Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
651
...
735
>
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
20 ноември 2023
При мен пък сякаш е обратното, в началото ми беше супер лесна на Нормална трудност, но след 10тина часа почват разни тегавини, въпреки че перфектно съм развил геройчето и оръжията му. Има една мисия с Харли Куин, където два мини-боса те мелят, докато едни бомби гърмят на рандъм около теб и трябва мануално да ги дезактивираш. Вчера се помъчих около час там и се отказах, днес ще го мина след работа
Не мога да играя с различни герои в дадено плейтру, не мога да се пречупя. А и Батгърл е супер, кефи ме като умения и скорост с тонфата. Като я врътна, ще пробвам и с някой от другите герои.
Като придвижване, да ти кажа честно, мен повече ме кефи от Спайдърмен-с грапъла е супер, с Батгърл придобиваш в един момент и глайдинг умение и си е кеф да се качиш максимално високо и да литнеш като прилеп. С мотора също ми е яко, ако беше кола, нямаше да се кефя толкова
Спокойно 7.5-8/10 бих й дал.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
20 ноември 2023
Аз навъртях уикенда часове на Tiny Tina's Wonderland. Играта кефи стабилно - може би повече, отколкото се надявах, което ме радва. Добър дизайн на оръжията, а разнообразието им, както и на магиите е истинско, нямаш усещането, че всичко е рескин на предното пушкало с някои подобрени показатели както в доста от другите лутър-шутъри. Всяко оръжие е малко или много уникално. При магиите (еквивалент на бомбите) даже още повече. Някои правят черна дупка, която нанася щети или призоваваш дракончета на помощ, или някаква друга гад, която да не прави щети, но враговете почват да я гонят, или ти правят временна аура.... Доста време ползвах една, която създаваше нещо като леден метеорит. Всякакви простотии В комбинация със специалните умения, които в тази игра могат да са до четири на герой (за разлика от БЛ1/БЛ2, където имаш само едно) става пълна лудница по време на битките.
Интересна иновация е Overworld-a, което е нещо като бордовата дъска на играта D&D, по която да щъкаш, докато стигнеш следващата зона.
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
20 ноември 2023
LethianDream написа
При мен пък сякаш е обратното, в началото ми беше супер лесна на Нормална трудност, но след 10тина часа почват разни тегавини, въпреки че перфектно съм развил геройчето и оръжията му. Има една мисия с Харли Куин, където два мини-боса те мелят, докато едни бомби гърмят на рандъм около теб и трябва мануално да ги дезактивираш. Вчера се помъчих около час там и се отказах, днес ще го мина след работа
Не мога да играя с различни герои в дадено плейтру, не мога да се пречупя. А и Батгърл е супер, кефи ме като умения и скорост с тонфата. Като я врътна, ще пробвам и с някой от другите герои.
Като придвижване, да ти кажа честно, мен повече ме кефи от Спайдърмен-с грапъла е супер, с Батгърл придобиваш в един момент и глайдинг умение и си е кеф да се качиш максимално високо и да литнеш като прилеп. С мотора също ми е яко, ако беше кола, нямаше да се кефя толкова
Спокойно 7.5-8/10 бих й дал.

Да, тази мисия беше лудост. Аз я минах с Batgirl и яко спамих единия спешъл където помпаш атаката на един враг, за масивен damage. Не помня дали умрях на нея, ама със сигурност като я минах бях близо до смъртта.

The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
20 ноември 2023
Пичове,какви трудни босове в супергеройски игри?При това на нормална трудност. Трябва повече соулси,метроидвании и тн. игри да цъкате. Аз вчера взех за 30 кинта Evil West ,че имаше намаление,но няма да я цъкам сега,защото още не съм си завършил Ori.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
20 ноември 2023
Не всички сме болни мозъци като теб и Лудничаря

Ще кажеш как е Evil West, и аз съм му хвърлил око

hyper
Мнения: 657
Цитиране
21 ноември 2023
Начи специално за Любо и онзи разговор как "7 е средна оценка" - IGN не стига, че тази година оцениха няколко игри с 4-5 - буквално и днес това получи 5/10:

ами имаме и - drumroll please - 2/10 ревю

Така че, Любо, ти избираш the blue pill or the red pill of scores. I rest my case.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
21 ноември 2023
Тая двойка нищо не значи, написана от някакъв помияр в най-купения сайт за видео-игри, в стийм ревютата са 50/50, демек mixed, което не е 2/10
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
21 ноември 2023
А Наруто и Drumroll за колко са иначе (ако не е платена оценка)?
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
21 ноември 2023
Дръмрола май не е игра За Наруто, предполагам, че ще хареса на феновете, тя си е нишова игра. Не бих седнал като Чарчаро да гледам ПОДБРАНИ серии с общо времетраене 50 часа, смятай колко са общо всичките- сигурно един живот няма да ми стигне
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
21 ноември 2023
А, да, колко съм зле - то е за Flashback 2 ревю, която даже ми е в уишлиста.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
21 ноември 2023
Гейм събитието на годината е излизането на трейлъра на GTA 6 декември месец.
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
21 ноември 2023
Meh...same shit, different game. Да обявят нов Midnight Club, Bully 2, ново IP, или да възродят Agent, щe съм развълнуван. Но поредната GTA, не мерси.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
21 ноември 2023
И аз не съм фен на ГТА франчайза, но наистина е събитие на годината. Тази игра има огромен отпечатък в геймърския свят и отделно чисто като поп-културен феномен.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
21 ноември 2023
Аз също не смятам,че трйлъра на GTA ще е някакво събитие.Никога не съм бил фен на поредицата и никога не съм разбирал хайпа покрай нея.Нито има някакъв читав геймплей,нито история,само глупости тип homies,maafaka и тн.Това,че се опитва да иронизира поп културата не ме грее много.Има готин свят,не може да се отрече,че се стараят в това отношение.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
21 ноември 2023
Рокстар са си майстори по изграждане на отворен свят, спор няма. Но GTA е една и съща, изсмукана от пръстите формула, с малки промени. Престъпник, в голям модерен град, който осмива американската действителност и култура.

Дори и по-ранните GTA игри като Vice City и San Andreas бяха с по-оригинален сетинг. Всичко сега е заради GTA Online и парите които прави това на Take-Two. Жалко.

<
1
...
651
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.