Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
708
...
720
>
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
10 септември 2024
LethianDream написа
Макс Пейн 2 е най-великата за мен, не знам дали е под шапката на Рокстар, може и да не е, мисля, че там за първи път можеше да играеш с двама герои-поправете ме ако бъркам (Пейн и Мона СЕкс), абсолютен шедьовър!
Всички Макс Пейн игри са под шапката на Рокстар,но 1 и 2 са разработени от Remedy,а Рокстар е само издател,докато тройката е разработена, и публикувана от Рокстар.Аз ги обичам и трите,дори и последната.Двойката е култ,да.Дано римейка да е успешен и да направят и на втората част.
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
10 септември 2024
Макс Пейн 3 се материализира, защото тогава Remedy искаха да правят нови IP-та, от които се материализираха Alan Wake и Quantum Break, както и Control, години след това.

Оставяйки това настрана, 3-ката е добра. Да, механиките и RAGE енджина си личат от километри, но играта е качествено направена. 2-ката и мен ми е любима, както на Летиан. Може би и от носталгия, защото нея играх първо, 1-2 години след като излезе.

Римейка и аз го чакам. Дано си струва.

За GTA 5 и 6, мнението ми е 1 към 1 с Ростик. GTA 5 съм я почвал много пъти и просто не мога да я издържа дълго. 6-цата имам интерес към нея, главно защото ще е във Vice City, а GTA Vice City ми е една от най-любимите игри, от онова време.

RDR2, не бих я сравнявал с GTA, в добрия смисъл на думата.

tenga
Мнения: 59
Цитиране
10 септември 2024
GTA 5 я превъртях на PS3 за 2 дена без да спя. Толкова много се бях хайпнал, купих я и я започнах през деня около 10 часа, следобяд викнах един авер който и той е голям фен на играта и буквално играхме цяла нощ без да спираме, сутринта към 6 заспахме по диваните за по 2-3 часа и като се събудихме отново продължихме до другата сутрин. Беше ни толкова яко и буквално бяхме загубили представа за ден и нощ. Помня че изядохме няколко пици и изпихме няколко стека безалкохолно. Ехх, тези години отминаха, беше далечната 2013, тъкмо бях студент. Сега същият тоя авер е обещал, че за премиерата на GTA 6 ще си купи Playstation и играта на Pre-order и ще повторим този маратон отново вече на дърти години
tenga
Мнения: 59
Цитиране
10 септември 2024
Преди година-две си я купих на PS5 и няколко пъти се пробвах да я играя, обаче не ме грабваше така както в началото. Дали защото веднъж съм я играл или просто вече бях на друг акъл. Играл съм може би 2-3 часа и така и стои все още в кутията.
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
10 септември 2024
Минах GTA V и забравих за какво беше играта. Не съм достатъчно млад за тези игри вече, нз.
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
10 септември 2024

1400лв за дигитална. Ако искаш диск се бръкваш още 250.
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
10 септември 2024
Не, мерси! Ще си остана с дебелата 5-ца, която вече ми служи почти 2 години. Не стига, че още правят игри за PS4, ами и за PS5 Pro ламтят, след като едва са изцедили нещо от нормалната.

Още повече, 5-цата си я купих за 1400 лв. + 3 игри, във времето когато още бяха дефицит. Да не говорим, че имаше стойка в кутията.

Абсолютно безмислен ъпгрейд, според мен. Че и 2 бона за диск + вертикална стойка. Насраха се.

vldir
Мнения: 1845
Цитиране
10 септември 2024
В грешка съм с цената не 1400, а 1600 без диск.
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
10 септември 2024
vldir написа
В грешка съм с цената не 1400, а 1600 без диск.

Супер, значи към 250 лева дисково устройство, плюс още към 55 лева за стойка - 1905 лева. Значи пак толкова, без игрите. Близо 2 палки за конзола, която дори не минава за среден ъпгрейд.

И може би повече, ако си остане без диск, защото игрите от PS Store нито могат да се препродават, нито могат да се връщат, след като са изтеглени.

Толкова е трагично, че чак ми е смешно.

Като стигнем до PS6 след време, ще е изцяло дигитална и всички ще са се примирили, ако това недоразумение се продаде добре.

EDIT: Това ми напомни за това видео:

Sony сраха на главите на Microsoft през 2013, а сега те самите правят същите тъпотии. Oh, the irony.

vldir
Мнения: 1845
Цитиране
10 септември 2024
За ps5 обещаваха 4к/60fps но се оказа 4к/30 и 1080/60
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
10 септември 2024
Не знам дали са обещавали действително, или по-скоро всички "надеждни източници" го раздуваха, но 4К/60 за 2 бона дали си струва? Не мисля.
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
10 септември 2024
PS4 Pro-то 2018-та си го купих за няма и 700 лева. Чисто ново и с игра. Съвсем са се забравили, това е само преди 6 години...
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
10 септември 2024
Mitko6000 написа
Не знам дали са обещавали действително, или по-скоро всички "надеждни източници" го раздуваха, но 4К/60 за 2 бона дали си струва? Не мисля.

Те какво са обещавали и какво могат да доставят е друга тема. Аз си умрях от смях като представяха обикновената 5ца и обещаваха 8к игри с по 120 кадъра. Реално първото го няма, второто са колко 10тина игри можещи да вървят така. Тия рекламни представяния не ги гледай. Като излезе и почнат бенчмарковете тогава ще ги видим какво могат.

Аз в момента не разбирам това за кой е. Ако искаш да играеш Сони игри, вземаш си една 5ца(обикновена или слим) и тва е, това ако малко успее да вдигне резолюцията... честно казано поне за мен е все тая. А пък за ъпгрей от 5 към про... трябва да съм болен фен че да скоча на тия пари.

Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
10 септември 2024
Според мен, това е начин на Сони да проверят до каква степен може да им се размине да махнат физическите игри и да вдигнат цените. Ако се върнем в началото на това поколение, първо започнаха с изцяло дигитална конзола, като опция, после въведоха сменяемо дисково устройство. Сега, имаме изцяло дигитална конзола, където дисковото устройство е допълнителна опция, срещу допълнително заплащане. PS6, като нищо да е изцяло дигитална и да почнат да разправят как дисковите устройства карали игрите да зареждат по-бавно.

Това си е конзола за най-върлите фенове и боготворители на Сони. Което значи, че за добро или лошо, ще се продаде добре. Тогава да му мислим.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
11 септември 2024
Mitko6000 написа
Това си е конзола за най-върлите фенове и боготворители на Сони. Което значи, че за добро или лошо, ще се продаде добре. Тогава да му мислим.

Не мисля, че най-върлите фенове и боготворители на Сони и същевременно да могат да си позволят покупката са чак такъв процент, че да вържат сметките на Сони. Покрай коледните празници традиционно ще има бум на покупки обаче.
Но може да намалят производството на ПС5/Слим и да остане само Про-то по магазините, което няма да ме учуди като знаем какви негодници са от Сони.

Разликата между Пс4 и ПС4 про беше 200 лева, тук е 600 лева (за версиите без диск и даже май повече за версиите с диск). Даже инфлацията да вземем предвид, пак е много голяма разлика.

А най-голямата греда е, че даже и с ПС5 Про пак много от сегашните игри няма да имат разлика, защото никой не ги пачва. Отвреме навреме, например ми се доиграва Mad Max или Batman Arkham City, или WatchDogs 1/2 обаче те си кретат все така на 30 кадъра и познай ... на ПС5 Про пак ще са 30 кадъра.

<
1
...
708
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.