Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
703
...
720
>
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
27 август 2024
За Калистото гледах наскоро интервю точно на това дето спомена Rostik. В интервюто казва, че много съжалявал, че не отстоявал повече позицията си. Реално играта трябвало да излезе февруари или март. Но Krafton(разпространителя) бил станал public на борсата. Не разбирам достатъчно от икономика, но онзи обяснява, че Krafton искали да отбележат печалба за shareholder-ите още в настоящата фискална година. Което щяло да е ок, но е Корея(откъдето са разпространителите) фискалната също била до декември. Затова и изтеглили играта за декември. В следствие на това били орязани няколко бос битки(вероятно затова един и същи боснго биеш няколко пъти), противници(затова може би втората част от играта се усеща по-монотонна, реално правиш едно и също с едни и същи противници), дори нива май каза че са рязали. Дефакто понеже искали бърза печалба, доста се наложило да скопят играта.

Колко е вярно гадаем, но с оглед това дето е вътре в играта, има някаква логика. Лошото е че всички работили по играта са се изнесли. Тоест едва ли ще има продължение(или нещо повече), защото въпреки проблемите си, вселената на играта ми беше сравнително интересна.

Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
30 август 2024
https://www.rockpapershotgun.com/baldurs-gate-3-publishing-director-says-almost-all-games-should-cost-more-at-a-base-level-because-they-cost-so-much-to-make

Аз съм съгласен с него.

bojosan
Мнения: 1279
Цитиране
30 август 2024
nightwarrior написа
В следствие на това били орязани няколко бос битки(вероятно затова един и същи боснго биеш няколко пъти), противници(затова може би втората част от играта се усеща по-монотонна, реално правиш едно и също с едни и същи противници), дори нива май каза че са рязали.
Да, босбитките беха яки, и ако наистина са отрязали нива и босове то тогава много жалко, наистина кофти работа.
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
02 септември 2024
Games from Croatia sale:

https://store.steampowered.com/sale/GamesfromCroatia

vldir
Мнения: 1845
Цитиране
02 септември 2024
Enotria: The Last Song
https://youtu.be/neIyeDwybIU?si=mOVsI2_TMfNTtq7V
Изглежда класическа соулс формула.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
03 септември 2024
Е как... как ще изкарат нещо по различно от соулс формула.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
03 септември 2024
Не знам, вече всичко е соулс формула, нормално е нещо като е много успешно, да се копира здраво като схема.
Лошо няма, за Енотриа бях чел, че използва като основа някаква италианска народна приказка, по-добре това отколкото скачащи китайски маймуни.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
03 септември 2024
Същия 'уй ама в друга опаковка...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
03 септември 2024
Поне не подскача тоя хуй с тояга
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
03 септември 2024
"Хуя" с тояга беше добра игра поне,това като го гледам,изглежда страшна дървения.Всеки разработчик вече се упражнява в жанра,но както казах,много малко са успешните копия.Играйте ФРОМ и това е.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
03 септември 2024
Не ща, мерси, играйте си вие FROM и се самозаблуждавайте, че това са най-трудните игри.

Аз на Darkest Dungeon се мъча от години и на двете съм им стигал максимум до средата след над 200-300 часа игра на всяка.

На втората част от 5 боса съм свалил два, като при победата над втория (видеото долу) щях да умра от кеф буквално

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
03 септември 2024
Човек,кой е казал,че са най-трудните игри?Играл съм по-трудни.Не разбра ли,че ги играем,защото са страхотни игри и ни харесват.Да,има предизвикателство,не са обикновени РПГ-та,но не това е основното.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
03 септември 2024
Да бре, аз нищо лошо не казвам, и аз почвам да хващам тази тръпка, нали затова сложих тоя бос, като го убиеш, идва брутален прилив на енергия, че си се справил с трудна и доста сложна задача Предизвикателството е важно! Иначе за трудност, май най-трудните евър (които са и буквално невъзможни) са тези от детството ни с жетоните, имаше една, на която не помня името, при която финалния бос заема целия екран, а ти си някаква плюнка И няма как да се превърти без поне 30 жетона
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
03 септември 2024
Да,а също така имаше една meat ball или нещо подобно.Сега не мога да си спомня името.Супер трудна беше.Режимите в игрите,които имат permadeath също.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
03 септември 2024
Тази ли? Изглежда като ад за игра
<
1
...
703
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.