Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
650
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
16 ноември 2023
Чистия грис съдържа около 360 калории на 100 грама,от които 70 са въглехидрати.Не е точно "бърз" въглехидрат,но не е и "бавен".Повечето хора обаче го правят сладък,със захар или сладко,добавят масло и други неща,та т'ва е калорийна бомба.Не прекалявайте,деца,ако искате да сте във форма. Млякото с ориз от друга страна,е доста по-нискокалоричен десерт,а ако не слагате захар и млякото е обезмаслено,си е направо фитнес ниво манджа.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
16 ноември 2023
Да прекалявам ли? Грисът ми беше сред най-отвратителните храни в детската градина.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
16 ноември 2023
Аз там намразих пилешки кожи, бутчета и т.н. Сега не мога да ги ям и пари да ми дават, само пилешко филенце не отказвам
Понеже се присетих на клипчета от коя игра се съсипахме от смях с Велувиан на срещата, да питам някой дали я е играл и на коя игра му прилича Чудя се дали ще ми влезе в класацията за GOTY, графика, геймплей, всичко е топ

darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
17 ноември 2023
коджимата от тази ли се е вдъхновил
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
17 ноември 2023
Погледах снощи стабилно BG3 в Туич и се убедих за пореден път,че turn-based игрите не са моето нещо.Последно съм играл Divinity за около 6-7 часа и от тогава,никоя.Сега покрай хвалбите реших поне да видя за какво иде реч,но едва ли някога ще играя turn-based.Даже задрямах за 5-10 минути.Не се шегувам,но може и да е,защото последните дни ставам в 6, обикновено ставам към 7:20 Сигурен съм,че играта е страхотна,но не е за мен.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
17 ноември 2023
Точно в момента играя с монк,афро-американско пиче, в BG3 и разпилявам два левъла по-силни герои с голи юмруци и КИ енергия.
Абсолютен мастърпийс- и като битки, и като геймплей, и като сюжет, и като ОГРОМНО ПОЛЕ за преиграване (с различно парти, различни герои, различни решения и т.н.). Знаете, че само секс-сцените вътре не са ми сред любимите, но като дойдеш в BG3 от Пънка, това си е нормално.

Игра на годината, Докторе, само мога да те съжалявам, че не ти идват присърце такъв тип игри

Понеже скоро коментирахме Dragon's Dogma, че не е в Плюса, вече ще бъде - от 21 ноември я търсете в библиотеката на Екстра и Премиум абонатите, който не я е играл

hyper
Мнения: 657
Цитиране
17 ноември 2023
Не знам дали видяхте, но физическо издание идва - алелуя https://box.baldursgate3.game/

И аз от месец и нещо тежко съм закрастил, а походови игри и аз не харесвам, може и да е PTSD от JRPG-тата. Предполагам затова и навремето съм изпуснал Original Sin-овете - предвид колко време прекарвам на компютъра последното, което искам да правя, е да чета текст в игри, а неща като Pillars of Eternity с техните километрични текстове, без озвучение и със статични герои докато играта бива reading simulator, ми действаха като на доктора, предполагам затова не съм ги отразил. Тук всичкия войс актинг, разклонения в куестовете (ТОВА е ролева игра, не на бетесда пръдните с fake choices) и комбинацията от умения и позициониране ми смачкват главата от идеи въпреки походовостта си.

А през 2014-а само защото е real-time комбат и 3rd person цъках Dragon Age Inquisition, мислейки, че е като Origins, а то някаква зверска линейна тояга. Тази същата година можех да се пусна на Original Sin 1 и да бъда щастлив, но не ми е било писано. Сега въпросното го изтеглих на немощното ми лаптопче и върви прекрасно и си е доста стабилно заглавие все още. Инсталирах на настолния и Pathfinder WotR, че казват, че е единствената толкова дълбока колкото BG3, така че съм в РПГ рай в момента.

P.S. Евала за тая статия от колега на Charcharo
https://gnd-tech.com/2017/07/which-rpgs-have-the-most-role-playing/

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
17 ноември 2023
Съгласен съм с Charcharo - Disco Elysium, Planescape: Torment, Fallout NV - всички са велики игри в моята книга. Не знам какво имаш предвид под "дълбока" - дали като геймплей или като история, но за мен и Диското и Planescape са едно ниво на BG3 като история. Но и в двете има много четене.
hyper
Мнения: 657
Цитиране
17 ноември 2023
Ако не специфицирам "дълбока", обикновено говоря генерално, да. Иначе тази година пробвах за трети път Planescape-a, просто не ми се чете толкова, колкото и като й видя скрийншотове да ме кефи. А по ирония точно снощи отворих playthrough в тубата на Disco Elysium, цъканх на 10 места и като видях, че всичко е разговори, макар и озвучени (евала), просто не мога да се накарам. Трябва ми тръпка чрез геймплей, да се боря/бия за нещо чрез местене, замахване, скачане и т.н., заради което Fallout NV ми е много любима също.
P.S. Срам ме е да кажа от колко години планирам да изиграя Mass Effect-ите...
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
17 ноември 2023
hyper написа
Ако не специфицирам "дълбока", обикновено говоря генерално, да. Иначе тази година пробвах за трети път Planescape-a, просто не ми се чете толкова, колкото и като й видя скрийншотове да ме кефи. А по ирония точно снощи отворих playthrough в тубата на Disco Elysium, цъканх на 10 места и като видях, че всичко е разговори, макар и озвучени (евала), просто не мога да се накарам. Трябва ми тръпка чрез геймплей, да се боря/бия за нещо чрез местене, замахване, скачане и т.н., заради което Fallout NV ми е много любима също.
P.S. Срам ме е да кажа от колко години планирам да изиграя Mass Effect-ите...
Аз съм същия.Трябва ми малко повече екшън.Т'ва за пореден път ми става супер смешно как са се наредили всички и NPC-та ,и врази,чакат си реда да отнесат шамарите.Като някакъв театър.Всичко се случва толкова бавно.Просто аз не мога да играя подобни игри.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
hyper
Мнения: 657
Цитиране
17 ноември 2023
Ако говориш за походовите игри, може би трябва да пробваш реално ДнД, идеята е, че симулира премислено действие като е на ходове. Но не е за сметка на реалността - примерно ако някой герой е бърз, има 2 удара, аз с Lae'zel (една от героините в БГ3) докарах и до 4 действия на ход, което ако спреш "забавеното време", ще изглежда като истински бой, но те разбирам, малко е шахматна работа.
Виж, ако говори за врази, които са те наобиколили, но ПАК си чакат реда тип Assassin's Creed, тогава вече аз се смея с пълно гърло
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
17 ноември 2023
Интересно, никога не бих си представил походова битка като "чакат си реда за шамарите", а по-скоро като пауза докато тактикът зад клавиатурата измисли какво да прави. Никога не съм правил асоциация с театър, а играя много такива игри. За мен героите не "чакат", а просто ти си кукловодът, точно както в шаха.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
17 ноември 2023
Абе баш си чакат шамарите.Точно това са си turn based игрите.Ти биеш шамар,два,три,там колкото пъти имаш право,вразите стоят и чинно си взимат щетите.После те на свой ред "шият" шамари,а ти и партито седите и поемате.Нямам против тактическо прекъсване или поне забавяне на времето за някакъв момент,но не чак така.За това и не играя тези игрици,които обективно са добри,просто не са за мен.Цъкам сега две metroidvania-Ori и Afterimage.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
20 ноември 2023
Поиграх уикенда стабилно Gotham Knights и съм приятно изненадан, очаквах тотален леш и кал на базата на ревютата в нета.
Оказа се, че играта е супер, вдъхновена в голяма степен от класики като Arkham Asylum и Arkham City.
С Батгърл играя- има си комбота, умения, които са интересни. Историята си е обичайния комикс, но доста добре разказана, с интересните по-мрачни нишки на DC вселената. Не знам защо беше така грубо нахейтена тази игра, при положение, че всичко е на добро ниво. Не е някакъв шедьовър, но щом целия уикенд ме държа и ми беше интересна, значи си заслужава. Много добро разнообразие от противници, интересни мисии, в които са включени всички герои от Батман историите - Харли, Луциъс Фокс, Клеймен, Талия Ал'Гул и много други. Перфектно озвучена Харли Куин, както и повечето други герои.. а Пингвина, разбира се.. е не кой да е, а нашето момче Адам Дженсън Няма отърване от този юнак, в Старфилд, а сега и тук
Браво, препоръчвам!
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
20 ноември 2023
Прилична е Gotham Knights. Не е нещо уау, но спокойно мисля, че е за 7/10. Бойната система си беше тегава в началото, защото дори и най-обикновените лошковци падат бавно. Но като се ъпгрейднеш е доста фън. Единствено навигацията през града е малко тромава. С грапъла е ок, но с мотора и Knighthood движенията, си е малко скука да се движиш.

@Lethian, за да е по-интересна играта в single player, гледай често да сменяш и да ъпгрейдваш и 4-те героя. Batgirl и Red Hood бяха най-счупени.

<
1
...
650
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.