Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
706
...
720
>
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
05 септември 2024
Не е само от PC Mania,беше години и тук,но накрая Псето му сложи БАН,а Псето по принцип е много либерален.Всякакви тролове е имало,но никой не е "ял баницата".Може да си представиш за какво говорим.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
05 септември 2024
Тролът е толкова трол, колкото останалите позволяват.
Мен лично токсика не ме дразни и не виждам причина да се връзвам на написаното от него, защото очевидно е с цел да провокира.
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
05 септември 2024
Да не говорим, че догодина излиза GTA 6. СЛОЧАЕНОС? НЕ МИСЛА!

Иначе, Токсика малко се е кротнал. На млади години, беше доста по-дразнещ. В PC Mania в периода 2011-2014, коментарите ставаха леш. Като дойде тук, беше малко по-малко.

Сега е просто като гнойна пъпка на гъз. Ако не друго, Токсика е 1000 пъти по-умен от Играчкин, поне.

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
05 септември 2024
В случая е доста прав за бордовата игра, едва ли дори и аз бих си я купил, но винаги ми e кеф да му вляза с неговите реплики И мен с годините троловете не ме напрягат, все пак самият аз си станах постепенно тролче
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
05 септември 2024
Кротнал се е,защото вече всеки му научи простотиите,но гледам пак му отговаряте. Иначе,да,много по-читав трол от играча,но въпреки това е слаб трол.На добрия трол не му личи,че троли,или поне в началото.На токсик винаги му е личало от самолет.Неслучайно Псето му казваше,че тук е имало доста по-добри тролове,подготвени и да се постарае повече Като се заговорихме,преди време имаше един потребител sauron,който си беше нормален и по едно време се "повреди" нещо, и почна да троли здраво,а скоро след това изчезна.
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
05 септември 2024
The_Doctor46 написа
Кротнал се е,защото вече всеки му научи простотиите,но гледам пак му отговаряте. Иначе,да,много по-читав трол от играча,но въпреки това е слаб трол.На добрия трол не му личи,че троли,или поне в началото.На токсик винаги му е личало от самолет.Неслучайно Псето му казваше,че тук е имало доста по-добри тролове,подготвени и да се постарае повече Като се заговорихме,преди време имаше един потребител sauron,който си беше нормален и по едно време се "повреди" нещо, и почна да троли здраво,а скоро след това изчезна.

Да, помним го Sauron. Споровете с него бяха предимно PC vs Конзоли.

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
08 септември 2024
Що стана вчера, измъчихме се без форум цял ден

Ей, дайте да направим един Дискорд за всеки случай. Пък и да не се ползва и да измества форума...

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
08 септември 2024
Два дни в действителност.Поне за мен не работеше и в петък.
BossOfGermany
Мнения: 397
Цитиране
08 септември 2024
И в Петък беше така. Днес сутринта писах на Псето и ми беше споменал, че е имало някакъв проблем със скрипта на сайта. За щастие вече е оправен .

Имаме си Discord, но няма активност - https://discord.gg/eQSyKsjr

Друго си е когато си постваме във форума, все пак така поддържаме духа на HateGame жив

dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
08 септември 2024
Да, аз не казвам да не се ползва форума, ама ако примерно нещо се срине и се направи нов форум, поне да има от къде да разбера, защото така или иначе нямам контакт на никой.

Докторе, почнах Remnant 2 и съм доста приятно изненадан за момента, въпреки че не съм фен на пуцалки и съм си отиграл като дете. Усещам, че по ще ми допадне от маймуната, някак и света и npc-тата, не ми е толкова праволинейно или не знам и аз.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
08 септември 2024
И двата Remnant-a са добри.Имам доста часове и на двете,особено на първата.Co-op също е забавно.
dzhiny
Мнения: 230
Цитиране
10 септември 2024
Добре, аз до колкото разбирам идеята на Dragon's Dogma-та е много сходна с Monster Hunter - да трепеш по-големи и по-големи чудовища?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
10 септември 2024
Ми не съвсем. Повечето големи чудовища ги срещал случайно в света. Понякога някое е част от мисия. Отделно има разни ачийвмънти и сайд мисии, като например в първата още в началото ти дава да убиеш три циклопа. Ама то има и такива да убиеш един колко призрака, Еди колко прилепа и т.н.

На Monster hunter основното е ловенето на чудовища, та да направиш екипировка, та да ловиш чудовища, та да направиш екипировка...

Във втората Догма пример и ако не се бъркам с изключение на туториълната битка можеш да избягваш битките с големите чудовища чак до ендгейма(няма да изпълниш някои сайдкуестове, ама технически е възможно).

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
10 септември 2024
Прегледах какви заглавия се очакват за 2025-та и ми се струва, че не се задава нищо "бомбастично", т.е. нищо което да ми се струва "скрит хит" или нещо, за което да се говори и играе после години наред.
Открояват се следните заглавия като имам интерес само към 4-5 от тях.

Atomfall
The First Berserker - Khazan
Death Stranding 2 (това ми е най-чакано заглавие)
Marvel 1943: Rise of Hydra
South of Midnight
DOOM: The Dark Ages
Civilization 7
Fable
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
Mafia: The Old Country
Kingdom Come: Deliverance II
Anno 117: Pax Romana

Има и други заглавия, де. Уж GTA6 се чака, но май не е обявено официално. Ако наистина излезе, то ще е събитието за годината. Също и нова Дивизия се чака.

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
10 септември 2024
Толкова и си гледал, поне 5-6 страхотни заглавия изпусна, които чакам с нетърпение. Ето ги и тях:

Lost Records: Bloom and Rage
Avowed
Borderlands 4
Citizen Sleeper 2
Expedition 33
Judas
Pragmata

Вероятно пропускам и още много други интересни неща.

Скуката е пълна през 2025, ще си изиграем всички неизиграни игри от беклога, нали?

<
1
...
706
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.