Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
711
...
720
>
vldir
Мнения: 1845
Цитиране
11 септември 2024
хахаха...Хитлер как вика няма да дам 900€ за да ме бие Сталин на call of duty при 4к/60
LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
11 септември 2024
Другото силно в гаврата с Хитлер бяха двете мацета:
"Не плачи, ние си имаме вкъщи Xbox Series X"
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
11 септември 2024
Меметата с Бруно Ганц са много силни.Никога не омръзват.Филма също е силен.Der Untergang.
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
11 септември 2024
Rostik79 написа
Мисля, че и в PS4 Pro имаше такава функция.

Имаше да, даже мислех че е като тази на Хбокс, която реално май бууства игрите до по-висок фпс(ама не съм сигурен). Гейм бууст Сони му викат на това, хардуера вече наистина да може да държи 60 при по-стари игри. Може би ще има стаблини кадри в Dragon's Dogma 2, ама толкоз.

hyper
Мнения: 657
Цитиране
11 септември 2024
Не разбирам как след поредната bland soulless copy-paste игра Ubisoft още ги има:

но може би ще има френска революция и ще режат главата на шефчето

Смисъл толкова забравяеми игри имат, че 100% повечето тук не помните, че само преди около половин година пуснаха игра по голям филмов франчайз (Avatar).

nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
11 септември 2024
Why it's called PS5 Pro?

Because PRObably you'll not buy it.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
12 септември 2024
nightwarrior написа
Because PRObably you'll not buy it.

Абе тука си ревем колко е скъпа и как "да си я играят", ама да видим като се появи дали няма да се повтори с ПС5 как беше направо дефицитна стока като банани през соца. Че и тогава много хора мърмореха "четворката ми е добре, няма смисъл от петица, кой изобщо ще я купува".

LethianDream
Мнения: 2780
Цитиране
12 септември 2024
Ростик, реват като вдовица за кур, после всички ревящи са първи в магазините Класическа човешка природа

За Юби, там нещата ги прави изкуствен интелект, както някой беше казал, но аз с удоволствие си играя игрите им. Класически геймплей, който не се променя с години. История, съшита с бели конци, все едно написана от първокласник. Но си има някакво очарование, има спокойствие след работа, като си набрал на разни отрепки и сядаш да цъкаш с кеф. Не да се мъчиш по три часа на някой труден бос

darkblue
Мнения: 1913
Цитиране
12 септември 2024
nightwarrior
Мнения: 4056
Цитиране
12 септември 2024
Не съм сигурен, че може да се прави паралел с петицата. При нея имаше ключови разлики:
- производителността спрямо четворката(дори и 4 про беше чувствителна)
- новото поколение, предполага достъп до игри, които старото не(в последствие почти всичко излезе и за 4ката)
- доста по-лесно е да се навие човек да ъпгрейд е към ново поколение отколкото към постепенно надграждане(имайки предвид, че наистина очаквам до година-две 6цата)

Реално обикновения потребител, който има петица, според мен няма да скочи. Ще скочат болните фенове, може би някои вманиачени ентусиасти и част от хората, които купуват първа конзола идната Коледа и не знаят, че мятат пари на вятъра.

Ще видим де, може пък да възлагам твърде големи надежди на хората.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
12 септември 2024
hyper написа
Смисъл толкова забравяеми игри имат, че 100% повечето тук не помните, че само преди около половин година пуснаха игра по голям филмов франчайз (Avatar).

Помня буквално всяка Юби игра, която съм играл, много от тях съм ги играл повторно даже. Не знам каква е тази мода да се реве по нещо, което не те кефи, че и даваш примери с някакви ютубери. Все едно аз да почна да рева как дадени игри за нищо не стават (въпреки, че така или иначе не ги играя) и да пускам ютубъри със съответните им теорийки как тези игри съкват (не липсват такива).

Ако нещо не ме кефи - игнор и толкова. Знам, че има хора, които пък му се кефят и не виждам защо да трябва да им обяснявам колко е грешно, че им харесват такива игри и че всъщност не трябва да ги играят, ами да играят нещо друго, което според мен е много яко.

Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
12 септември 2024
И в допълнение на Ростик, Нинтендо от много години пускат само Мариота и Зелди, които нямат кой знае какви съществени разлики помежду си, но никой не ги плюе или хейти. Че Убисофт имат кусури, нормално, ама далеч не са единствените които правят нещо продобно, а в последните години са най-мразени за това. Че и хората които харесват Уби игри се плюят покрай тях. За всеки влак си има пътници.
The_Doctor46
Мнения: 2023
Цитиране
12 септември 2024
Въпроса е, че в игрите им липсва "душа" както се казва.Аз обичам да играя игри с отворен свят,а техните повечето са такива,но самите светове са някак бездушни.Иначе сега си продължавам Star Wars Outlaws и се забавлявам доволно,въпреки че играта е далеч от добра,а за хора фенове на франчайза,може и да е трагична.Аватар наистина беше зле.Страхотна графика и беше забавно да летиш,но дотам.Star Wars е на същото студио,но има малко повече живец.Мисля,че хората са просто разочаровани от Юби,защото навремето игрите им бяха супер,личеше си,че се стараят.Не ги хейтят просто,защото е модерно.Поне аз.Играл съм сума техни игри и знам как бяха, и сега как са.

П.С. Примерно ФРОМ също не променят формулата на игрите си,но я усъвършенстват всеки път,пипват тук там и геймплея по малко, и винаги се усеща като различна игра.Личи си също,че се стараят,а не като АI да им пише игрите.Да не отварям дума за микро транзакциите.Там плащаш за играта с всичко в нея.Няма микро глупости,няма онлайн магазини,нищо.Това е още една причина за хейта по Юби и то основателна.

Mitko6000
Мнения: 1272
Цитиране
12 септември 2024
Аватар, на мен лично, ми хареса доста. Да, играта е копие на Far Cry на Пандора. Но като разширение на филмите (на които съм и фен), тази игра си беше супер. Много, много по-добра от първата от 2009. Може да се каже, че е провал, главно заради липсата на маркетинг. Уби много се надяваха да я пуснат покрай хайпа за Аватар 3, но след като той се отложи за още 2 години напред, не си направиха труда да я рекламират.

Но, играта ме кефи. Мисля, че визуално е една от най-красивите игри които съм виждал последните години. Рядко се кефя просто безцелно да обикалям отворен свят, но тук го правих доста. Само за да изпитам това спиращо дъха преживяване, което имах когато гледах филмите на кино. Сега чакам и второто DLC да излезе тази есен.

Star Wars нещо не ме впечатлява от това което съм гледал. Като я пуснат на намаление, ще си я взема.

Rostik79
Мнения: 2380
Цитиране
12 септември 2024
Mitko6000 написа
Мисля, че визуално е една от най-красивите игри които съм виждал последните години.

Затова напълно съгласен. Играта е страшно красива и не знам какъв трик са използвали да върви и то със стабилни 60 кадъра на ПС5. Гората е претъпкана с детайли, всякакви гадинки и мушици прехвърчат, имаш усещането, че всяко листо и клонка са с отделна физика и при вятър доста реалистично се движи растителността. На моменти графиката е 1:1 със сцените от филма.
Жалко, че на мен нещо не ми влезе заглавието, направих 20-тина часа (голяма част от тях безцелно обикаляне ) и сега ми стои диска. Пак ще я пробвам, де, но диалозите и мисиите бяха много смотани, а самата механика на стелт и превземане на базите ми се стори счупена. Нито стелта - стелт, нито екшънът - екшън.

Идеята да се отразява климата и времето от денонощието за това какво събираш беше хитра, но и нож с две остриета, защото бая обикаляне пада да намериш някой конкретен плод, ама да е сутрин, че и да трябва леко да вали, за да е в правилното състояние, че да можеш ъпгрейднеш нещо.

Сега ми се доигра като пиша коментара, хаха, може довечера да я инстална.

<
1
...
711
...
720
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.