Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
707
...
720
>
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
10 септември 2024
Ще има и други предполагам,които нямат дати,но Mafia и Borderlands 4 са за мен доста чакани.GTA6 ще е поредната бълвоч,както всяка една преди нея. Никога не съм разбирал хайпа покрай тази игра и няма да го разбера.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
10 септември 2024
Borderlands 4 забравих, да. Тя ми влиза веднага в списъка. Pragmata също я следя от първия трейлър, отпреди 3-4 години, но нямам надежда да излезе 2025-та.
Judas се чака и това. Може би 2025-та ще е една идея по-интересна от 2024-та.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
10 септември 2024
Има доста нови IP-та, което може би е за добро. Ще видим, аз съм оптимист за развитието на индустрията. Сигурно ще има и много приятни изненади, които не сме споменали и ще излязат изведнъж, примерно има слухове за нов Dishonored от Arcane Lyon.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
10 септември 2024
LethianDream написа
Има доста нови IP-та, което може би е за добро. Ще видим, аз съм оптимист за развитието на индустрията. Сигурно ще има и много приятни изненади, които не сме споменали и ще излязат изведнъж, примерно има слухове за нов Dishonored от Arcane Lyon.
И аз чух,но не правят ли Blade игра в момента?
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
10 септември 2024
Аз пък намирам хайпа около GTA за много по-смислен. Рокстар издават игри достатъчно рядко, за да се трупа хайп. Освен това знаем, че ще е изпипана до съвършество и ще има прилична история и добри диалози.

От Бордърлендс какво да се хайпвам, тя последната излезе преди няма и година. Следващата ще е абсолютно същото - същата графика, същите битки, сходна история, нищо кой знае какво ново не може да се очаква, че чак да се хайпваме. Не, че не я харесвам, но нищо за хайп не виждам - игра на конвейр като много други.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
10 септември 2024
И на мен ми прави впечатление, че няма много продължения - поне не виждам да има ново кол оф дюти, батълфийлд, текени, стрийт файътъри и МК. Е, без ФИФА 2026 едва ли ще се размине , но от баш най-големите франчайзи почти нищо ново няма и може би е за добре.
Има нужда от малко свежест.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
10 септември 2024
Е, страшни диалози има GTA,няма що.Света на играта винаги е изпипан.Рокстар са майстори в това,но всичко останало е талаш.Нито има някакъв геймплей,нито историята ми е била интересна в някоя от GTA игрите,а свободата да обикаляш безцелно и да цъкаш тенис примерно, ми е интересна за 2 часа и толкова.Това,че излиза през X брой години,не я прави по-малко на конвейер от другите.Бордърлендс може да излиза често,но поне има супер забавен геймплей.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
10 септември 2024
Геймплеят е въпрос на вкус, на мен ми харесват и двата - по различни причини. Няма "достоен" геймплей за хайп и "недостоен". Някои не се хайпват и на соулс игрите, на които ние се празним. Изглежда на достатъчно много хора им допада геймплеят на GTA.

Диалозите на всички Рокстар игри са на изключително високо ниво. Дотолкова, доколкото можеш да имаш добри диалози с брат от гетото, италианска мутра и някакво хилбили. Но дори и с тази уговорка са много добри и с чувство за хумор и самоирония.

Мисля, че играта отнася незаслужен косвен хейт заради масата хора, които я играят и специално тук заради igra4a и разни подобни екземпляри. Не е нещо невероятно, но лично аз се забавлявам на такива игри и ще си я мина веднъж с кеф. Бордърлендс го чакам повече "по задължение". Ако го разредят малко ще се хайпвам повече.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
10 септември 2024
ГТА и аз не я разбирам, почвал съм я няколко пъти 5-цата и всеки път след няколко часа рязко губя интерес и нямам грам желание да се връщам в този свят. То юбисофтските светове казват, че са скучни, но са ми 100 пъти по-интересни от това да се правя на пишман-гангстерче.

Но това, че не ни кефи, няма как да отрече факта, че играта вече 10+ години се играе от голям брой хора, постоянно е сред 10-те най-играни игри и всяко издание предизвиква някакъв фурор. Те затова Рокстар не издават нова версия, защото виждат как паричките си капят в джобовете им.

Към 6-цата не мога да кажа, че имам съвсем нулев интерес. Най-малкото за обща култура ще следя за какво става дума, ще погледам стриймчета като излезе и евентуално след някоя друга година, може да я пробвам да я играя, ако изпадне безплатна или за 20 лева макс

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
10 септември 2024
Не знам,аз не се кефя на подобен тип диалози.Няма лошо да има всякакъв вид,но тук на всеки две думи има псувни и жаргонни глупости.Това е цяла една игра.Мисля,че от всички GTA игри,успях да завърша само последната.Като видях трейлъра на новата...Колкото за геймплея,ами за мен е зле.Нито е компетентен TPS да кажеш.Рокстар са зле в правенето на готин геймплей.RDR2 беше готина игрица,история,персонажи,диалози,свят,но геймплея си беше баш дърво,както почти всичко на Рокстар.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
10 септември 2024
Е ти явно под "геймплей" имаш предвид combat-а. В РДР2 беше доста по-добре от GTA, според мен, вероятно следващата ще е още по-добре. Но някак си за такъв тип игра, която се движи в голяма степен от историята и света, би било странно да имаме битки тип God of War или Tsushima - с някакви комбота, ъпгрейди и т.н. Ясно е, че ще е със стрелби, а стрелбите в third person винаги са си малко дървенки. Не мисля, че примерно в Мафията са по-добре.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
10 септември 2024
Да,трябваше да кажа комбата,моя грешка.Говорейки за Рокстар,аз съм много по-хайпнат за Макс Пейн римейка,а това ми е и най-любимата игра излязла под шапката им.Тя е на Remedy обаче.Не знам римейка кой го прави,но предполагам,че са си те,не Рокстар.
Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
10 септември 2024
В интерес на истината има доста игри-шутъри от трето лице с доста по яко направена механика на стрелбата от ГТА и именно Макс Пейн 3 (че и старите) са едни от тях. Just Cause също беше някак си по-голям купон да пуцаш, за The Division да не говорим, че даже и Контрол, но там оръжията са все пак сай-фай и е по-различно. Изкушавам се и Dead Space да сложа, но и там оръжията са съвсем друг тип.
За Мафията съм съгласен, че шутинга беше дърво, даже и в римейка.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
10 септември 2024
Пропусна Gears of War.Ковър шутът,но доста добре направено.Да не отварям дума за Мас Ефект 3 мултиплейър-а,че и сингъла,но там е много по-забавано,защото имаш и магийки,и тн.Дори да използваш само оръжия обаче,е доста добре,по-добре от доста FPS.
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
10 септември 2024
Макс Пейн 2 е най-великата за мен, не знам дали е под шапката на Рокстар, може и да не е, мисля, че там за първи път можеше да играеш в TPS с двама герои-поправете ме ако бъркам (Пейн и Мона СЕкс), абсолютен шедьовър!

GTA децата я играят на макс, толкова ми беше скучна историята в GTA V, че издържах около половин час и щях да се стрелям в главата, добре, че се удържах. Но си направих геройче в онлайна и изпаднах в потрес и ужас- там всичките ми дружки бяха от 50 левъл нагоре и нямаше смисъл сам да си играя и да обирам бакалии Безумно слаб геймплей, същия като RDR 2- полудях като видях мега дребния мерник, направен за хора с малки пишки и голям диоптър

<
1
...
707
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.