Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
704
...
720
>
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
03 септември 2024
Мисля,че е тази,да.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
03 септември 2024
Много ми харесват босовете в Metroid Dread. Мисля, че са идеалната комбинация от трудно, но честно. За човек с някакъв опит в souls игри, се свалят с до 3-4 опита повечето. На 7-8-10 опита вече стигаш до безгрешност.

Това за мен е оптималното, макар че хората в нета се оплакват, че били ужасно трудни. Може би конкретно на мен ми пасват толкова добре. За по-опитните соулс играчи сигурно ще са сравнително лесни.

Сега съм ей на тоя хубавец:

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
03 септември 2024
LethianDream написа
Иначе за трудност, май най-трудните евър (които са и буквално невъзможни) са тези от детството ни с жетоните, имаше една, на която не помня името, при която финалния бос заема целия екран, а ти си някаква плюнка И няма как да се превърти без поне 30 жетона

И Kонтрата и доста други, които играехме Терминатора, на дискетите си бяха баая трудни. Дори ги срещам в някой съвременни класации за най-трудни, а там няма save, ауто save, чекпоийнт и прочие. Баба като минеше да бутне масата и размърда дискетата и айде почвай от начало. Два-три часа игра и пестене на животите навятъра

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
03 септември 2024
Аз не знам физически как е възможно пък да се минат игри от сорта на Aero Fighter на аркадите навремето. То по едно време целият екран става в снаряди и всеки допир те убива, нямаш healthbar. Единствено можеш да пускаш бомби, които за маклко прочистват екрана, но след няколко секунди пак става същото. Най-много да съм минавал първото ниво.
Наскоро за ПС5 си взех Knights of the round или нещо такова - пак класика от 80-те/90-те на аркадите. Ами изиграх я за около час, но там можеш да си пускаш колкото кредита искаш "безплатно" и сигурно поне 30 кредита си пуснах, за да я мина.
darkblue
Мнения: 1913
Цитиране
03 септември 2024

ToxicClassic
Мнения: 17
Цитиране
03 септември 2024
На тази гнусна помия чак и настолна игра тръгнали да пускат.
И реално кой, ама наистина КОЙ според вас би си направил труда да играе това нещо????????

Редит къковете и хамериканските консуматори вероятно масово са се точели на този анаунс, неспирайки да превъзхвалят колко невероятен и иновативен е бил този мазен, посредствен кеш граб на полските евреи от CDPR.

“Happiness is not something readymade, it comes from your own actions.” - Dalai Lama
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
03 септември 2024
Охоооо, глиста се завърна. Малко си далече от 2013, а?
darkblue
Мнения: 1913
Цитиране
03 септември 2024
Mitko6000 написа
Охоооо, глиста се завърна. Малко си далече от 2013, а?

2013..... Той след 5 клас е спрял да се развива умствено.

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
04 септември 2024
Уелкъм бек на Токсик с хейта по най-яката игра, излизала последните години и направила GTA за смях
Хубаво е, като те гледаме как играеш жалката GTA, докато ние енджойваме Пънка !
Чакаш ли новата GTA помийка догодина?
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
04 септември 2024
К'во уелкъм бек,тъпотиите му са едни и същи още от PC Mania.На мен лично не ми липсват.Игнорирате и толкова.
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
04 септември 2024

Bloodborne емулация.

ToxicClassic
Мнения: 17
Цитиране
04 септември 2024
LethianDream Абе колега ти въобще чуваш ли се какви ги говориш? Във коя вселена Cyberpunk 2077 бива смятана за най-яката игра, направила GTA за смях? Къде, кога и как?
“Happiness is not something readymade, it comes from your own actions.” - Dalai Lama
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
04 септември 2024
Най-яка не знам дали е Пънка, ама че GTA е тотален смях спрямо нея- ФАКТ!
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
04 септември 2024
ToxicClassic написа
LethianDream Абе колега ти въобще чуваш ли се какви ги говориш? Във коя вселена Cyberpunk 2077 бива смятана за най-яката игра, направила GTA за смях? Къде, кога и как?

GTA е same shit, different game от 2001 насам. Ама това на теб не ти пречи. Иди да издухаш твоите богове от Рокстар. Много сперма са събрали, имаш да наваксваш с пиенето й.

ToxicClassic
Мнения: 17
Цитиране
04 септември 2024
Ще се абстрахирам от провеждане на спорове и дебати защото ми се повдига кръвното... Та въпросът ми беше следния: Каква е реалната полза от настолна Cyberpunk игра? Що за човекоподобия биха се събрали да седнат и играят на това нещо? Вие бихте ли?

Отговорът е повече от ясен.

“Happiness is not something readymade, it comes from your own actions.” - Dalai Lama
<
1
...
704
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.