Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
684
...
686
>
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
23 април 2024
Ем сити-билдър е, не знам какво си очаквал, но е най-wishlist-натата игра в Steam в момента. Изглежда си супер като за такава игра, естествено при зуум става по-грозно, но то с всяка подобна игра е така. Природата изглежда уникално за мен.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
24 април 2024
Почнаха да излизат ревютата на Stellar Blade и като чета, към края играта ставала сеч ала Соулс заглавие.
Хем ми се иска да я пробвам заради света, хем ако е трудна тип Соулс игра, ще ми скъса нервите
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
24 април 2024
Stellar Blade типична японщина. Някви момичеца размахват огромни мечове.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
24 април 2024
Аз я следях още от първия тийзър,когато обявиха,че ще е за PS,XBOX и PC,но после явно Сони са се намесили,та стана ексклузив.Гадове
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
24 април 2024
LethianDream написа
Почнаха да излизат ревютата на Stellar Blade и като чета, към края играта ставала сеч ала Соулс заглавие.
Хем ми се иска да я пробвам заради света, хем ако е трудна тип Соулс игра, ще ми скъса нервите

Можеш да си свалиш демото от PS Store. Става, но не ме грабна особено.

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
25 април 2024
Към феновете на походовите да питам коя от двете бихте препоръчали:
- Wasteland 3
- Mutant Year Zero: Road to Heaven

Отдавна не съм играл този жанр (даже май никога не съм изигравал цяла игра) и искам да поиграя такова нещо. Специално тези двете съм набелязал, защото са сай-фай като имам сякаш леки симпатии към тази с животните-мутанти - изглежда малко по изчанчена и шантава, а и изглежда с малко по-хубава графика.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
25 април 2024
Мутанта е велик, но на моменти става доста труден, ако ти харесва XCOМ, директно се хвърляй на нея.
Основната идея е там да изчистиш със стелт максимално много врагове преди да се "разкриеш", защото често те са много повече от твоите геройчета и доста силни, дори на нормална трудност.
Велико е да пречукваш лошите с геройче полупатица-получовек
Wasteland съм играл само втората част и нещо не можа да ме зариби.
logout
Мнения: 340
Цитиране
25 април 2024
Rostik79 написа
Отдавна не съм играл този жанр (даже май никога не съм изигравал цяла игра) и искам да поиграя такова нещо. Специално тези двете съм набелязал, защото са сай-фай като имам сякаш леки симпатии към тази с животните-мутанти - изглежда малко по изчанчена и шантава, а и изглежда с малко по-хубава графика.

И дете стават, Мутанта е сравнително кратка и бързо ще я минеш, като схванеш правилната тактика в началото, без много да те натоварва. Wasteland е доста по-трудна и има повече разнообразие за различно развитие на уменията, ако 2-ката ти е харесала и тази ще ти допадне.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
25 април 2024
Съгласен съм с Летиан, и мен не ме грабна W3 нещо, макар на хартия да е моето. А Мутанта определено е трудничка игра, особено ако искаш да събираш всичко. На мен ми беше ОК, но аз играя много такъв тип игри.
dzhiny
Мнения: 59
Цитиране
25 април 2024
И аз наскоро разцъках W3. Играта не е лоша, но наистина трябва да се вложиш в нея доста и да отделиш време, защото си има content, та не я продължих... Иначе съм се чудил за Мутанта на няколко пъти и все чета коментари как stealth-a бил зле и т.н. и се отказвам, но може би ще я пробвам.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 59
Цитиране
26 април 2024
Тва Monster Hunter: World, някой игра ли го (на PC)? Зарибявка ли е?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
26 април 2024
dzhiny написа
Тва Monster Hunter: World, някой игра ли го (на PC)? Зарибявка ли е?
Играл ли си някога подобен тип игри?Ако да и ти харесват,тази е една от най-добрите.Ако не,няма причина и тази да ти хареса.
dzhiny
Мнения: 59
Цитиране
26 април 2024
Не съм... като цяло играта ми изглежда много добре (визуално и от към геймплей), но дали не е много repetitive не знам...

Друг въпрос, за човек който не е играл никога Assasin-ите, от кой бихте препоръчали да се започне? Сигурно 1

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
26 април 2024
dzhiny написа
Друг въпрос, за човек който не е играл никога Assasin-ите, от кой бихте препоръчали да се започне? Сигурно 1

Хубав въпрос. Най-подходящо би било ако започнеш от първата, обаче тя е много repetetive и може лесно да те откаже. Аз бих гледал Story recap + още някакви обяснения за първата и бих скочил директно на втората. Иначе и първата си има чар, но просто има неприятен пълнеж от главна до главна мисия (а те не са лоши).

dzhiny
Мнения: 59
Цитиране
26 април 2024
BloodDagger написа
Хубав въпрос. Най-подходящо би било ако започнеш от първата, обаче тя е много repetetive и може лесно да те откаже. Аз бих гледал Story recap + още някакви обяснения за първата и бих скочил директно на втората. Иначе и първата си има чар, но просто има неприятен пълнеж от главна до главна мисия (а те не са лоши).

Да, разбирам. Идеята е, че изиграя ли една, вероятно ще се наситя и не вярвам да продължа чак всичките подред, за тва може би търся най-добрата, но да, няма да хвана историята и нишката въобще по този начин...

Док, чакаме ли 16ти Май с трепет?

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
684
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.