Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
710
...
720
>
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
11 септември 2024
Charcharo написа
Не е лош PS5 Proto. Но трябваше да е по-евтин. И да е със Диск Драйва винаги.

То това му е главния кусур. Цената, за това което получаваш, е безумна.

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
11 септември 2024
Чар, то това им е мечтата- всички игри да са дигитални, ти искаш диск драйв, радвай се, че го има още. Ако не в шестицата, в седмицата ще бъде приключено с дисковете завинаги - "ама те се цапат, забиват, старо поколение, оптиката е проблем", от сто реки вода ще донесат, за да го махнат И ще са 'прави". Бокса ми няма диск, ръгнал съм Гейм пас и не се занимавам Това е бъдещето, колкото и да се струва ужасно на OLX феновете... Вървим с пълна сила към изцяло дигитални игри и абонаменти.. и това не е от вчера.
tenga
Мнения: 59
Цитиране
11 септември 2024
Като сме на темата за дигитални игри и диск версии, според вас удачно ли е да се направи 1 тема за Продажба на игри за Playstation\Xbox? Аз лично винаги като купувам или продавам игра в ОЛХ съм на тръни, дали няма да бъда измамен. Тук поне ще се чувствам една идея по-спокоен като знам че продавам или купувам играта от съфорумник.
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
11 септември 2024
Може и да е добра идея. Пък и тук може да е по-лесно да намираме или продаваме определени игри, които не винаги се намират в OLX.
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
11 септември 2024
Моята мечта е да са дигитални.... но и да имат частичен или пълен Source Code Access
Това е пълно решение над проблемите за ownership и art longevity. 100 процентово.

Но ако не може това нека поне за конзолата да има Blu Ray

Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
11 септември 2024
Дигитални, само ако не са вързани с дигитален лиценз за акаунт и няма 1000 проверки, изискващи интернет за да тръгне.

Единствените такива игри, засега, са от тракерите.

The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
11 септември 2024
Аз съм "дигитален" от години,нямам blu ray дори.Имам стотици игри,а в същност нямам нищо реално.Физическите ми копия още седят гордо по рафтовете.Имам и такива,които не изискват нито интернет,нито някоя платформа.Просто инсталираш и играеш.Игри от едни други времена.
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
11 септември 2024
То и аз нямам Disk Drive.

Иначе гледам все още орязано Zen 2 ядро... кофти. Сегашните PS5 са на нивото на Ryzen 5 3600. Това ще е с няколко процента по-добро. Едва едва.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
11 септември 2024
Дигиталните са вързани към интернет, пак е някакво ограничение. Физическите пък са податливи на механични увреждания и стареене ... и някои даже също искат интернет ... Идеален вариант няма. Трябва да се примирим, че винаги ще има риск да изгубим по един или друг начин това съдържание, което сме закупили. На този етап дигиталният вариант като че ли е една идея по-сигурен. Освен оня случай с The Crew, не се сещам за друг, така че е по-скоро някакво изключение.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
11 септември 2024
Смея се как ги гаврят из нета, някъв пишеше, че парите набити в Конкорд от някъде трябва да се избият
lyubohar
Мнения: 3269
Цитиране
11 септември 2024
Аз държа да си имам и дисково устройство докато има такъв вариант. Обичам да си гледам колекцията от дискове. Много хора ползват конзолата и за blu-ray player. Разбирам защо искат да ги махнат, но лично на мен не ми харесва тази перспектива.
Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
11 септември 2024
Charcharo
Мнения: 3500
Цитиране
11 септември 2024
Rostik79 написа
Дигиталните са вързани към интернет, пак е някакво ограничение. Физическите пък са податливи на механични увреждания и стареене ... и някои даже също искат интернет ... Идеален вариант няма. Трябва да се примирим, че винаги ще има риск да изгубим по един или друг начин това съдържание, което сме закупили. На този етап дигиталният вариант като че ли е една идея по-сигурен. Освен оня случай с The Crew, не се сещам за друг, така че е по-скоро някакво изключение.

Има. Физическо издание без DRM с регистрация в GOG, за игра която е Open Source Code.
Това е Улта. По-добре от това дори не може да има като концепция

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
11 септември 2024
Хм, по темата за ПС5 Про, това е малко по-интересно:

In addition, one PlayStation 5 Pro console feature not mentioned (or brushed over) in the announcement presentation is PS5 Pro Game Boost, which allows the PS5 Pro to enhance over 8,500 games without needing a patch.
"This feature may stabilize or improve the performance of supported PS4 and PS5 games," Sony writes.

Източник:
https://www.tweaktown.com/news/100440/ps5-pro-has-mode-that-improves-the-resolution-and-performance-in-over-8500-games/index.html?utm_source=newsletter&utm_campaign=newsletter

Както казват и в статията обаче, тази функция най-много да изглажда фреймрейта на заглавието. Ако примерно се колебае 55-60, да ти ги направи стабилни 60fps. Мисля, че и в PS4 Pro имаше такава функция. Обаче ако беше да отключва без пач от 30 на 60, досега щяха да са го обявили, защото щеше да е донякъде gamechanger.
Да покажат примерно бленуваните 60 кадри за BloodBorne или РДР2...

Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
11 септември 2024
Споменаха го в презентацията, но не се спряха на него много. Действително, PS4 Pro имаше Game Boost опция за да "помогне" на игрите да вървят на стабилни 30 кадъра. Предполагам, тук ще е същото за стабилни 60.
<
1
...
710
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.