Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
683
...
686
>
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
09 април 2024
Това изглежда кефещо. Веднага се сетих за чудесната Mad Max, в която боят беше подобен, да не кажа, че изглежда даже малко по-добре от този тийзър - отново раздаване на юмруци, суплеси, разбиване на глави в околната среда и отвреме навреме отнасяш някой с двуцевката.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
09 април 2024
Игрица в която няма смисъл много, а да влезеш да разпуснеш малко с правосъдие
dzhiny
Мнения: 57
Цитиране
10 април 2024
Doc. ти на коя трудност врътна Принца? Аз на тая Kiana свалих на easy, понеже малко батисах и не ми се преиграваше 45 пъти... иначе на втората играя "Warrior" и си е доволно зор.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 1777
Цитиране
10 април 2024
dzhiny написа
Doc. ти на коя трудност врътна Принца? Аз на тая Kiana свалих на easy, понеже малко батисах и не ми се преиграваше 45 пъти... иначе на втората играя "Warrior" и си е доволно зор.
Аз винаги играя на последна трудност.В принца няма лош шеф.Чак се зачудих.Много добре направени всичките.Въобще,цялата игра е страхотна.Юби най-накрая направиха нещо читаво.
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
10 април 2024
Странно, метроидвания с нива на трудност...Не се среща често Нямам търпение и аз, но чакам малко да ми отлежи Grime, че скоро доигравах DLC-та и малко се наситих...
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
10 април 2024
Гледах Къртача да я стриймва и точно коментира, че издателите се опитват да "отворят" този поджанр на метроидваниите и да го направят по-достъпен и популярен. Та вероятно и оттам степени на трудност.
dzhiny
Мнения: 57
Цитиране
10 април 2024
The_Doctor46 написа
Аз винаги играя на последна трудност.В принца няма лош шеф.Чак се зачудих.Много добре направени всичките.Въобще,цялата игра е страхотна.Юби най-накрая направиха нещо читаво.

Апфффф, как на последна !? Сега се почуствах много лейм няма да свалям повече от втората... Ами до сега нямаше кой знае какво да ме озори ама тая Kiana горската вещица доста фази и 'чалъми' има... А и то с прогреса играта ти отключва нови умения, който някак трябва да прилагаш в битките за да ги минеш, абе комплексна игра определено и наистина си е големичка и карта и спотове и т.н. едва на 40% съм и вече ми се струва огромна, а смятай натам...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 57
Цитиране
10 април 2024
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 1777
Цитиране
10 април 2024
dzhiny написа
The_Doctor46 написа
Аз винаги играя на последна трудност.В принца няма лош шеф.Чак се зачудих.Много добре направени всичките.Въобще,цялата игра е страхотна.Юби най-накрая направиха нещо читаво.

Апфффф, как на последна !? Сега се почуствах много лейм няма да свалям повече от втората... Ами до сега нямаше кой знае какво да ме озори ама тая Kiana горската вещица доста фази и 'чалъми' има... А и то с прогреса играта ти отключва нови умения, който някак трябва да прилагаш в битките за да ги минеш, абе комплексна игра определено и наистина си е големичка и карта и спотове и т.н. едва на 40% съм и вече ми се струва огромна, а смятай натам...
Аз съм си малко фен на предизвикателствата.Преди години с Ninaj Gaiden сериите,после соулс-подобните и някак не ми е интересно ако не ме мачкат поне тук там. Иначе да,картата е голяма,но повечето хубави метроидвания игри са така.В принца има супер тегави платформени секции.Малко са прекалили в това отношение,но всичко друго е на ниво.
hyper
Мнения: 653
Цитиране
12 април 2024
Това е всичко, което трябва да знаете за бафтите, момчета.

https://i.imgur.com/SMXFUJK.png

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
13 април 2024
Да, супер новина е! Огромен респект и уважуха за нашия човек!
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
13 април 2024
Този прилича на някой от героите от играта
Браво иначе.
LethianDream
Мнения: 2526
Цитиране
15 април 2024
Абсолютна недоспала отрепка! Музиката си е типичната епика за фентъзи, нищо изненадващо или велико, даже бих казал, че музиката е най-малко за Игра на годината. Всичко останало обаче е изключително пипнато.
Браво на нашия, разбира се! Това си е сериозно отличие.
lyubohar
Мнения: 3065
Цитиране
23 април 2024
Някой чака ли Manor Lords и Frostpunk 2?
LethianDream
Мнения: 2526
Цитиране
23 април 2024
Не! Чакай поне да им видя трейлърите..
Лордовете изглеждат мега зле, а Пънк 2 ще се пробва на ден първи в Геймпаса
<
1
...
683
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.