък секс сцените са адски зле, иначе играта е тупалка и има страхотно поле за преиграване. Накрая май Диабло 4 ще сложа да ми е мирна главата за Игра на годината
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
01 ноември 2023
Много ясно - без добри секс сцени, за какво да играем изобщо?
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
01 ноември 2023
Бе ти се ебаваш, ама Киберпънка извади секс сцените на друго ниво, страхотни са като изпълнение
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
01 ноември 2023
Познай в коя друга игра на CDPR също има супер секс сцени
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
01 ноември 2023
Гуент?
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
01 ноември 2023
За мен тройката:

Spider-Man 2
Jedi Survivor
CB 2077 Phantom Liberty

Като последното е малко чийт, защото е само експанжън. Това, че е променена скил системата за мен не я прави различна игра.

Обаче не знам Alan Wake и Смърфовете на Пандора как ще се класират. Не съм играл и новия Асасин, но за него отсега ми се струва, че няма да ми е в предни позиции.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
01 ноември 2023
Аз пак едва събирам достатъчно игри от тая година за класация

1. BG3
2. Resident Evil 4 Remake
3. Phantom Liberty

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
01 ноември 2023
Рано е още за тройките, в началото на декември ще обявя специална тема, като този път наградите смятам да са много нови игри, за да ви е интересно да участвате и да спечелите Казвам нови, а не добри, вероятно сред наградите ще са новото Call of Duty и новия Асасин
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
01 ноември 2023
LethianDream написа
Не знам и аз, почвам тотално да се чудя за тройката за Игра на годината. Пънка е супер във версия 2.0, но нещо не ме кефи експанжъна, много холивудски екшън ми идва, в Балдурс гейт пък секс сцените са адски зле, иначе играта е тупалка и има страхотно поле за преиграване. Накрая май Диабло 4 ще сложа да ми е мирна главата за Игра на годината
Експанжъна е страхотен според мен,но всеки с вкуса си.Любо вече те е питал за секс сцените,а аз ще питам-познай още кой тип игри имат огромно поле за преиграване? Иначе не знам защо хората се фиксират толкова върху секс сцените.Аз навремето бях член на BioWare оригиналните форуми,които станаха после Bioware Social Network,та там в секцията за Мас Ефекта какви дискусии,караници,чак се кълнеха по тоя повод.WTF? На мен хич не ми пука има ли секс сцени или не.Ако са направени както тябва съм ОК,просто приятна добавака,но по принцип хич не ми дреме.Геймплей/история,персонажи,графика,в този ред са важните неща за мен.Колкото до топа,както Летиан каза,още е рано.Аз се колебая за първото и трето място все още.До декември трябва да го избистря.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
02 ноември 2023
И аз преди не обръщах внимание на секс-сцените, но в Киберпънка толкова добре бяха направени, че след него веднага ми бодат очите безумията в Балдурс гейт примерно. Определено при мен се заплетоха нещата с класацията, ще се опитам да превъзмогна гняста си от екшън интрото на Phantom Liberty и да го мина, да видим ще се промени ли нещо, всяка игра в моя топ три си има трески за дялане и страхотни моменти, а даже още не съм играл Спиндермана и Аватар, един приятел пък скъса от похвали Jagged Alliance 3, била мастърпийс...
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
03 ноември 2023
В Епик има Anno 1800 безплатен уикенд.
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
03 ноември 2023
RE4 и DLC то Separate Ways за мен са номер едно. Сега си купих ремaстър на Bayonetta & Vanquish, 4k демек 1440 p, и много се кефя как се чекне оная яка мадама, препоръчвам ви да си го купите, вече такива игри не правят щото вече нямат въображение и са постоянно надрусани тия които правят сегашните игри, некакви извратеняци. Всъщност вече само ремастъри и римейкиве се правятот години.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
03 ноември 2023
Божо, хем се оплакваш, че само ремастъри правят и в същото време си ги купуваш, че и нас агитираш да купуваме
<
1
...
647
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.